Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja79

czy Wasi mezowi,faceci tez sikaja na siedząco???

Polecane posty

Gość ale glupi temat kurde
pogadamy sobie przy kawie i sniadaniu rowniez :D ale jak czasami, przez przypadek, znajdziemy sie wspolnie w lazience, bo zaiste mamy jedna, ale jest na tyle spora, ze oboje mozemy w niej naraz urzedowac, to tez sobie pogadamy. a coz to strasznego obnazyc swoja intymnosc przy bliskiej osobie? dla mnie nic. ty byc moze nie lubisz, to nie rob, ale nie krytykuj innych za to, ze maja inny .... styl zycia ;) (co juz wczesniej ci ktos chyba wypomnial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
Dyskusja przestała mnie już bawić,bo ileż razy można powtarzać,że penych rzeczy po prostu nie wypada.No,ale ja otrzymałam porządne wychowanie.Miałam tatusia i mamusię i może przez to nie jestem aż tak nowoczesna.Powodzenia w tym wielce pseudo partnerskim związku,bo obawiam się,że będzie ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi temat kurde
szanuje twoje preferencje, ty uszanuj moje :) nie masz monopolu na to, co wypada, co nie wypada. nie wypada (wedle uniwersalnych zasad etycznych) robic innym krzywdy, reszta to kwestia preferencji i stylu zycia. tez opuszcze juz raczej ta dyskusje, bo zaczelam sie powaznie zastanawiac, czy ty sie przypadkiem po prostu ze mna nie droczysz i mnie nie podpuszczac, bo az sie nie chce wierzyc, ze ktos moze tak opacznie i bez kontekstu interpretowac ywpowiedzi innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnk-aa
i zebys kiedys sie nie zdziwila jak maz znajdzie sobie inna .faceci lubia zdobywac kobiety a nie ...kawe na lawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi temat kurde
juz sie zaczynam bac :D na szczescie popadlam na faceta, przed ktorym nie musze udawac tajemniczej, zeby mnie jeszcze bardziej zdobywal :D podobnie jak on przede mna nie musi niczego udawac. ale jak sie ktos naczyta pseudopsychologicznych ksiazek typu mezczyzni sa z marsa, to potem wyciaga takie wielce elokwentne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi temat kurde
ale niektorzy lubia w zwiazku praktykowac jakies glupie gierki. byc moze jest to substytut wzajemnej stymulacji intelektualnej, ktorej mi akurat nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy--zobaczymy
:) juz niejedna taka pewna byla. wkoncu rozwody sa takie dzis powszechne. tak tak..ale ty wiesz ze ciebie to nie dotyczy. A jaka masz gwarancje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi temat kurde
rozwod moze sie przytrafic tak mi, jak i kazdej innej osobie. ale nie z powodu sikania :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krnąbrny korbowód
w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby sikać na siedząco. przecież to strasznie niepraktyczne, a przy porannym wzwodzie chyba niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość govegeta ssj3
ja najczęściej leje do umywalki więc nie ma u mnie problemu z opryskaniem czy obsikaniem czegoś w łazience. A na siedząco sikają tylko cioty, taka prawda. Zupełnie, całkowicie nie wyobrażam sobie bym miał sikać na siedząco, przecież to normalnie wbrew męskiej naturze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota nie zna granic
Co za idiotki (idioci) tu piszą. Każdy facet tak sika jak chce. Jeden na siedząco, a inny na stojąco. Jak można pisać takie brednie, że śmieszne jest jak facet sika na siedząco. Jesteście żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
bo niestety to jest śmieszne jak facet szcza na siedząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
a jak kupe robi na siedzaco to tez cie smieszy ?? :D zaproponuj bardziej meskie sranie - celowanie kupami do muszli z odleglosci pol metra - tu sie dopiero bedzie mogl wykazac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el foto
Jak kobieta patrzy, gdy sikam to wtedy tryskam ponad glowe :) po prostu nie moge sie przestac podniecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona sikającego na siedząco
