Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość joasisisi
"A ja robię zabiegi Exilis w Łodzi w salonie Boroń i też jestem bardzo zadowolona.Miła obsługa, salon bardzo przyjemny i zawsze mozna liczyć na pomoc jesli ma się jakieś pytania po zabiegu. Ktoś z Was jeszcze korzystał z usług tego salonu? " Widocznie zabiegi nie sprzedają się skoro Boroń robi takie wpisy. Co inteligentna zachęta : " zawsze mozna liczyć na pomoc jesli ma się jakieś pytania po zabiegu " ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROMOCJA EXILIS !!!!!!!!!!!!!!
PROMOCJA EXILIS !!!!!!!!!!!!!! 1600 zł zamiast 3560 zł za 4 zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała za pomocą urządzenia Exilis w Milano Day Spa w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetic
urodziny Exilisa październikowa promocja! Idealne zabiegi na jesienne dni:... bez bólu, bez skalpela bez potrzeby znieczulania, bez okresu rekonwalescencji! Strategia walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem uległa zmianie od momentu wprowadzenia do naszego gabinetu aparatu Exilis. Odpowiednie kwalifikacje w połączeniu z rocznym doświadczeniem zaowocowało wynikami, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Exilis zmniejsza obwody ciała i poprawia wygląd skóry. Swoimi korzyściami zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród osób, które walczą uporczywą tkanką tłuszczową. Więcej informacji na temat Exilisa oraz promocyjnych zabiegów na stronie: http://www.estetic.pl/ Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROMOCJA EXILIS !!!!!!!!!!!!!!
JEDYNA I NIEPOWTARZALNA OKAZJA !!!!!! TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA !!!!!!! ZABIEGI NA... CIAŁO W REWELACYJNYM - GORĄCYM PAKIECIE !!!!!! 5 ZABIEGÓW EXILIS + 5 ZABIEGÓW ENDERMOLOGII LPG + 5 ZABIEGÓW BIOSTYMULACJI ZA JEDYNE 1500 zł !!!!!!! ... ... ... ... ... Zakup pakietu możliwy do końca września 2011. Zabiegi z pakietu można wykorzystać do końca pażdziernika 2011......!!!!! WYKORZYSTAJ OKAZJĘ I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ :)))) Milano Day Spa Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.widze ze rozne sa opienie na temat tego zabiegu.sama chodzilam na rozne zabiegi wyszczuplajace od endermologii po elektrostymulacje i zawsze widzialam efekt bardziej ujedrniania niz wyszczuplenia a jezeli juz to tylko chwilowy a potem wszystko wracalo do normy.po exilisie widzialam faktycznie efekt wyszczuplenia. denerwujace bylo tylko uczucie tego ciepla bo nie przepadam za wysokimi temperaturami.ale generalnie bylo OK.po serii zeszlam o jeden rozmiar.wiec warto bylo.ja chodzilam do Elixiru w krakowie.ale w szoku jestem jakie ceny padaja tu za zabiegi.ja zaplacilam za jeden zabieg 149 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3409
Jeżeli wy żrecie po zabiegu ile wlezie, to nie dziwne że nie ma efektu. Same zabiegi nic nie dadzą. Ja robiłam, zaczęłam chodzić na aeorbik, mniej jeśc, pić dużo wody i zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do 3409, no popatrz, ja "żrem", jak się wyrażasz, zresztą bardzo niegrzecznie i nie tyję po EXILISIE, jak chcesz się męczyć Twoja sprawa, ja tam wolę relax. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda581
hey....ja chodziłam prze wakacje na exilis, chciałam pozbyc sie cellulitu , i byłam bardzo zadowolone. Oczywiście ograniczylam słodycze, troche ruchu i było super. Exilis zmobilizyował mnie do picia wiekszej ilosci wody bo z tym było cięzko u mnie. Ale po seri zabieów miałam bardziej jędrną skóre, gładasza i faktycznie celulit sie zmiejszył. Przed sylwestrem zacznę sobie nowa serie. PS. Do Basia_332 ...tez chodziłam do Elixiru , faktycznie maja fajne ceny. Teraz dostałam od nich smasa o fajny cenach pakietów. Może sie spotkamy heheheh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu wykupiłam sobie serie zabiegów Exilisem we Wrocławiu, przyznam że zadowolona byłam z efektów ale zabieg nie należy do najbardziej przyjemnych po za tym troszkę mi daleko, ostatnio zostałam zaproszona na zabieg New Midas i jestem w szoku!!! Po pierwszym zabiegu taki efekt, i bez bólu!!! Według mnie New Midas wygrywa, noi w końcu urządzenie jest w zasięgu mojej ręki bo pojawił się w Pabianicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3409
DO 445: Ale ja się nie męczę, gdzie ja tak napisałam? Po prostu ograniczyłam jedzenie, bo wcześniej sporo jadłam. Może Ty tak nie tyjesz szybko pomimo jedzenia. Czuję się lżej i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzm12
Witam czy ktos z was robil zabieg na twarz?? ja nie mam duzo tluszczu ale chcialam wyszczuplic twarz i podbrodek a boje sie bardziej intensywnej metody - ze bedzie widac siniaki i opuchlizne . Czy ta metoda jest skuteczna?? Ile sie utzrymuje efekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu...
