Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adasssssss

Pytanie do dziewczyn - odnosnie prezentu dla zony

Polecane posty

Gość zonia30
Ja bym się obraziła za taki prezent od meża. Też się namiętnie odchudzam i on dobrze o tym wie. Na ostatnie urodziny dostałam od niego kremy Flos Leku serię Slim Line ( krem ujędrniający do biustu, żel wyszczuplający, krem na rozstępy i spray modelujący) Efekt daje podobny ale jednak kosmetyki to nie gacie wyszczuplające :D i używanie ich to przyjemność a w takiej bieliźnie to ciasno i niewygodnie .No i widzę już efekty więc prezent udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny racjonalny
Prezent powinien sprawić żonie przyjemność a nie wpędzać w kompleksy!!! To troszkę, jakby żona podarowała Ci coś na powiększenie... sam wiesz czego! Żeś się chłopie nie popisał. Robiąc komuś prezent myśl o tym kimś a nie o sobie, albo o Was obojgu ewentualnie... Nie można przeginać w żadną stronę, bo na przykład Ty pewnie cieszyłbyś się z czegoś takiego: http://bit.ly/5XmoHB ale czy twoja żona byłaby w niebo wzięta ? Pamiętajmy że prezenty są dla kogoś, nie dla nas samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie chlopakowi spokoj, przeciez grzecznie sie pyta innch kobiet i mysle ze mu ladnie wytlumaczylyscie ze to nie jest najlepszy pomysl. Moze zonie sie przyda, w jej mniemaniu oczywiscie, ale na pewno pomysli,ze jest dla Ciebie za gruba. Piekna bielizna plus komentarz, ze jest dla Ciebie jej sylwetka jest piekna i chcesz ja ogladac w pieknej bieliznie , sprawi Jej duzo radosci;)) no i ktoras kolezanka mowila o bizuterii-to jest zawsze na czasie. Co do SPA- w mojej miejscowosci dzien kosztuje 250 zl, ale to i tak sporo, bynajmniej na moja kieszen:) i nie wiem jakie zabiegi wchodza w pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adassssss
Upsss.. widze ze niezle bym sie zblaznil jakbym kupil jej ten prezent :) Rzeczywiscie macie racje ze moglaby sie obrazic... Mysle o tej seksownej bieliznie, albo jakiejs ksiazce :) A taki gorsecik to niech sobie lepiej sama kupi jak bedzie chciala no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie akurat kosmetyki sie spodobaly, ale ja uwazam, ze to tez moze byc stapanie po cienkim lodzie...:> ktos tez moze sie obrazic:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% :) seksowna bielizna to będzie prezent dla Was obojga, ona się ucieszy a Ty będziesz mógł popatrzeć :) tylko pamietaj zeby rozmiar był odpowiedni bo nie w kazdym sklepie mozna wymienić bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej perfum który lubi i odpal jej kase na jakis jej wymarzony prezent. Duuuuzo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz żonko kup sobie to co chcesz. Juz ona rozdysponuj ekase właściwie. Pasa wyszczuplającego za nic w swiecie nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja dostała wyszczuplający pas to nie była bym zadowolona. Kup perfum , wypytaj ja jakie lubi i jej odwal perfumik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizna i olejek do masażu, błyskotki (ale nie za 2000zł, kolczyki ładne albo bransoletkę możesz kupić za 60-80zł), może być też kosmetyk jakiś dobry, kobiecie zawsze mało błyszczyków, pomadek i innych upiększaczy :) Prezent nie może być praktyczny, ma cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej cieszyła by gotówka na prezent, serio. Bo wtedy mozna sobie kupic co sie samemu chce! Kosmetyków lepiej jej nie kupuj bo ona sama musi wiedizec jakie chce kosmetyki. Daj jej kase po prostu. Wstaw gotówke w piekną kopertke - efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wszystko się sprowadza do prezentów perfumy, bielizna, ale my to lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym dostać takiego prezentu:) idealnie by było gdybyś kupił coś co jest jednocześnie praktyczne i nie nasuwa złośliwych skojarzeń( np. prezent "garnek" czyli uważa ,że tylko gotować potrafię- kobiety czasami same doszukują się złośliwosci tam, gdzie ich nie ma:) Idealnym prezentem byłąby mata relaksacyjna(hmmm), ma taką w ofercie Wasserman.Warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym dostać takiego prezentu:) idealnie by było gdybyś kupił coś co jest jednocześnie praktyczne i nie nasuwa złośliwych skojarzeń( np. prezent "garnek" czyli uważa ,że tylko gotować potrafię- kobiety czasami same doszukują się złośliwosci tam, gdzie ich nie ma:) Idealnym prezentem byłąby mata relaksacyjna(hmmm), ma taką w ofercie Wasserman.Warto zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy....
Ja mysle ze fajnym prezentem jest jakbyś wykupił jej jakąś wizyte w centrum odnowy biologicznej(z masażem itd.) ALbo buty. chyba każda z nas ma jakąs fobie a na buty to chyba już kazda z nas. ja dostalam od chłopaka ostatnio właśnie buty i bylam bardzo miło zaskoczona.http://www.schaffashoes.pl/. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia2803
mi sie wydaje, ze pieniądze to totalne pójście na łatwiznę, ja wolę od faceta dostac prezent i sie ucieszyć, a nie sama go sobie kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chcialabym dostac kasy, co to za prezent, nawet sie nie postaral, zeby pomyslec co mi sie moze spodobac. wolalabym dostac cos co nie do konca mi sie spodoba, ale od serca niz kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek30
a dziewczyny - jakby dac bon na zakupy w sklepie który lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki ładne wcale nie są
drogie piękne srebrne z kryształami svarowskiego można kupić już za 50-60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek30
a gdzie dostanę taki bon np. żeby się moja luba ucieszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy co lubi, moze to być bon z empiku albo reserved, te sklepy na pewno mają, wydaje mi się, że H&M też, ale pewna na 100% nie jestem. A mimo wszystko, moim zdaniem prezent rzeczowy jest lepszym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O wiele lepszą opcją jest zakup seksownej bielizny" Ja bym się obraziła właśnie na seksowna bieliznę.... chyba faceci to tak często kupują dla własnej przyjemności a nie żony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem... nie musi być przezroczysta, a jakiś fajny zestaw z intimissi lub coś warto mieć chociażby dla siebie, nie dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, w takiej ladnej bieliznie ja sama odrazu lepiej sie czuje:) chyba musze sie wybrac dzis na jakies zakupy i wskazac mu pare ladnych rzeczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dzisiaj wybieram na nocne zakupy do arkad wrocławskich, przynajmniej będzie troche taniej :) moze sama znajdę jakis ciekawy prezent w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kupisz jej coś na odchudzanie zasugerujesz, że dobrze robi, że się odchudza. Że to popierasz co oznacza, że aktualna jej waga Ci się nie podoba. Baby już takie są :D Jak powiesz, że jest szczupła to powie: "No co Ty, taka gruba jestem przecież" a jak powiesz: "NO masz rację, przydaloby się troche schudnąć" strzeli focha i powie: "Wiedziałam, że Ci się nie podobam". Z kwestią odchudzana trzeba delikatnie ;) Dlatego nie kupuj nic takego. To tak jakby śmierdzącemu facetowi, kupić dezodoratnt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wybieram nocne zakupy, niskie ceny same podpowiedzą ostatecznie co komu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1112
Witaj! No raczej nie kupuj jej tego prezentu. Może go źle odebrać i się jeszcze obrazi. Lepiej rozejrzeć się za czymś z biżuterii, każda kobieta to lubi i nigdy nie powie, że ma już dość błyskotek. Wejdź na http://www.anka-bizuteria-sklep.pl/ i tam się rozejrzyj. Ceny są naprawdę niskie, wybór wielki i dostawa prosto do domu w bardzo szybkim tempie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×