Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja79

czy Wasi mezowi,faceci tez sikaja na siedząco???

Polecane posty

Gość nie,
nie sikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhthndfv
hhehehe ale temat, powiem Wam ze niemyslalm wogole ze istaniej taki " dylemat" odkad pamietam faceci sikali na stojaco i niewymyslilabym innej wersji, a tu szok sie okazuje bo sikaja tez na siedzaco ale heca:) moj maż,tata, szwagier i inni znni mi faceci sikaja na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wy tam
zjeebki szczające na siedząco powiedzcie to swoim kumplom że szczacie na siedząco , ciekawa jaka będzie ich reakcja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe :D
dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktogon
faceci sikający na siedząco są strasznie niemęscy choćby pod tym względem . od zarania dziejów przecież mężczyzna sika na stojaco tak wiec nie działajmy wbrew naszej naturze. to może jeszcze się pudrujcie , malujcie usta szminka , noście spódniczki, zapuszczajcie włosy do pleców , a te inne na ciele to sobie golcie.. hehe ja sikam normalnie na stojaco , a jak coś opryskam to po sobie sprzątam i tyle. a zdarza mi się to bardzo rzadko - mam na myśli to , że coś opryskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psy tez różnią się od suk tym
Ze sikaja podnosząc tylna łapę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi mężczyźni sikają różnie
mąż na siedząco, tata i brat na stojąco. Po pierwszym nie ma co sprzątać... rewelacja. Mąż używa pomadki ochronnej do ust, kremuje twarz, podcina włosy pod pachami - i nie uważam, by przez to bym mniej męski. Nie ważne jak sika się - ważne, że robi się to tak, jak się chce, a nie jak inni tego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój tez sika na siedzaco
Ale to dlatego ze już jest stary i widać nie trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sikam na stojąco
po normalnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdbfashbf
Powiem szczerze , że ja od małego zawsze sikałem na stojąco i nie wyobrażam sobie by miało to ulec zmianie. Nawet by mi do to do głowy nie przyszło ,żeby sikać na siedząco. Ale jak se chcą tak sikać, to niech se tak robią . Ja bym nawet o czymś takim nie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze sikanie na siedzaco jest higieniczniejsze kiedys spotykalam sie z facetem ktory mial swoje mieszaknie i w nim mieszkal i sprzatal sam..i on sam powiedzial ze sikajac na stojaco ciagle obsikiwal dywanik pod muszla...wiec stwierdzil ze taka pozycja jest jak najbardziej ok..teraz mam w domu samca alfa sikajacego na stojaco i ciagle musze po nim wchodzic i sprzatac bo nie mam zamiaru idac w nocy stapac po jego sikach gola stopa...co niestety nieraz mi sie to zdarzylo...uczucie niemile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A on sam nie może?????
Ty musisz o nim sprzątać ?? Kaleka czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacharynka
od zarania dziejów ? kużwa od zarania dziejów ludzie z luzdi robili niewolników czy też to trzeba kontynuować ? ja nie mogę XXI wiek a oni mówią że szczaja na stojąco bo to meskie , a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacharynka
acha , a jak srają ? też na stojąco ? bo a nuż sie przy okazji wysika toż to wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mus siura na stojaco, dwoch braci i ojciec rowniez jak usyfi kibel to musi go wymyc, tak samo z podloga. Proste :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac, ze gdyby tez notorycznie obszczywal podloge, kibel i pol lazienki, a ja bym musiala ganiac ze szmata, bo sma by nie raczyl (jak niektorzy panowie) to tez bym tendowala do szczania na siedzaco :-O Houk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sacharynka
ogarnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaciez
weszłam na to forum i jestem w szoku. Facet sikający na siedząco to jakaś porażka. Nie wyobrażam sobie mojego żeby sikał na siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacharynka
no kolejna zszokowana sikaniem na siedząco , jezeli męskość faceta ma na tym polegać że szcza na stojąco to ja dziękuję , uważam że każdy ma prawo robić jak mu się podoba , jeżeli lubi sprzatać siuśki z podłogi i ścian to jego sprawa , ale niech nie dyskryminuje innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet szczajacy na siedzaco
