Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

a wogole dziewczyny K bedzie dzis 15 godzin w pracy.Pracowity chlopak jest baardzo,tylko kurcze przesadza bo to az niezdrowe.Ciezko fizycznie pracuje,a na dodatek jeszcze w weekend chce isc,nawet w niedziele.Kurcze martwie sie o niego.Za duzo na siebie bierze.A ja czuje sie winna,ze przeze mnie musi tyle pracowac bo ja nie pracuje.A jakbym ja zarabila to on by nie musial tak harowac:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosc.Jak kocha to poczeka:) Przeciez chora jestes nie twoja wina.Powinien to zrozumiec i przyjechac do Ciebie i sie Toba zaopiekowac:) Zebys szybciej wyzdrowiala.Podsun mu taki pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ma szkole to i tak nie bedzie mial czasu dla Ciebie,wiec o co sie zlosci? Ile jestescie razem ile macie lat? dzine podejscie zloscic sie,ze ktos zachorowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19 on 20 nie wiem czemu sie zlości :( moze studenci historii tak juz maja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez kierunek studiow nie uprawnia do takiego dziwnego zachowania.Przeciez nie wybralas sobie terminu choroby.Zamist ci wspolczuc, ze jestes chora to jeszcze sie na Ciebie obraza,dziwne.Nie rozumie takiego zachowania.Chorym sie trzeba grzecznie opiekowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho widze ze dyskusja rozgorzala:D:D przede wszystkim najpierw witam cie Gosciu na naszym profilku:)mam nadzieje ze zabawisz u nas dluzej;) fakt troche glupio wyszlo bo Reedsowa ma racje choroby sie nie wybiera,ona poprostu zjawia sie w najmniej odpowiednim momencie:(rozumiem ze jest ci przykro ze twoj facet nie moze tego zrozumiec.nie powinien sie z tego powodu na ciebie gniewac. moze sprobuj delikatnie mu to uswiadomic.To wcale nie taki zly pomysl zeby to on do Ciebie przyjechał? a pozatym kochana powiem ci ze facet to takie stworzenie ze bardzo ciezko go rozszyfrowac-oj wiem co mowie:D:D Reedsowa dbaj o K.bo jesli tyle pracuje to rzeczywiscie moze to odbic mu sie na zdrowiu:(:( tylko ze on pewnie tak sie dla Ciebie stara;)bo wiesz ta podroz i wesele...... a ja nareszcie wysprzatalam i az milo posiedziec:) a na dodatek na nk dostalam bardzo mile wiadomosci:Dpewien pan napisal ze jestem sliczna i pewnie pracuje jako modelka to mialby dla mnie propozycje pracy w reklamie;) buuuuhahaha zeby on wiedzial jaka ze mnie modelka:D:Dw dresie i przy kuchence albo ze szmata w rekach:D:D no ale przyzaje ze przedwczoraj dodalam zdjecia ktore nawet ladne sa.....ale bez przesady:D:D jednak milutko mi sie zrobilo jak to przeczytalam.....wiecie taka stara D..... a jeszcze takie mile opinie:D:D a zebys Ty reedsowa wiedziala jaka mine mial A.jak to przeczytal:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w urzedzie nic nie zalatwilam bo nie mam meldunku;/;/ K dzis ma wrocic wczesniej z pracy chcialam isc na spacer bo takie piekne slonce bylo, a teraz chyba bedzie padac,ale pewnie i tak pojdziemy:) a ja wlasnie robie sobie znowu pazurki;p;p Xenia super,ze Cie faceci podziwiaja w koncu maja co:) mowilam Ci , ze piekna kobieta z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu caly dzien w biegu:) ale chyba zapomnialam sie przywitac;)witam milutko:D:D nie moge nic milego powiedziec o dzisiejszej pogodzie bo nadal jest mglisto i okropnie brrr dopiero wpadlam do domu zrobilam kawke i chwila oddechu na kafeteri bo zaraz znowu do galopu:( najglupsze jest to ze jezdze od czytelni i ksiegarni i nigdzie nie moge znalesc materialow do pracy na jutro a czas nagli..... nawet w necie jest tego tyle co kot naplakal i dodatkowo nie na temat:p:p Reedsowa jak idzie robienie pazurkow bo piszesz ze robisz,ale nie piszesz jak idzie;) widze ze ogarnelo cie paznokciowe szalenstwo:D:D ja tez bede wieczorkiem nad swoimi pracowac bo po wczorajszym sprzataniu obraz nedzy i rozpaczy:s... jak ty kochana omijasz te kody?u mnie jak nie wpisze to sie posty nie dodaja:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nie chcialaby ktoras zostac Konsultantka AVON i wspolpracowac ze mną:) co?:)kazdej osobie pomagam w bycu konsultantką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie gosciu serdecznie:) napisz wiecej co i jak ok? chodzi mi o oplacalnosc i zarobki. Reedsowa hop hop!!:D:D a jeszcze male pytanko do Goscia-jak ułożyła sie ta sprawa z Twoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje zarobki ależą przede wszystkim od Twojego zaangażowania w sprzedaż. Prowizja od sprzedaży waha się między 20% a 40 % i zależy od wartości zamówionego towaru jesli bys byla chętna to mozesz pisac na mojego e-maila tam ci wszystko