mój od zawsze sika w domu na siedząco , śmieszą mnie te gadki że chłop ma lać na stojąco bo on nie baba , dziwię się że młode mężatki czy partnerki jeszcze to usprawiedliwjają meskością , masakra ja jestem 30 lat po ślubie i nie zamierzam ścierać sików po chłopie połóż białą kartkę papieru obok kibla i czekaj jak twoj tygrys zrobi siku , czy kartka będzie miała ślady sików czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie to sranie a szczanie to
szczanie. To sa zupełnie dwie różne rzeczy. Sra się zawsze na siedząco , to jest przyjęte od tysięcy lat. Tu akurat nieważne czy chłop czy baba. A szczy to na siedząco baba , a na stojaco chłop. nie patrzmy na to czy chłop śmiesznie wygląda jak siedzi jak sra. To nie jest śmieszne bo sra się zawsze na siedząco. A jak chłop szczy na siedząco to wygląda śmiesznie , bo chłop szczy na stojaco. To jest przyjęte od Tysięcy pokoleń. Niby siadanie jak siadanie to jednak nie to samo. Nie jestem ekspertem od tłumaczeń, ale siadanie chłopów przy szczaniu jest jak dla mnie co najmniej dziwne by nie powiedzieć gejowskie. A siadanie przy sraniu jest jak najbardziej ok. Bo jak już napisałem tak natura stworzyła chłopa jak ma szczać i srać.I nie pieprzmy czegoś takiego., że nie obszcza się deski czy łazienki. To niech se zamontuje pisuar czy coś i niech do niego leje jak ma taki problem z trafieniem do muszli. A siadanie chłopów na kiblu przy tylko szczaniu jest po prostu poje.bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
no tak, widac pan ma obawy o swoja meskosc, ze gdy usiadzie do szczania do wyjdzie na geja :o zalosc bierze. a te tysiace lat i tysiace pokolen to juz mnie wprawily w szczyt szczytowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdkdfhk
ciekawe gdzie to pisze że od tysięcy pokoleń chłop sika na stojąco , no nie mogę , kto to udowodnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sikam do umywalki
i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra jak chcecie to se
siadajcie na kiblu jak szczacie. A jak sikacie na łonie natury to nie zapomnijcie kucnąć. I to przy kumplach. Dobrze dobrze niech każdy robi se jak chce , ja tak czy owak nie wyobrażam sobie sikającego na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melośmiacz
ja pierdacze - szczyt szczytowania? co masz dokładniej na myśli?:D Po za tym dziwie się że ludzie wymieniają się zdaniami o jakieś głupie szczanie. Nie macie naprawdę poważniejszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
absurd. podobnie jak jego zrodlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsdnj
moj sika na siedząco jak wstaje rano z lozka bo nie ma sily stać no i zawsze wtedy kiedy jst zmęczony ale tak normalnie to na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhlafyglawfgLW
to chyba jakaś nowa moda wymyślona przez jakichś debili by facet szczał na siedząco. To jakaś parodia że dochodzi do czegoś takiego. No ale w końcu to wiek 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhlafyglawfgLW
mojemu pozwalam od czasu do czasu srać na stojąco - dla umocnienia pozycji w stadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
no i slusznie :D jeszcze by zostal uznany za geja za wspolbiesiadnikow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he ale jaja
tylko cioty sikają na siedząco. a co co sikają do umywalki to niech jeszcze se do garów szczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikacz nadzwyczajny
ja sikam do butelek po napojach gazowanych a gdy już je napełnię to podlewam nimi kwiatki w ogródku lub drzewka w sadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to te glupie baby to nie dosc
ze kaza sie facetom depilowac malowac chodzic do kosmetyczki i na solarium to nawet kurwa kaza szczac na siedzaco co to sie porobilo za 10 lat pewnie beda namawiac do odciecia chuja bo to brzydko wyglada ze tam cos wystaje w kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×