Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xeniaaa

dla kobiet w każdym wieku.

Polecane posty

no ja mam dzis pierogi lepic ciekwe co z tego wyjdzie,bo mam sie uparla,ze ona mi pomoze zrobic ciasto.No wiec tak sobie czekam az wroci.Mam nadzieje,ze mi sie uda wyrwac dzis z K na spacer po sniezku.W koncu to nasza pora,eh,,pamietam jak to bylo wspaniale w tamtym roku,jak jeszcze bylismy tacy niesmieali,ja nie wiedzilam,zcy on mnie chce ,on zy ja chce jego:) ale w koncuy 23 grudnia sie zdecydowalismy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,ciesze sie,ze juz masz lepszy humorek:) ja dzis tez nie narzekam.Wyslalam pare cv i mam taka wielka nadzieje,ze ktos sie odezwie i cos w koncu z tego bedzie,bo juz prawie pol roku siedze w domu:( błagam Xeniu trzymaj za mnie kciuki! ja naprawde potrzebuje pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede trzymala napewno;)badz dobrej mysli....napewno ktos sie odezwie.... wiem ze potrzebujesz pracy,niestety takie czasy ze bardzo o nia ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tj pory nie mialam problemow ze znalezieniem pracy.I zrobilam ogroomny blad.Pracowalam w salonie sukien slubnych zarabialam fajnie bo 1600 mialam na reke.Ale szef mi chcial obiac wyplate do tysiaca plus 3% od sprzedanej sukni.No wiec kurcze sie zwolnilam bo myslam,ze jak zawsze szybko cos znajde i juz.A teraz tyle czasu siedze w domu..Ale pislam z dziewczynami z pracowni bo salon byl z nia polaczony i pracownica ktora tam od poczatku pracuje tez sie walnia bo wszystkim teraz tak wyplaty obial,wogole podobno atmosfera nieciekawa,zostaje tylko jedna krawcowai ona rownoczenie tez jest ekspednietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zasluchalam sie w naszej piosence...Miala to byc piosenka na nasz pierwszy taniec ale nasz trener od tanca stwierdzil ze moze byc ciezko.Ale dzwonilam do niego przed chilka i neistyy wyjezdza na rok do londynu wiec nie moze nas do tego przygotowac.polecil mi swoja partnerke,moze ona cos zaradzi a jak nie to bedzia bracia-za szklem tez piekna piosenka.A tu taj Wam wkleje link do tekstu i muzyczki posluchajcie sobie mnie baaaardzo lapie za serce oj bardzo http://www.tekstowo.pl/piosenka,aerosmith,i_don_t_want_to_miss_a_thing.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze ten wasz slub to bedzie naprawde wyjatkowe wydarzenie:):)wszystko dopracowane :)fajnie ze tak dbasz nawet o najdrobniejsze detale-sama sobie ukladasz ten najwazniejszy dzien w zyciu:):) bardzo chetnie bym posluchala ale wiesz moj komp:(:(zlom jeden nie otworzy linka...co za urzadzenie przestarzale....chyba mikolaj powinien mi laptopa przyniesc hihihi.mam internet z modemu wiec byloby super....marzenia:):) a wiesz dobrze ukrylas tego swojego K. :):)na zdjeciu widac mu tylko prawy profil:):):):) nie no zartuje przeciez wiesz to nie tak ze jestem wscipska:)zastanawiam sie tez jak ma na imie-hm.....K?masa imion mi do glowy przychodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze jestes szczesliwa:):)i naprawde zycze wam wszystkiego najnajnaj:):) a zwlaszcza zebyscie sie kochali do konca zycia i zeby miedzy wami nigdy nie dochodzilo do takich klotni jak ta ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piosenke napewno kojarzysz jest z filmu armagedon:) A o zdjeciu nawet mi nie mow,miesiac go prosilam,zebym mogla je zamiescic bo sie uparl ze nikt go nie bedzie ogladal.A na imie ma Krzysiek:) Czy to nasze wesele takie dopracowane to nie wiem.Jak narazie to chaos panuje,nic nie mamy do konca zaplanowane.Nie wiem jak my sie ze wszystkim wyrobimt. Jak nie mozesz otowrzyc linka to chociaz Ci wkleje tekst piosenki:) Nie chcę nic stracić Moglbym nie spac tylko po to by sluchac jak oddychasz Patrzec jak usmiechasz sie kiedy spisz Kiedy jestes daleko i marzysz Moglbym spedzic moje zycie w tym slodkim poddaniu Moglbym zatracic sie w tej chwili na zawsze Coz, kazda chwila spedzona z Toba Jest chwila ktora cenie Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Lezac blisko Ciebie Slyszac Twoje serce jak bije I zastanawiam sie o czym snisz Zastanawiam sie czy to mnie widzisz Wtedy caluje Twoje oczy i dziekuje Bogu ze jestesmy razem I tylko chce byc z Toba W tym momencie na zawsze, na zawsze, na zawsze Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Nie chce pominac zadnego usmiechu Nie chce pominac zadnego pocalunku Coz, Tylko