opowiem dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o mojego faceta to jest ok:D przyjechal dzis:P dostalam kwiatki i wogole buzi buzi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:D:Du a co tutaj sie dzieje?co z wami kobietki? kurcze bo nam topik zamiera;) jak wam weekend minal? u mnie jak zwykle-no na zajecia pojechalam i oddalam te prace.teraz zobaczymy jakie stopnie z tego beda.mam nadzieje ze dobre bo naprawde sporo sie nameczylam. gosciu fajnie ze do nas zagladasz:)nie zrazaj sie ze nas nie ma i pisz co u ciebie....bardzo chetnie dowiemy sie czegos o tobie. reedsowa ty chyba juz calkiem o nas zapomnialas:(:( no i co sie dzieje z witosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukuje nowych konsultantek tylko jakos nikt nie chce ze mną wspolpracowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o Avon to ja chyba nie nadaje sie do tego:( Hania mi proponowala ale okazalo sie ze na roku u mnie juz 2 dziewczyny sa konsultantkami i wszystkie dziewczyny u nich zamawiaja...nie moge ich podejsc bo byly pierwsze. rozpytywalam troche po znajomych i tez raczej nie chca bo twierdza za teraz jest pelno kosmetykow w drogeriach,roznych marek i po roznych cenach a w Avonie jest jak dla nich troche drogo....takze u mnie to nie mialo by sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem nowym liderem i się wkręcic nie moge;/ musze miec 5 konsultantek narazie a tu ani jednej...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bo teraz jest juz tego za duzo.gdzie sie nie wytkniesz tam kupisz kosmetyki i ludzie juz nie chca kupowac u konsultantek. ja kiedys bylam w orifflame i tez wkacu zrezygnowalam bo nie mialam zamowien.wszyscy narzekali ze drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos w tym jest co piszesz tylko wiesz jak czasami jest.kazdy mysli ze niewiadomo ile na nich zarobisz i z czystej zlosliwosci nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możliwe... A jak tam minął dzień?:) ja juz mam koniec ferii :( i znowu szkola:( ale jeszcze 2 miesiące i koniec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos zlecial.caly dzien bylam na zajeciach.niedawno wrocilam bo dzis byly do 15. znowu nadawali nam prac do napisania:(kurcze znowu bede sleczec nad ksiazkami:(a najgorsza matematyka bo totalna noga ze mnie:p a teraz naturalny kociol.....dzieci i dom. czasami zastanawiam sie po co mi byla ta nauka?nie moge podazyc ze wszystkim-rodzina,szkola,nauka i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeja... ja tam mam zamiar skończyć moją szkole:P i zdać mature z matematyki a kompletnie nie wiem o co chodzi:P bede liczyc na szczęscie:D a potem studia:P medycyna jak sie dostane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze medycyna to powazna sprawa.a matma to pewnie podstawa na tym kierunku.ja jakos nie mam zdolnosci do przedmiotow scislych:p:p a na jakim kierunku chcesz konkretnie studiowac?tzn jaka specjalizacja medyczna chcesz skaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no to niezle.zawod bardzo potrzebny. ale pewnie na ostateczne podjecie decyzji bedziesz miala jeszcze troche czasu. a wlasciwie to dlaczego medycyna?masz moze w rodzinie lekarzy,czy sama pociaga cie taki zawod? teraz ostatnio malo sie slyszy zeby ktos szedl na ten kierunek:(naogol u nas moda jest na resocjalizacje i psychologie:)czasami zastanawiam sie gdzie ci ludzie zatrudnienie znajda.cala chmara psychologow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) jestem:) Tam chmara psychologow;p moze i jest ale psychologow biznesu brakuje:) Mykam sie zbiramc bo dzis urzedy nasze kochane mnie wzywaja;/;/ Caluskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam was:D:Dczy u was tez tak wieje?u nas koszmar ciezko na dwor wyjsc:p a jakie urzedy myslisz szturmowac dzisiaj:D:D? a wogole to co u ciebie,bo ostatnio jakos sie mijamy:(i nic nie wiem:( odezwij sie jak wrocisz dzis caly dzien jestem przy komputerze to bede tutaj zerkac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh trafi mnie tyle sie napisalam i jakis blad wyskoczyl.Nie chce mi sie juz wszytskiego pisac.Tylko tyle ze w urzedzie sie zameldowalam,ale uniewaznili mi dowod.musze go teraz wyrobic zeby w czerwcu go znowu wymienic paranoja.W bezrobociu dalej nic nie zalatwie bo nie mam dowodu. K cos przeziebiony, ma stan podgoraczkowy,dostal gripeks scorbolamid,syropek i poszedl do pracy. Mialam dzis spac u kolezanki,ale jej maz ma dziwna zmiane i wraca z pracy o 3 w nocy,wiec bysmy spali a 3;p W sobote robilam mamie pazurki do 2 w nocy nawet fajnie wyszly moze nawet Wam pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×