Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mamusia 22

Jakiego producenta,firmę wózków dziecięcych polecacie drogie mamy ???

Polecane posty

Gość gość
Cala europa zadowolona? W Belgii nie ma polskich wozkow, nie znaja :( A chcialam woze bebetto:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam adbor bartolino superb i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózki firmy caratero, są solidne i bezpieczne, wygodnie się prowadzi. Ceny są przyzwoite średnio 500 zł. W sklepie babybaam.com jest duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy pierwszym jak i przy drugim dziecku kupowałam nowe wózki. Pierwszy wózek okazał sie porażką. Nie miał pompowanych kól i sztywny był jak kij od mopa :-) przy drugim byłam już mądrzejsza. Wybór padł na polski model Anex Sport. Całkowita odmiana i komfort użytkowania. Idelany na polne drogi i długie spacery po lesie ;-) to jest to co lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko polskie wózki. Jak to się mówi wspieram polski rynek :) Firma Anex model Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam firmę Anex. Ceny wózków od 2tys sie zaczynają. Pożądany i ładnie wykonany. Materiały wysokiej jakosci. Ja mam model Sport i za 2w1 płaciłam 1999zl dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex nie jest polską marką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobocarpl
Polecam Babyactive Eko Shell, porządnie wykonany, podwójna regulacja amortyzacji, fajny design ma aż 4 lata gwarancji i wiele więcej plusów. Nie jest bardzo lekki, ale też nie jest ciężki. Cena za 3w1 1649zł. Anex nie polecam po ich nieudolnej "kampanii reklamowej". Z resztą coraz więcej jest negatywnych opinii o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport. Wózek produkowany w Polsce na polskich częsciach. Idealny na nasze proste chodniki ;-) świetnie się sprawdza w terenie dzieki bardzo dobrej amortyzacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anex Sporta :-) polski dobry wózek z dobrą amortuzacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź wózki marki Coletto, na ich stronie www.coletto.pl możesz zobaczyć wszystkie dostępne modele i poczytać opisy. Ja mam model Verona Avangard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy polski Anex Sport. Wózek robiony na szwajcarski styl. Bardzo dobry jakościowo. My już go używamy 1.5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Materiał łatwy do czyszczenia a to ważne jeśli chodzi już o spacerówkę. Stabilny lekki i komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina43
Sprawdźcie sobie wózki od producenta http://www.adamex.pl mają dobre ceny, duży wybór. Ich wózki charakteryzuje to, że mają duże gondole, które są dobrze wentylowane, wiele modeli posiada też boczny amortyzator, który można zablokować, poza tym są bardzo nowoczesne, eleganckie, mają ciekawą kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam X Lander , który zakupiłam w ofercie http://sklep.dzieciecemarzenia.pl . Sprawuje się wyśmienicie, zdecydowanie był wart swojej ceny. Bardzo wysoka jakość, a bobo śpi w nim jak suseł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wózek Hartan Racer, który zakupiłam od https://www.sdkrak.pl/ . Zdecydowanie jeden z najlepszych zakupów dla mojego maluszka, który bardzo lubi w nim spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne wózki ma Adamex. Mają kilka bardzo ciekawych modeli np. Vicco czy Barletta, a teraz jak widziałam wprowadzili nowy model na rynek Monte - muszę przyznać, ze wygląda rasowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne wózki ma Adamex. Mają kilka bardzo ciekawych modeli np. Vicco czy Barletta, a teraz jak widziałam wprowadzili nowy model na rynek Monte - muszę przyznać, ze wygląda rasowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zgadzam się z powyższym, bo sama mam wózek od Adamexu, model Monte i jestem mega zadowolona. Wózek się sprawdza wszędzie. Jest elegancki, wykonany bardzo starannie. Lekko się prowadzi. Jest lekki i skrętny. Dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze co przychodzi mi do głowy to Lionelo, mieliśmy ich spacerówkę przez parę lat i nic się z nią nie działo, porządny wózek, praktycznie – nie do zajechania. Też mają w fajnym standardzie zrobione nosidełka, ogólnie specjalizują się w asortymencie dla mniejszych dzieciątek, mają rzeczy atestowane, bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×