chce byc z Toba Wlasnie tu z Toba, tak jak to Chce miec Cie blisko Czuc Twoje serce tak blisko mojego I zostac tak w tej chwili Na cala reszte czasu Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos sie dzieje zlego z ta kafe..ciagle sie zawiesza albo nie dodaje nowych posttow.Napislam i to wcielo. O zdjecie musilam go prosic miesiac bo nie chcial sie zgodzic stwierdzil ze nikt nie bedzie go ogladal:) na imie ma Krzysiek.A czy to nasze wesele takie dopracowane?w sumie nie mamy nic za bardzo ustalonego wogole sie zastanawiam jak my ze wszytskim zdarzymy A co do ppiosenki napewno znasz bo to jest piosenka z filmu armagedom.Przynajmniej ci wkleje tekst po polsku:) Nie chcę nic stracić Moglbym nie spac tylko po to by sluchac jak oddychasz Patrzec jak usmiechasz sie kiedy spisz Kiedy jestes daleko i marzysz Moglbym spedzic moje zycie w tym slodkim poddaniu Moglbym zatracic sie w tej chwili na zawsze Coz, kazda chwila spedzona z Toba Jest chwila ktora cenie Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Lezac blisko Ciebie Slyszac Twoje serce jak bije I zastanawiam sie o czym snisz Zastanawiam sie czy to mnie widzisz Wtedy caluje Twoje oczy i dziekuje Bogu ze jestesmy razem I tylko chce byc z Toba W tym momencie na zawsze, na zawsze, na zawsze Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Nie chce pominac zadnego usmiechu Nie chce pominac zadnego pocalunku Coz, Tylko chce byc z Toba Wlasnie tu z Toba, tak jak to Chce miec Cie blisko Czuc Twoje serce tak blisko mojego I zostac tak w tej chwili Na cala reszte czasu Nie chce zamknac moich oczu Nie chce zasnac Poniewaz bede tesknic, kochanie I nie chce nic stracic Poniewaz wlasnie kiedy snie o Tobie Najslodszy sen nigdy nie zrobi Bede ciagle tesknic, kochanie I nie chce nic stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) hehe co tak wszytskich na milosc naszlo?:) K mama ciagle dzwoni i mowi ze najwazniejsza jest milosc,zebysmy sie kochali(oczywiscie K opatrznie zrozumiel i powiedzial,ze tak tak mamy trzeba sluchac:) glupolek:) i ciagle nam mowi zeby miedzy nami byla ta nic milosci pyta czy sie kochamy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to jest w zyciu najwazniejsze:):)a piosenka jest piekna.ja wogole uwielbiam armagedon i ogladalam juz go chyba z 5 razy:) a wogóle to jest tu ktos??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie wybieram na spacerek z K i moim pieskiem.Och jak on lubi znieg:) a najbardziej kulululu:) tzn tarzac sie uwielbia:) i lapac sniegowe kulki:) tylko strasznie zimno jest i na krotko idziemy bo potem biedakowi lapki odmarzaja i staje i piszczy,ma owlosione lapki i pelno niegowych kul mu sie przyczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na 10:30 ide na rozmowe kfalifikacyjna:)trzymac kciuki.odezwe sie jeszcze rano:)dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede napewno trzymala:):)odezwij sie jak poszlo-koniecznie!!!! kafe dzis nie dzialala i dlatego pisalam z czerwona na gg.Pozdrawia cie serdecznie:):)prosila zebym przekazala...... zmykam juz.trzymaj sie kochana i powodzenia....PA;)buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):)kafe dziala to pisze:)jestem teraz rano potem bede dopiro po poludniu.za oknem pada jak ch...... ale nie da sie juz dluzej odkładac wyjazdu na zakupy i dlatego dzis juz napewno sie zbiore:) reedsowa mialas byc????ja tutaj strasznie czekam na wiadomosc od ciebie...trzymam kciuki tak jak obiecalam...napewno bedzie ok:)napisz jak bylo i wogóle wszystko jak wróce to przeczytam:):)milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania100
Cześć dziewczyny dziś jestem sprzętam potem lece po małego do szkoły i mam zebranie trójek klasowych nie mieli kiedy go zrobić, a co tam u was ciekawego się wydażyło zaraz przeczytam bo jeszcvze nie zdążyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..dziewczyny,jedna wielka klapa.Telewizja N..menagerem jest jakis mlody dupek nawet go znam taki kasanowa co to ja nie jestem,nawet sie z nim pogadac nie dalo,mialam oprzyjsc zobaczyc jak pracuja dzis od 12 do 20 ale zrecygnowalam.Moja praca miala polegac na chodzeniu po domach i wciskaniu dekoderow;/;/ praca od 11 do 20 w terenie z czego wczesniej tzreba przyjsc do biura po materialy a po pracy je zdac.Wiec pracowalabym od 10 do 21.Masakra,syf tam byl taki,ze szok.A co za ludzie tam pracowali...no wiec dalej jestem bez