Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

oooo i xenia jest:):):) super:) u nas też z kasą różnie i sama bym się na tą imprezę nie zdecydowala,ale brat sponsoruje:) chce się koniecznie umówić z moją kumpelą i poprosił,żebym coś zoorganizowała:) a ja zamiast organozowac sidzę na necie,Zrobiłam tiramisu i ogromny burdel w kuchni i siedzę.Lajtowe mam podejście dziś, a raczej lenia ogromnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to Ty jednym slowem za swatke jutro robisz:D:Dno mam nadzieje ze kolezanka podzieli zainteresowanie....im nas szczesliwych wiecej tym lepiej. No a teraz kochane pisac co tam u was slychac nowego od ostatniego pisania?????strasznie ciekawa jestem. a Witosia to cos dlugo ten obiad pichci:D:Ddawaj tutaj do nas Witosia i tez napisz co u Ciebie bo nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas powoli do przodu:) a co do koleżanki to się obie buntujemy, bo jak byłyśmy male to mój brat zawsze na nas donosił rodzicom i powiedziałyśmy,że za to go nie lubimy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki los mlodszej siostry.ale znam duzo takich par ktore mialy taki sam poczatek znajomosci a w efekcie super pary wyszly:)jesli twojemu bratu zalezy to kto wie????powodzenia!!! oby impreza sie wam super udala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sie zapowiada,że imprezy nie będzię, bo nie ma jej kto zrobić.Szkoda,że tak daleko jesteście, pomogłybyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak napewno bysmy pomogly:Dja najchetniej w jedzeniu tego tiramisu;D;D. nie zalamuj sie piatki juz takie sa ze nic sie nie chce;Pale ja i tak sie ciesze ze juz weekend bo skacza sie moje samotne wieczory z komputerem.teraz A. bedzie w domu po poludniami:D:D.a na dodatek w domu nie mam anteny tel. wiec nawet filmow nie moge poogladac dla urozmaicenia.zostaje tylko walka z dziecmi o komputer.oni chca grac a ja posiedziec i tak ciagle:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witosia
Czesc kochane:)Ciesze sie ze wkacu ktos zajrzal.Juz powoli zaczelam tracic nadzieje.Pisalam a was nie bylo.Nawet mialam juz sobie odpuscic. Jak wam sie udaly andrzejki?u mnie nawet fajnie bylo,taka mala impreza w gronie znajomych.Tylko od pewnego czasu dzieci mi troche choruja wiec tak do konca pobawic sie nie bylo mozna,bo caly czas-"mamo pic","mamo jesc",mamo to -mamo tamto.Reedsowa ciesz sie ze Ty jeszcze mozesz na spokojnie wszystko zaplanowac,bo potem jak rodzinka sie powiekszy to juz tak slodko nie bedzie..... milego dzionka zycze.Zajrze w wolnej chwili. dzis u mnie porzadkowanie szaf,bo juz pomalu nic do nich nie wcisne.czas najwyzszy poodkladac rzeczy ktore sa za male i ktorych sie nie urzywa.kurcze u was tez tak jest??Ja mam wrazenie ze moja rodzina jest na pierwszym miejscu w chomikowaniu wszystkiego co niepotrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)u mnie ostatki tak raczej na spokojnie:p:p. tak jak pisalam nie organizowalam zadnej imprezy.zreszta w sobote i w niedziele mialam egzaminy,takze i tak nie byloby jak,bo z bolącą glowa raczej trudno byloby zdawac:D:D Reedsowa mam juz gg,numer bez zmian takze daj znac bo ja jak zwykle nie zapisalam Twojego i nie moge napisac do Ciebie. Calosiam Was dziewczynki.Moze jutro bardziej sie wysile i napisze cos wiecej bo dzisiaj jakos ciezko mi sie mysli.To pewnie przez ta pogoda;P.Śnieg sypie niemilosiernie,wieje i mrozi takze brrrr az sie nie chce nosa wysciubic..... trzymajcie sie cieplutko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja!! wpadlam tylko sie przywitac i zyczyc Wam milego dnia:)zaraz biegne na wywiadowke do malego do szkoly a potem moze na pierwszy zimowy spacer;) pogoda dzis swietna.swieci slonce i jest pelno sniegu.jednak zima tez ma swoj urok;D;D. calusy i juz mnie nie ma.zajrze potem.trzymajcie sie dziewuszki.papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
Czesc.O widze nowe wpisy-fajnie,czyzby dolaczyl ktos nowy?jesli tak to witamy serdecznie. dziewczyny u was tez tyle sniegu?przyszla prawdziwa zima-przynajmniej u mnie.Xeniaa zima tez moze byc fajna,przyznaje ci racje. A gdzie to sie nasza Reedsowa podziala?Jeszcze pewnie po ostatkach kaca leczy;P. Ja juz po porzadkach,uf nie macie pojecia ile tego bylo.cale pudla poszly do garazu.Mialam zaniesc do pck ale jak zwykle garaz byl blizej:)dobre uczynki musza poczekac. dziewczyny bardzo was prosze nie piszcie miedzy soba na gg bo ja znowu zostane sama:(zagladajcie tutaj to przynajmniej temat utrzymamy. pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem;D faktycznie Reedsowa nas cos tutaj zaniedbuje;(;(.ciekawa jestem czemu nie zaglada. witosia znam ten bol:P:Pu mnie tez zawsze nie ma w co sie ubrac a pelna szafa.ale przy okazji przeprowadzki zrobilam selekcja i teraz jakis lad zapanowal. te zime to chyba przechwalilam;)moze ona i urokliwa ale jak przyciagnelam na sankach malego z przedszkola to mi sie wszystkiego odechcialo:D:Dnawet reka nie grzebne juz dzisiaj.troche ruchu i swiezego powietrza nikomu jeszcze nie zaszkodzilo,ale jak czlowiek jest przyzwyczajony do auta to jest to nie lada wyczyn-3 km. na sankach z 5-latkiem:D:Dale za to wywiadowka u starszaka suuper!!!!najlepszy z calej klasy.no to jest z czego sie cieszyc. Reedsowa wracaj..do nas;(;(bo smutno nam bez ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patibell
