Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

helo zlapie tu jeszcze kogos?????mialam dac dzieciom kolacje i byc ale wpadla sasiadka i dopiero jestem:) masz racje reedsowa szkoda ze Ty na południu a ja na północy:( nasz wspolny sylwester to bylaby swietna zabawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dybry:) Co tam?Mi K napisal,ze moze juz po 11 wyjdzie z pracy:)ale napisla tez ze ma kiepski humor:( buu jak wroci to idziemy do tego sklepu wybrac papier na zaproszenia itp.A potem ja ide do lekarza na 17.Mam nadzieje,ze w koncu da mi jakies tabletki wyznaczy dietke i do slubu bede wazyla te swoje wynmarzone 68:) wiem ze to i tak duzo,ale jestem bardzo wysoka i ta waga byla dla mnie kiedys ok:) Xenia jak tam relacje z A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nDzien dobry:)narazie relacje z A. w porzadku:)siedzi w domu na zwolnieniu to troche zrzedzi,ale da sie wytrzymac:) fajnie wymysliliscie z tymi zaproszeniami.ja dzis mam wizyte u fryzjera:)bede piekniala bo wygladam jak czupiradlo hehe. nie martw sie wizyta napewno bedzie ok:)no i z tego co widzialam na zdjeciu to nie musisz wcale chudnac..wygladasz swietnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj musze musz i to cale 20 kg:( po powrocie od fryzjera fotke prosze:): milego fryzjerowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.jak idzie robienie zaproszen????chyba cala para bo 0 wpisów na kafe:)ja juz wypieknialam -czlowieka przypominam:)no i trafilam na jakas wyprzedaz i kupilam ladna tunika calkiem niedrogo:)nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak fryzjer i zakupy.....polecam!!!! wszystko bylo by ok.gdyby nie to ze zlapalam przeziebienie i troche mnie rozklada.narazie tylko lekki bol gardla i kaszel,ale wiem ze to oznacza klopoty.juto chyba zafunduje sobie calodzienne lezenie w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu jestem ciekawa jak wyglądasz czy mogłabym zobaczyć jakieś Twoje zdjęcie? Mnie rozłożyło totalnie... chodzę taka nieprzytomna, ciągle mam gorączkę... Cieszę się, że obcięłaś sobie te włoski, zawsze sobie zafunduj raz w tygodniu takie SPA dla siebie wiesz maseczki, scruby do ciała itp. Jak wygląda ta tunika to tez jestem bardzo ciekawa, więc błagam poślij mi zdjęcie, proszę, proszę :) Ja włoski podcinam co miesiąc max 6 miesięcy, nigdy nie miałam rozdwojonych a jak zaczęłam chorować tak mam okropne siano i rozdwojone :-/ Chciałabym zaszaleć z krótką fryzurką, jednak na razie to niemożliwe, bo w styczniu mam studniówkę (pytałaś czy jestem w ogólniaku czy na studiach a więc jestem w klasie maturalnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miałam napisać max 6 tygodni mała pomyłka, Reedsowa 20kg do schudnięcia to nie lada wyzwanie, ja schudłam teraz parę kg, ale tylko dlatego, że jestem chora. Mam 170 i ważę od 55 do 59. W wakacje 58/59, bo uwielbiam gofry i nad naszym pięknym polskim morzem jadam je codziennie w ciągu tych 10dni i potem są efekty... a tak w ciągu roku szkolnego 55-57 waga często mi się waha. Chciałabym wrócić do 52kg jak ważyłam rok temu... Myślę, że masz jeszcze dużo czasu więc może Ci się uda, tylko dużo ćwiczeń i dieta, zero głodówki. Bardzo dobra jest A6W, w 6tygodni szczuplutki brzuszek, działa na wszystkie partie mięśni, jednak wymaga bardzo dużo motywacji, nie raz może się nie chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA ja się Wam dziewczyny nie pochwaliłam, ale tydzień temu kupiłam sobie sukienkę na studniówkę, wreszcie! chociaż kosztowała mnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:)czerwonaroza wspolczuje samopoczucia:(doskonale wiem jak to jest.dzis grypa rozlozyla mnie na lopatki.z nosa wodospad a od kaszlu az brzuch mnie boli....blee... wiesz nie wiem jak moglabys mnie zobaczyc..mam konto na nk. dziewczyny juz maja moj profil u siebie a Tobie nie wiem jak moglabym podac????? moze reedsowa zgodzi wyslac ci go mailem. a jaka sukienka kupilas????wiesz chodzi mi jaki kolor,dluga czy krodka i tak dalej... reedsowa wstawaj śpiochu:):):) Hania zajrzyj do nas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny co z Wami???stalo sie cos czy jak,ze zadna nie zajrzala jeszcze dzisiaj do mnie????? a ja od rana zabiegana(o nawet rymami sypie hihihi).zarzadzilam przemeblówke kuchni:)A. chodzi jak zegarek pod moimi wskazówkami,nawet nie zrzedzi zbytnio:)no i zmywarka dziala(jupi nareszcie). jak to czlowiek do dobrego szybko sie przyzwyczaja:) ale tak na powaznie to czasami zmieniam wystrój domu(to znaczy taka mala przemeblówke)i wtedy wyglada jak po remoncie,ktory juz od dawna nam sie kłania,ale szkoda mi kasy ładowac,bo mam nadzieje ze juz w lato bede na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam geraz czasu czytac co wczesniej pisalyscie.zaraz jade do tesiowej.Zaliczylam dzis kolos.Lekarz przepisal mi meridie nie wiem co o tym myslec,moze cos o niej slyszalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak-meridia to lek hamujacy łaknienie przepisywany osobom z otyłoscia...przed chwila sprawdzilam w necie....nie wiem ile z tego prawdy,bo jest na ten temat masa informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sobie poczytaj o tym leku.ma podobno powazne skutki uboczne...milej wizyty u tesciow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