pracy.Strasznie zdenerwowala mnie ta rozmowa a najbardziej ten buc! Ale za to za zarobione u babci pieniazki za mycie okien(chociaz sie upieralam,ze nie wezme bo przyszlam babci pomoc a nie zarobic)kupilam sobie ladna koszulowa turkusowa bluzke taka inna troszke bo za tylek jest i tanie gaciosdzki u znajomej na bazarku bo juz naprawde nie mam co na dupe wlozyc bo mi sie ostatnie spodnie przetarly,a kupowac fajnych tez mi szkoda,bo jak teraz chudne to to by byly wyrzucone pieniadze,bo zaraz beda za duze.No to tyle u mnie.Zrobie obiad a potem bede lepic pierogi na swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro reedsowa naprawde:(ale dobrze ze zrezygnowalas bo co to za praca i to na dodatek za psie pieniadze .wiem bo ja tez probowalam w podobnej firmie c+ (wiecie) i tez zrezygnowalam.kto dzis bedzie chcial kupowac takie rzeczy.nachodzisz sie tylko,namarzniesz i moze 1 lub 2 umowy podpiszesz a zarobek jest uzalezniony od ilosci podpisanych umów.eh swiat jest pelen cwaniakow:(dlaczego sam d..... nie wystawi na mroz tylko innych na odwiedzinki wysyla.bezsens......nie żałuj kochana-napewno predzej czy pózniej cos znajdziesz. a ja dzis na zakupach byłam....brrr namarzłam sie i teraz az mnie talepie.jeszcze nóg nie czuje. ale zakupy zrobilam.prezenty tez juz kupione takze nie jest zle:):)byleby tylko bokiem mi to nie wyszlo,bo jeszcze tego brak zeby mnie grypa rozłozyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale u mnie zimaaa -10 i sniegu ze hej.Ale do swiat to pewnie stopnieje.Nie moge sie kurcze zabrac za te pierogi codziennie cos wyskakuje,ale dzis juz nieodwolalnie trzeba zrobic.U mnie sie nigdy nie robilo ale ja w tym roku mam ambicje;p A z praca to faktycznie nie zaluje,z takimi polglowkami pracowac,niech sie w nos pocaluja. Ja tez wczoraj tak wymarzlam. Herbatka z miodem i z cytrynka moze Ci pomoze Xeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was rowniez z kraju zasypanego sniegiem hihihi:)u nas snieg do kolan,ciezko przejsc.musze troche odsniezyc bo wyjsc z domu nie mozna.cherbata z miodem i cytryna zostala wczoraj wypita i mam nadzieje ze bedzie ok. u mnie wigilia wypadla w tym roku u najstarszej siostry takze jade na gotowe:)mamy taka tradycja ze co roku robimy wigilie u kogos innego.moja kolej bedzie za 2 lata. zakupy zrobilam wczoraj i teraz czeka mnie tylko gotowanie bigosu(bo bez niego nie ma dla mnie swiat) i innych smakolykow oraz sprzatanie.tez biore sie za to juz od kilku dni ale nie wychodzi:):)ah te moje lenistwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kochane:)dlaczego nikt tu nie zaglada:(jak tak dalej pójdzie to tylko moje wpisy beda:( a u mnie dalej sniezy i mrozi .zima dopiero sie zaczela a ja juz nie moge doczekac sie lata.brrrr zimno. dzis mialam kolejne 2 egzaminy i pochwale sie wam ze zdalam na 4 a drugi na 5+.normalnie ciesze sie jak głupia.hura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj jakie pustki:( co z tam u was kobietki??u mnie moze byc:)dzis niedziela handlowa wiec wyskoczylam do miasta na zakupki.kupilam se kiecke na sylwka.mielismy siedziec w domu,ale okzalo sie ze znajomi urzadzaja sylwestra na sali bankietowej i zostalismy zaproszeni:):) bez sukienki nie mogło sie obyc.nawet fajna w moim ulubionym czerwonym kolorze.jesli chcialybyscie ja zobaczyc to mam fotke na nk,bo kuzynka chciala zobaczyc i dodalam. ciesze sie ze nie bedziemy siedziec w sylwestra przed telewizorem.teraz martwie sie tylko czy do fryzjera dam rade sie dostac,bo pewnie wszystko pozajmowane:(no nic dam rade:) czerwona dzieki za linka:)dzięki tym wpisom poznalam cie troche lepiej.no i widzialam twojego faceta.Przystojniak;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tego mroznego,słonecznego dnia.Znowu nikogo nie bylo:( Zyczy milego dzionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
Hej dziewczyny sprzątam ,bigos ugotowany jeszcze oooo roboty że mnie przeraża.,ale pomalutku wyrobie się może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania150
xeniiu gratuluje zdanych egzaminów i to tak no no pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Haniu fajnie ze do mnie zajrzalaś bo reedsowa i czerwona niestety chyba o mnie zapomnialy. u mnie tez roboty fura:)i tez zastanawiam sie jak ja sobie ze wszystkim poradze:)pewnie jak zawsze wszystko bedzie na ostatnia chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×