Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość Zuzanna343
Zwierzyłam się przyjaciółce ze swojego kompleksu którym była oponka na brzuchu i namówiła mnie na wizyte klinice Vesuna w centum handlowym bonarka w krakowie. Pani kosmetolog namówiła mnie na terapie składającą się z serii 4 zabiegów łączonych urządzeniami exilis oraz et ponieważ podobno mają świetny wpływ na redukcję tkanki tluszczowej, ujędrnienie skóry noi przedewszystkim pomogą pozbyć się mojej bolączki czyli oponki. Dodatkowo poleciła mi wykonanie 10 zabiegów endermologii i musze przyznać, że był to strzał w dziesiątke bo rezultaty są imponujące i jestem naprawde bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczyny ! powiem Wam jak jest z tym exilis naprawdę. Wszystko zależy od tego KTO WYKONUJE ZABIEG ! pierwszy raz robiłam w gabinetach Dr Matuschke i był fajny efekt na brzuchu. Bardzo sie ujędrnił, rzeczywiście ubyło 4- 5 cm. Drugi raz poszłam do innego miejsca bo miałam bliżej - do golden day spa. Niestety bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Krakowie w salonie Elixir na Friedleina, nie pamiętam numeru. Zrobiłam serię na brzuch i efekt był super. Wiadomo że obżerać się przy tym nie można bo nawet exilis nie pomoże, dodatkowo trzeba dużo pić około 2 litrów ale efekt jest :) A i płaciłam około 150 zł za zabieg w pakiecie także najtaniej w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście też polecam. Zabieg miałam robiony w Art of Beauty na Mokotowie i powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. Po 6 zabiegach skóra zdecydowanie ujędrniona, zmarszczki spłycone. Porównując ceny też wybrałam najtańszą opcję w mieście. Polecam Exilisa w Art of Beauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszym zabiegu Exilis na brzuch i pierwszym na plecy. Wprawdzie nie schudlam 17 cm w obwodzie ale ubralam bez problemu spodnie, ktore musialam zapinac na leżąco:) A zdecydowalam sie na ten zabieg, bo wczesniej mialam zabieg ujedrniajacy na twarz i jestem zachwycona!. Poprawil mi sie owal twarzy i chcialam wyprobowac, zanim podejme decyzje o niciach. Urzadzenie bedzie nalezec do moich ulubionych. Zabieg robilam w wawie, wiec tu jest na pewno dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbolesna 23
To może się wam przydać przez przypadek znalazłam ekstra wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po różnych miast. Działa bardzo prosto. Trzeba tylko wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu znaleźć salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 28
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać co wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha

bzdety, miałamdwa zabiegi i nic się nie zmieniło. Dziewczyny niedajcie się nabrać na tereklamowe opowiastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Jestem po 5 zabiegu na brzuch i boczki i niestety 1 cm tylko w dół. Wierzyłam się na wysokości pępka. W talii 2 cm. Ale jestem na diecie I w tym czasie schudlam 1 kg. Jednak na brzuchu marne efekty jak na 5 zabiegów.  I pije dużo wody. Został mi jeszcze jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂 ja robiłam zabieg exilis na twarz w celu ujędrnienia i zagęszczenia skóry. W sumie to Pani kosmetolog Aleksandra z  Krakowskiej Vesuny na konsultacji poleciła mi ten zabieg i naprawdę jestem zadowolona. Zrobiłam 4 w serii. Sam zabieg fajny bo przyjemny odczuwa się tylko delikatne ciepełko. Nie bolało wiec można było się zrelaksowac. Ja widziałam efekt dość szybko ale wiem ze skóra pracuje nawet do kilku miesięcy po wiec trzeba być trochę cierpliwym I najlepiej jeszcze stosować dobre kosmetyki w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×