to nie jest porażka - to klęska :( ta obszczywanie podłogi i ścian, ciekawe, bo mi się jakoś to nie zdarza , to albo te cioty są ślepe albo maja fiuta po 2 cm co najwyżej ,ze nie umieją trafić do kibla. Z takim fiutem i z takim celowanie to by nawet do pisuaru nie trafili hehehe bo nawet nie maja za co trzymać podczas szczania i dlatego gdyby szczali na stojaco to obszczywaliby cała łazienkę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaciez
Faceci sikający na siedząco to cioty którym zony (dziewczyny , narzeczone) nakazały (zmusiły) do robienia tego typu rzeczy. Zresztą pewnie dla wygody żeby jak to mówią nie obszczywał podłogi czy deski. Bo nie wierze żeby któryś facet sam na to wpadł żeby to robić na siedząco. Ja pierwszy raz o takim czymś dowiedziałam się tu na forum. Współczuję wam cioty ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja facet sikajacy na siedzaco
połóż sobie kartkę albo białą szmatkę koło kibla i sikaj zobaczysz co zostaje poza kiblem , bo zebys nie wiem jak celował to rozbryzgi leca wokoło , moi sąsiedzi maja trzech synów i sasiad , słyszę jak sąsiadka k...y sadzi że musi zmywac po nich te obszczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
swieta prawda to co napisal facet powyzej. to jak faceci sikaja pozostaje mi w sumie obojetne, ale nie moge sie przestac smiac z jednego: ze ktokolwiek meskosc faceta mierzy sposobem sikania :D :D :D normalnie padlam jak to przeczytalam. ci faceci musza byc strasznie niepewni swojej meskosci, ze w ogole przyszlo im do glowy wymienic sposob sikania, na stojaco, jako wyznacznik nie-bycia ciota :D :D :D ja pierdziele :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta , ja raczej jestem
niepewny tej męskości tych co szczają na siedząco cioty lamusiaste hahahaha. a wy głupie pizdy lubujcie się w ciotach ale nie zdziwcie się ze jak któregoś dnia przyjdzie i powie '' wyruchali mnie w dupę i fajnie było''. hahahaha. zgadzam się z o jaciez. no iw jakimś stopniu z o rzeszty, ale tylko z tym ,że jej to jest obojętne jak facet szcza, ale ja za to padam jak czytam że facet sika na siedząco, jak baba hahahaha. nigdy nie zaakceptują szczania facetów na siedząco i ja takich typów bym najchętniej wykastrował za hańbienie męskiej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaakceptuję
sorki mała pomyłka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaciez
pewnie ze można tym mierzyć męskość. To kobiety może niech nie golą nóg i pach bo to nie ma nic wspólnego z kobiecością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaciez
A tak ogóle jak to wygląda? On musi sobie chyba penisa ręką podtrzymywać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
znalam w zyciu facetow ktorzy sikali na siedzaco i nie byli w niczym mniej mescy od tych stojakow, wrecz bym smiala stwierdzic, ze byli bardziej mescy, konkretni i hmmm... zdecydowanie heteroseksualni. podczas, gdy znalam tez kilku gejow, ktorzy akurat sikali na stojaco. ale moze to tylko przypadek. niech kazdy sika jak mu wygodnie, ale nie mowcie takich glupot, ze sikanie na stojaco jest bardziej meskie niz na siedzaco. ze wzgl. higienicznych jestem za tym, zeby wszyscy bez wzgl. na plec sikali na siedzaco. ale jak ktos sobie lubi dodatkowo sprzatac, to niechze i stoi, jak mu tak wygodnie. nie porownujcie sposobu sikania u facetow do golenia nog u kobiet. sikanie to rzecz prywatna, ktorej nikt nie widzi, golenie zas nog to wymog estetyczny ostatnich lat, wizulanie nie akcetuje sie owlosionych nog u kobiet, tak jak nie akceptuje sie np. braku higieny i brzydkiego zapachu. tak jakos wyszlo, glupio bo glupio, ale widac spoleczenstwo sie uparlo na mode jak z reklam, to niech i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrrr.....wa
Ludzie to chyba powariowali na tym forum. Podpowiem wam moi drodzy jak sikać na stojaco by niczego nie obsikać. Wiecie jak ja to robię? Otóż sikam do umywalki! A potem się opłucze umywalkę i małego się opłucze pod bieżącą wodą ,żeby był czyściutki i świeżutki ;) I absolutnie nic tu się nie obsika. I na dodatek mniej się wody spuszcza w umywalce opłukując ją niż ja się spuszcza wodę w kiblu choćby po wysikaniu. Taniej wychodzi :) Proste? A sikanie na siedząco - nie wiem , może i praktyczne - z czystością , ale tego nie próbowałem. Zresztą nie jestem przyzwyczajony do tego tupu sikania , wiec nie będę tego wprowadzał , bo raczej niełatwo byłoby mnie do tego przyzwyczaić. A wiec jak kto woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×