Rzeczywiście zima nam zapanowała.Dziś było ładnie ale jak nam jakieś zamiecie przyjdą to będzie ciężko z cieplutkiego domku wyjść. Ale zobaczymy co będzie :) http://superbabka.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Patibel;);)fajno ze do nas dolaczylas bo juz potrzebowalysmy swiezej krwi hehehe.napisz pare sloweczek o sobie bo my tutaj juz troszke sie poznalysmy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem.Ciągle gdzieś biegam ostatnio, a jeszcze pierwszy rozdział pracy licencjackiej musiałam napisać. Teraz sprzątam bo jutro uczelnia i nie będzie kiedy.A potem lece do fryzjera odbarwić włoski:P W niedziele idziemy do rodziców, bo mój tata w końcu wraca, pół roku go nie widziałam.A na jutro wprosili się teściowie;/ W przyszłym tygodniu mężuś ma na popołudnie do pracy, a ja się z dziewczynami umówiłam na pieczenie pierniczków i na grzańca.Muszę się jakoś wykrecić od picia, bo staramy się o maleństwo a to już po owu jest więc po co ryzykować.Ale muszę coś wymyśleć, bo one tego nie zrozumieją, mówią,że przesadzam,ale ja się boję. Lecę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie "zguba sie znalazla":D:D. tak to juz jest w dzisiejszych czasach ze na nic nie ma czasu.ja tez ciagle w biegu.Najpierw dzieci do szkoly,potem obiad i zakupy potem znowu odebrac dzieci i tak codziennie... teraz zaczela sie sesja wiec zakuwam i zakuwam... jutro czekaja mnie kolejne egzaminy wiec dzis tez "randka" z zeszytami. kochana zazdroszcze ci tego spotkania z dziewczynami.ja juz nie pamietam kiedy poplotkowalam w damskim towarzystwie:(:(.jakos tak ciagle wychodzi,ze albo nie mam czasu,albo dzieci chore i nie ma jak. Tego grzanca tez ci odradzam,jesli macie takie plany to lepiej unikac takich rzeczy.starajcie sie starajcie:D:D napewno sie uda.widze ze juz nie mozesz sie doczekac malenstwa.:D:D a jak sie impreza udala?wyszlo cos z ta kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no staramy się , staramy,ale narazie nie wychodzi:( impreza udana, z nimi raczej nie wyszło,ale to już taki dziwny jest mój brat. co zrobić.Ja sobie sprzątam bo przed 13 muszę wyjśc, a jeszcze kuchnia do posprzątania, podłogi.Ale kurcze na swoim się jakoś fajnie sprząta. U rodziców nie przepadałam za tym, a u siebe jakoś tak fajnie.Chociaż jeszcze i tak często mamy bałagan,ale myślę,że z czasem się wyrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)ja dzisiaj w domu-tak nas zawalilo ze ciezko z podworka wyjechac-wiec odpuscilam sobie szkole.najwyzej potem wszystko pozaliczam. Reedsowa nie lam sie ;)nie zawsze udaje sie od razu.naogol jest tak ze im bardziej sie starasz tym gorzej wychodzi.podejdz do tego na spokojnie i nie skupiaj sie tak bardzo bo wtedy stres robi swoje. zobaczysz ze wszystko bedzie ok:D:D. lece bo dzis mam mase sprzatania.Wiadomo sobota:D:D Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! dzis witam Was mikolajkowo;) jak u was ten mikolaj sie spisal?bo u mnie lipaaaa:(musialam byc srasznie niegrzeczna:D:Djuz ja sobie z nim porozmawiam.malo tego ze nic nie podrzucil w skarpetke to jeszcze uciekl do pracy i znow zostalam sama na caly wieczor:P:P za to moi chlopcy na szczescie zasluzyli:D:D. na dodatek mamy taka tradycja ze w mikolajki piszemy listy do mikolaja.kladziemy je w najbardziej widocznym miejscu,zeby mogl znalesc. no jak co roku lista jest imponujaca:D:Dbiedny ten mikolaj bedzie po tych swietach:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
I znowu topik umiera:( czesc.nie mialam czasu jakos tak ostatnio.mikolaj o mnie na szczescie nie zapomnial.co prawda nie byl moze nazbyt wystawny ale byl. dziewczyny czujecie juz swieta?u mnie powoli robi sie swiateczny nastroj.wczoraj zrobilam liste zakupow a dzis chyba lepiej posprzatam juz.przed samymi swietami bedzie tyle roboty,ze pewnie wszystko poleci szybko i nie dokladnie a tak bede juz miala porzadek. dzieciaki juz mecza mnie o choinke.chyba jeszcze za wczesnie ale juz u niektorych widzialam przystrojone swiateczne drzewko w oknach. normalnie juz nie moge sie doczekac swiat........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witosia
UUUU a ja myslałam ze moze cos tutaj ruszyło:(gdzie jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu totalny przestuj:(dziewczyny co sie z wami dzieje?:(:( dawno tutaj nie zagladalam ale widze ze nic straconego bo prawie wcale nikt tutaj nie zaglada:( no nic mam nadzieje ze sie jakos znajdziemy:D:D. calusiam was mocno gdybyscie jednak zajrzaly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×