A czy któraś z Was robiła sobie łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz dla zzm12
Jeżeli zabieg na twarz będziesz miała dobrze!! wykonany to na pewno będziesz miała efekt. Powiedz zeby zrobili Ci zdjęcie przed i zaraz po zabiegu to sama będziesz mogła efekt ocenić, który będzie się cały czas intensyfikował jeszcze długo po zabiegu. Na następny dzień zauważysz jeszcze większą zmianę. Jeżeli masz grubą skórę to efekty będą jeszcze bardziej widoczne. Wiadomo, że jedni będą widzieć większe efekty, drudzy mniejsze bo to jest bardzo indywidualne i zależy od wielu czynników, także od reakcji osobniczej. Ja osobiście uważam , że zabiegi te dają bardzo fajne efekty, jednak musisz zrobić ich przynajmniej 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEW MIDAS już w Warszawie, ul. Modlińska 310/312 lok 205. Najnowszy sprzęt do endermologii - ENDERMOLAB CELLU M6 jedyny w Warszawie. Nowa rolka daje o 50% większe efekty. Teraz rabat na zabiegi do 50% - do końca listopada. Więcej informacji na www.imageendo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplatana
Witam wszystkich,od paru tygodni chodze na zabiegi z endermologii jak i na NEW MIDAS rezultaty sa wysmienite. Naprawde warto.Pragne tutaj podziekowac pani Iwonie ze studia modelowania sylwetki IMAGEENDO na ul.Modlinskiej naprwade profesfinalne obsluga i przystepne ceny! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123454345
a ja po new midas zero efektu. najlepsze efekty widziałam po zeltiqu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a yuuuffffffff
Fuuuuuuuu ile tutaj reklam ,widze ze gabinety sie nawzajem polecają :O fuuuj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona76
Hej dziewczyny, a ja Wam powiem, że to jest super zabieg. Poszłam, chciałam sprobować. Zadziałało, a miałam okropny brzuch po ciązy. W pakiecie jest 4 zabiegi, a ja wzięłam 5, dokupiłam jeden, bo wydawało mi się, że jeszcze jedenby sie przydał. Jezu, jak się cieszę teraz. Myślałam może że to bedzie bolało albo coś, ale pani ktora mnie obsługiwała była bardzo miła, superten zabieg robiła i jeszcze dostałam promocje na inne odchudzające. A i trzeba pamietac żeby pić dużo wody, szybciej jest efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annankeeee
Pomyslcie sobie czemu np taka Niezgoda ktora ma mase kasy nie pojdzie na kilkatakich sprytnych zabiegow i nie stanie sie szczupla ? Myslicie ze lubi byc gruba??? Wszystkie metody odchudzania tego typu to sciema bo ilu jest bogatych grubasow?? Najlepsza dieta to mniej zrec i tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabtharden
Co do Exilisa to podobno ma niezłe efekty Ale ja jeszcze czekam z decyzją z czego skorzystać, bo słyszałam o urządzeniu, które ma nieco inne działanie, tzw. zamrażania tłuszczyk na brzuchu. Moja znajoma była na praktyce w ośrodku medycznym w USA i widziała jak robią tym zabiegi. Podobno metoda jest bardzo skuteczna. Niestety teraz nie pamiętam jak się ten sprzęt nazywał ;). Ale mogę zapaytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
być może chodzi o I-lipo, teraz jest do nich dodatkowa głowica, byłam testerem,bardzo mi się podobało, działa zasysająco tak jak endermologia z tym , że ma dodatkowo RF, ale osobiście moim faworytem jest EXILIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tram....d
annankeeee - niestety tutaj połowa postów to reklamy albo idiotki które łykną kazdą durnote , kosmetyczki i gabinety wykonujące endermologie, fokusy , laserki , LPGi ( moze to cos z propanem-butanem ? :D ) zacierają rece :O I masz racje, gdyby to wszystko działalo ulicami chodzili by sami zajebiscie pięknie zbudowani ludzie a co widuje ? Szkoda gadac a wy oszukujcie sie dalej i dawajcie zarabiac kase hienom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
do TRAM.... szkoda mi Ciebie, po co tu zaglądasz, jeśli Cię to nie interesuje, chcesz kogoś obrazić, wyjdź na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesss25
Rówież jestem po 2 zabiegach łącznie spadło mi w obwodzie 7cm, zamierzam iśc na jeszcze jeden. Mój rozmiar to 36 ale tu i ówdzie odłożyło się zbędnego tłuszczyku. Jestem zadowolona z efektów, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Center
NEW MIDAS ICE RF + IR, jesteśmy 1 w województwie łódzkim i 15 ośrodkiem w Polsce posiadającym tę innowacyjną Platformę Medyczną EAT SKINSHOCK - cellulit, ujędrnianie, blizny, rozstępy zapraszamy. http://www.beauty-center.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog65432
to daje marne efekty, kobiety szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zagladnelam na to forum przez przypadek. Poniewaz dluugie lata tanczylam, po wypadku musialam przestac.. I co za tym idzie - przytylo mi sie co nie co :)! Teraz szukam czegos co jest godne polecenia i czegos w Krakowie :)! Mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×