Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja79

czy Wasi mezowi,faceci tez sikaja na siedząco???

Polecane posty

Gość Mam 3 synow
I po co sie podszywasz? argumentow zabraklo? nauczylam ich podnosic deske trafiac do srodka opuscic klape spuscic wode i umyc rece. Po co te zlosliwosci??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsbmcmsbc
Konczita---masz dziecko? bo ja mam...5-cio latka.i nawet nie chce sobie wyobrazac jak przychodzi z przedszkola i placze "ze koledzy sie z niego smieja bo sika jak baba"...bo wsrod dzieci tak jest! i o jakim Wy smrodzie ciagle mowiecie??????????????? co za problem raz,dwa razy dziennie szmata z jakims plynem przejechac??!!pol minuty!bez tworzenia sobie bezsensownych problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfddcddcdc
facet sikajacy na siedzaco hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaahahahahhaahhaahhahaahhahahahahahahahahahahhahahahha moj jak sie upije to tez sika na stojaco./...........nie jest to ciekawe ale i tak na siedzaco to smiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigggaa
lepiej żeby szczał na siedząco niż żeby obszczał deskę i hu.j ma to wspólnego z męskością, ciekawa jestem, czy ci faceci którzy zawsze sikają na stojaka, nawet jeśli są pijani czy tak idealnie trafiają do kibla? bo coś nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
ja pierdole facet szczajacy na siedząco,to tak jakby baba szczała na stojąco. Skad wy takich palantow bierzecie.Ten co sie zgodzi tak szczać to jakiś niedojebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggodziaankaa
haha no i właśnie o to chodzi! za jakie grzechy mam niby sprzatać jego szczochy? niech albo szcza na siedząco albo niech sam po sobie sprząta !!! jednak facety to świnie, naszczą a nawet nie sprzątną po sobie obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siaknie na siedzaco dobrze wplywa na prostate u mezczyzn. Wiecie o tym? Facet,ktory sika na siedzaca,ma bardzo duze sznase na to,ze nigdy nie bedzie mial problemow z prostata,wiec powinni to robic nawet dla zdrowia. Ja nie widze w tym nic zlego. Nie rozumiem,czemu niektorzy sa tacy oburzeni,ze facet sika na siedząco... Przeciez mali chlopcy do pewnego casu tez sikaja na siedzaca,dopoki ktos ich nie nauczy sikac na stojaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskdjfasldkfjsdfg
na siedząco sikają pedały i kryptopedały czy to na prawdę takie trudne 1. podnieść deskę 2. lać po ściance muszli, nic wtedy nie chlapie i nie pryska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaddktorzy mali chlopcy
ktorzy mali chlopcy??najpierw pieluchy,pozniej nocnik,nastepnie muszla:) cioty i tyle!hahahahahahahahahahahahahahaha:)))))))))))))))))) a zaloze sie ze te wasze cioty leja na siedzaco a wy i tak jedziecie rejony:)myjecie kible,wanny i podlogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze powiedziane
Siedza w kapciach :D MACHOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeszcze jak zyje a zyje
juz dobrych paredziesiat lat takiego durnego topiku na oczy nie widzialam widocznieglupota ludzka juz siegnela dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dna glupocie
Jestem facetem i sikam z reguly na stojaco, ale czasem i na siedzaco. Zalezy jak mi wygodniej. Gdy mam ochote wysiurac sie na siedzaco, nie czuje sie od tego mniej meski, jak sugeruje wiele z obecnych tutaj bab od miotly (ten komplement jest rownie glupi, jak wasze porownywanie sikajacych na siedzaco facetow do ciot :P ) Na szczescie nigdy jeszcze nie mialem okazji mieszkac ani przebywac z taka ograniczona idiotka jak wiele z was, ktora smialaby sie tego, jak sikam. Ani moi znajomi, ktorzy maja dzieci nie wychowuja ich w duchu katolickiej milosci polegajacej na smianiu sie z dzieci w szkole, bo jeden sika na siedzaco, inny nie je miesa, jeszcze inny nie chodzi na religie, a nastepny ma dwie mamusie lub dwoch tatusiow. Ale w waszych malomiasteczkowych srodowiskach, gdzie ludnosc zyje eucharystia, wodka i kotletem, nalezy smiac sie z kazdego, kto cokolwiek robi inaczej. Koncze moj wpis, by nie odciogac was babusy rabniete od kuchni. Idzcie zrobic pomidorowke z wczorajszego rosolu dla waszego sikajacego na stojaco macho. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie pisał na pewno facet
Styl pisania tego niby męskiego wpisu wprost wskazuje że pisany kobieca ręką. A niech sobie sikają nawet na leżąco, jeśli jest tego jakieś uzasadnienie, ale tłumaczenie się, ze tak a tak bo będzie śmierdziało - dajcie spokój. Samo podejmowanie takiego tematu jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne ze To pisala BABA
i to ta ktora tu najglosniej popiera cioty.Faceci nie wstawiaja emotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wrocmy do meritum
Przeczytajcie pierwszy post. co oburzylo (zdumialo) autorke? nie sam fakt sikania ale to ze kolezanki mowia ze ich faceci sikaja na siedzaco (bo one tego chca?)bo inaczej to smierdzi i jest wzystko ochlapane .. noLudzie litosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dna glupocie