Witajcie dawno z wami nie pisałam w przyszłym tygodniu się poprawie go jutro też vwyjeżdzam więc może zajże wieczorem. reedsowa z tymi zawieszkami to świetny pomysł wiesz ja niedawno pracowałam chałupniczo przy robieniu takich p[rzywieszek ale roboty duuużo a płaca cieniutka więc zrezygnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:)chorowania ciag dalszy;(odpuścilam sobie szkole,nie dala bym rady tam wysiedziec....z takim kaszlem i katarem moglabym tylko wszystkich pozararzac.tak wiec kolejy dzien w lózku:( patrze ze Hania wczoraj zajrzala:)myslalam ze nikogo juz nie bedzie to nie sprawdzalam wpisów.Hania trzymamy za slowo ze w przyszlym tygodniu czesciej do nas zaglądniesz:):):) reedsowa jak tam wizyta????mam nadzieje ze milo:) milego dnia Wam życze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tutaj znowu cisza:(jak wam dzionek mija??ja leze i sie nudze okropnie...dzieciaki szaleja:)wkacu dzis mikolajki a wiadomo ze świety o dzieciakach nie zapomina:)z doroslymi to juz troche gorzej niestety:):) rozmówie sie z nim w Wigilie hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej dziewczyny Xeniu Ty tutaj najczęściej bywasz chyba się w domciu musisz strasznie nudzić, ja swojemu chłopakowi kupiłam laćki potwory na mikołaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo.Wizyta ok.Dzis mialam egzamin koncowy z procesow psychicznych,osobowosci:) mam nadzieje,ze zdalam.W tym tygodniu K ma na nocki wiec bede raczej rano i wieczorami,oczywisice jutro wieczorem bo rano jest w domku jescze wyspany.Jak mikolajki?ja wrocilam dzis z uczelni i tak zaczalema beczec,bylam z kolezankami z centrum handlowym i one buszowaly po sklepach w poszukiwaniu prezentow dla swoich facetow,a ja nie mam ani grosza.Tak mi bylo strasznie przykro...jak tylko weszlam do domu to rzucilam sie K na szyjei tak histerycznie plakalam,ze nie moglam sie uspokoic.Niby prezenty to nie wszytsko,ale dopija mnie ten brak kasy.Do slubu pol roku a my nie mam nic odlozone i nie mamy z czego odlozyc.Mnie facet z praca dalej zwodzi juz od wczesnia a ja glupia ciagle mam nadzieje,ze mnie przyjmie,w koncu sam sie do mnie zglosil i teraz ciagle mnie zwodzi.Ja glupia czekam , bo wiem,ze moge tam fajnie zarobib,a tyle ofert juz przez niego odrzucilam.Nie wiem jak my sobie poroadzimy,jak to bedzie... Caluski na mikolajki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) reedsowa glowa do gory:)zobaczysz ze jeszcze wszystko sie pouklada:)niestety naogól mlodzi zaczynaja od 0.wiem bo mysmy tez tak zaczynali,nam tez bylo strasznie ciezko na poczatku.do wszystkiego dochodzilismy sami....Wam tez sie uda,zobaczysz. na mikolajki tez nic nie dostalam...A.tez nic.niestety zblizaja sie swieta i trzeba oszczedzac:(. powolutku,pomalutku wszystkiego sie dorobicie....:)co dwie glowy to nie jedna:)trzymaj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się mogę podzielić swoim szczęściem z samotności. jestem sama i generalnie nie przeszkadza mi to. Mogę sobie często zrobić małe przyjemności. Nie muszę się martwić o to, czy dopasuję się z terminem, żeby gdzieś wyjechać. Mogę sobie pojechać spa się zrelaksować;) Każdej Pani która czuje się samotnie polecam gorąco wyjazd do Primavera spa w Jastrzębiej Górze. Mnóstwo zabiegów, które pozwolą się zrelaksować:) A samotność tylko pomaga w tych wyjazdach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
Cześć wam co tam u was bo u mnie zimno i deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
z samego poniedziałku licze i pisze już brak mi sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zkowam bo w nastepny weekend mam 3 egzaminki-matematyka-pisemny i ustny i markening.ja sie zalamie-matma cos czego nie znosze:( takze tydzien nad ksiazkami mnie czeka,ale oczywiscie bede tutaj zerkac;)jakze by inaczej..... a co ty Haniu liczysz???pewnie jak kazdy rachunki do zaplaty. u mnie to jeden z najbardziej nieprzyjemnych obowiazkow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo a tutaj znowu przestuj jakis:)ja juz od tej nauki w glowie mam same cyferki:)a jeszcze w miedzy czasie pojechalam po dzieciaki i musialam zrobic obiad....nie zbyt wykwintny,ale cóz. teraz przerwa na kawke i kafeterie:)A.pojechal do pracy i znów samotny wieczór przedemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja juz jestem,K poszedl na 18 do roboty:) a ja siedze io przegladam oferty hoteli,bo moja kumpela ze studiow pracuje w biuirze podrozy i znalaza nam fajne o wiele wiele tansze oderty,ale nie mozemy sie na nic zdecydowac tyle tego jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj kobietko:):)Ty rowniez samotna????? to znaczy ze jeszcze zastanawiacie sie nad wyjazdem????wczesniej juz chyba cos upatrzyliscie jak sie nie myle:)no ale fakt ze jakby bylo taniej to super!!!!wiecej kasy by wam zostalo:) jak weekend minal????? no i co z tymi tabletkami?czytalas co nieco????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×