Ho-ho! Widze moje stokrotki kuchenne zdobyly sie na niemaly poryw intelektu :classic_cool: I widze, ze rozwywce tez nie ma dna :D Pani detektyw od siedmiu bolesci :P Emotikonek facetowi wbrew pozorom calkiem latwo sie nauczyc od zyczliwych kolezanek bardziej ogolnych dyskusji, niz te kuchenne. Ale zaciekawilo mnie stwierdzenie, ze jakas tutaj baba niby broni ciot, bo z tego co czytam, to albo bronia macho, albo metnie cos gadaja o smierdzcych muszlach klozetowych i zalanych dywanikach. Jedyna osoba, co powiedziala cos calkiem madrego i bez niepotrzebnych filozofii to Paula24, wiec od razu proponuje niech ktos napisze, ze sie pod nia podszylem. Albo na odwort, juz sie gubie w tych waszych teoriach spisku. Spytam mojej kobiety jak wroci z pracy, czy jestem ciota. Bo moze ona po prostu z grzecznosci nic nie mowi, ale w skrytosci zaklada dyskusje na forum w rodzaju "Moj facet czasem sika na siedzaco, czy powinnam zakonczyc ten zwiazek, bo potrzebuje prawdziwego mezczyzny?" Kwiatuszki dla was kochane intelektualistki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
Mnie ciągle i niezmiennie zadziwia fakt,że kobiety wiedzą jak sikają ich mężowie,ba! nawet znajomi faceci.Większość cierpi na patologiczną manię podglądania?Podglądanie synów to jest jakieś zboczenie. Czy teraz załatwia się potrzeby fizjologiczne w towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest jak sie
NIE ZROZUMIE TEMATU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Trzeba Podgladac
czesto ludzie mieszkajacy razem.......no wiecie, jako przyjaciele, bliskie sobie osoby,rodzina, kochankowie,, itd... nie krepuja sue nawzajem wspolnego przebywania w lazience..nawet gdy jedna z tych osob robi siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
A sikanie na stojaco dobrze wpływa na nerki,bo cały mocz spływa swobodnie. Czy ja również dostanę pochwałę za jedyny mądry post?Wiadomość równie wiarygodna jak ta o prostacie. Dodam tylko,że fakt posiadania dwóch mamuś lub dwóch tatusiów jest sprzeczny z naturą i takiego dziecka to powinno być żal,w jaki sposób można taką dewiację stawiać na równi z nie jedzeniem mięsa? Widocznie i ty i twoi znajomi macie bardzo dziwne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
Serio?To działa jakoś stymulująco na życie seksualne?Nie wyobrażam sobie sikać w czyjejkolwiek obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie ile bym dala za taka
Mozliwosc sikania na stojaco? toz to sa same zalety. dla kobiety problem jest zalatwic sie qdzies w plenerze dla faceta nie. i w oqole za duzo reklam domestosa ogladacie a za malo myslicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oobiektywnaaaaa
hu.j mnie to obchodzi czy na siedząco czy na stojąca, ważne żeby kibla nie obszczał, a jak obszcza to kutwa szma.ta i plyn do reki i pucować do czysta !!! nie wiem jak można nie mieć za grosz wtydu i zostawiac po sobie nalane w łazience, chyba spaliłabym się ze wstydu gdybym kiedyś zostawiła nasikane po sobie i niesprzątnęłabym i na dodatek ktoś kto by wszedł po mnie przecież by to zobaczył, wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dna glupocie
Twoim zdaniem dewiacja. Moim zdaniem inny styl zycia. Zreszta nie ma co sie w tym temacie zaglebiac, bo praktycznie nie jest ten styl zycie stosowany. Mozna sobie jednak wyobrazic, jak te Wasze dzieci, ktore smieja sie z okularnikow, grubasow i "ciot", smialyby sie rowniez z jakiegokolwiek innego odstepstwa od ogolnie praktykowanych zachowan spolecznych. To nie w temacie, ale kilka lat pisala jakas ateistka, ze chyba posle dziecko do 1 Komunii, bo jego katoliccy koledzy beda sie smiac... Dno. A nawet podwojne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Trzeba Podgladac
to nie wplywa na zycie seksualne..ale jak sie ludzie ze soba swobodnie czuja, to moga razem przebywac w lazience jak myja zeby albo sikaja-----niewazne czy to bede ja i moja mama, czy kolezanka, czy facet. z oddawaniem kalu moze byc problem natury smrodkowej, ale siku robic przy kims bliskim sie nie wstydze,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
Noszenie okularów czy innowierstwo to jakby coś innego niż wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne.Jeśli dla ciebie to to samo to naprawdę masz inny styl życia.Ale styl życia to też coś innego niż homoseksualizm.Styl życia to sypianie z kim bądź a homoseksualizn to orientacja seksualna.Wbrew naturze co prawda,ale jak pisałam,nie mam manii podglądania nikogo w sytuacjach intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno zdziwiona
Teraz to już nie jestem mocno zdziwiona tylko zszokowana.Czy to ty zakładałaś ostatnio temat na uczuciowym,że facet nie chce z tobą sypiać?no to już wiesz dlaczego.Kurcze,skąd się biorą tacy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Trzeba Podgladac
musisz miec strasznie ciasny umysl, skoro sikanie w czyjejs obecnosci lub homoseksualizm to dla ciebie wstyd i zdziwienie.... tzn masz prawo miec takie preferencje, ale nie drwic z innych, ze podobnych ograniczen nie maja,,sprobuj sobie przyswoic fakt, ze jezeli cos wystepuje w naturze, to tym samym nie jest wbrew naturze, nawet jesli nie jest zgodne z twoim religijnym, albo spolecznym swiatopogladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lighter
a ja mam w domu pisuar, to było to o czym zawsze marzyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×