Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość Danuta W.
jeden zabieg 240 zł to właśnie normalna cena żadna to promocja, a że piszą, ze promocja to nie zawsze w to trzeba wierzyć. W sklepach są też takie "promocje" gdzie kupuje się drożej niż zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Do Danuta W. No to chyba nie o tym samym zabiegu mówimy Pani Danuto. Bo exilis kosztuje w innych salonach co się nigdzie nie reklamują minimum 700 - 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbeata
Teraz jest taniej w Krakowie na jakimś innym portalu niż groupon cała seria: www.cuppon.pl/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka4
Właśnie jestem po pierwszym zabiegu Exilis na boki nóg (bryczesy). Zabieg krótki (ok.6 min. jedna noga). jedyne co czułam to dość silne ciepło. Kosmetyczka zaleciła mi po zabiegu ćwiczenia (spacer, rower, pływanie) i dużo wody. Przede mną jeszcze trzy zabiegi. Jeśli będzie jakiś efekt, to uznam to za cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martea81
Hej dziewczyny, mam za soba 3 zabiegi exilis na uda, efekt moze i trochę jest ale za to pojawilo się krwawienie jak przy okresie juz po godzinie po zabiegu, potem gorączka i złe samopoczucie , nie wiem czy nie isc z tym do lekarza... uwazajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Mi exilis pomógł na boczki - po 2 zabiegach ubyło mi 3 cm ( jak dla mnie to sporo). No i muszę dodać, że za bardzo nie ćwiczyłam ( przy dodatkowym wysiłku na pewno efekty byłyby fajniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówca
w krakowie to jest smok wawelski albo brama floriańska, ale na pewno nie ten koreański "sprzęt"zwany new midasem. widzę że firma epsylon dwoi się i troi aby zrobic sobie reklamę. próżny trud, dobre i sprawdzone urządzenia promują się same. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyś78
Czy ktoś robił sobie zabieg exilis w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak? kiedy I zabieg? też się zastanawiam ale nie jestem w 100% przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKAZ
Witam . Widze , że większośc z Was wierzy w cuda ... Salony które proponują te usługi bazują na naiwności osób ,,otyłych" . Pewnie większość z Was słyszało o cudownych przyrządach takich jak abgymnic itp badziewie . Proponuje kupić karnet na siłownie , poczytac o dietach (skonsultować się z trenerem jest na każdej siłowni ) zacząć ćwiczyc na urządzeniach areobowych (steper , orbitrek dodam , że od 20 min. ćwiczenia zaczyna si dopiero spalanie tkanki tłuszczowej więc przynajmniej 50 min. ) i przede wszystkim mniej żreć ( a częściej ) to jest cały klucz do sukcesu . Szukałem w sieci czego kolwiek o tym ,,eXilis" lecz jest to popularne tylko w PL . Jeśli nie przekonał Was mój tekst proponuje kupic pojedyńczy zabieg jest w promocji grupera w tej chwili w Wawie kosztuje to około 259pln i zdać relacje . Przeczytałem całe forum i widze , że wypowiadają się tutaj osoby które nie mają o tym pojęcia ( salony oferujące takie usługi ) 17.5 cm w tali hehe szkoda gadać . W razie pytań podaje maila okaz_wola@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Do OKAZ A kto ci powiedział, że ja jestem otyła? Lub inne panie? Jestem szczupła ( rozmiar 36 lub 38). Chodzę na fitness regularnie i się nie obżeram ( odpowiednia dieta). Niestety są miejsca, w których mimo ćwiczeń nie ubywa, a zabiegi pomagają ( bo to jest dodatkowe coś, a nie tylko, że sam zabieg). Dziękuję więc za poradę :)... ale sama wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Krakowa
hej wykupiłam na gruponie 5 zabiegów. bedę pisać po każdym zabiegu jak to wygląda i czy będą efekty :) podaje swoje wymiary :) wzrost 172 cm waga 75 talia 93 cm biodra 100 cm zobaczymy jak będzie po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. WYGRALIŚMY Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezoterapia Bezigłowa NNM
Sprzedam urządzenie do bezigłowej mezoterapii NNM Lipo Kontour firmy BTL. Jest to najskuteczniejsza bezigłowa mezoterapia dostępna na rynku bazująca na opatentowanych technologiach. Daje takie same efekty jak tradycyjna igłowa mezoterapia. Umożliwia ono przeprowadzanie terapii o działaniu: - przeciwzmarszczkowym - liftingującym - antycellulitowym - rozpuszczającym tkankę tłuszczową - lipoliza bezigłowa - rozjaśniającym przebarwienia Sprzęt był bardzo mało używany, co widać po wszystkich jego akcesoriach. Do urządzenia dołączam wszystkie instrukcje użytkownika i obsługi aparatu oraz w cenie istnieje możliwość przeszkolenia przyszłych użytkowników. Bardzo szybki zwrot inwestycji (zabiegi w seriach lub pojedyńcze, a średni koszt zabiegu to 300zł). Więcej informacji prześlę na maila osobom zainteresowanym. Nowe urządzenie kosztuje ok. 90 000zł Cena: 35 000zł (do negocjacji ) Kontakt: kasialitwinowicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadeellaine
odsprzedam 2 zabiegi EXILIS w promocyjnej cenie!!!!!:):):) Zaszlam w ciaze i nie moge dokonczyc pakietu,gdyz stan błogosławiony jest przeciwskazaniem i mogłabym stracic dzidzię.Dlatego też kier. salonu w Krakowie zgodził sie bym odsprzedała komus zabiegi:) kontakt do mnie 698 335 746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam durna
i w zeszłym roku wydałam kupę kasy na 6 takich zabiegów. Efekt prawie żaden. W tym roku od stycznia schudłam 8 kg, wyszczupliłam ciało, ujędrniłam stosując jedynie dietę niskowęglowodanową, polskie kosmetyki i karnet Multisport. Za zaoszczędzoną kasę lecę we wrześniu na Teneryfę. Za wydane w zeszłym roku prawie 3 tys , mogłam tam być już wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Jak wydałaś 3 tys. to faktycznie ciutek wydałaś Ja próbowałam ale w promocji za 280 zł za 1 zabieg ( skorzystałam z 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 razy NIE!
Byłam na 3 zabiegach Exilisem i jestem baardzo zawiedziona!:(:( po 1 zabiegu przybyło mi objętości, a po ostatnim mam az 1 cm mniej-to troszeczke za mało jak na tyle wydanej kasy(nie korzystałam bowiem z grupowych zakupów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycona Marta
Jestem juz miesiąc po serii zabiegów New Midasem i muszę przyznać,że efekt zaskoczył mnie podwójnie! Pierwszy to ten widoczny zaraz po skończonej serii- 6 cm.mniej w brzuchu! A drugi to ten którego narastanie obserwuję teraz z dnia na dzień-super napięcie i ujędrnienie i zadnych zwisów!!:):) dodatkowo schudłam 3 kg.! Dla mnie super!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zachwyconej marty
do zachwyconej marty może powinnaś się nazywać paweł albo tomek, hehe dalibyście sobie spokój z wypisywaniem bredni na temat tego waszego koreańskiego midasa, który pomaga tak, jak umarłemu kadzidło. przecież to nie tajemnica, że wszystkie pozytywne opinie wypisują na tym forum dystrybutorzy tego "urządzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exilis tak
warto zainwestować w zabiegi exilis'em, daje bardzo dobre efekty w relatywnie krótkim czasie. Co firma, to firma-POLECAM, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwycona Marta
Nie wiem o czym piszesz,nie jestem facetem,przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo... Ciekawe skąd Ty masz takie informacje?? Widać,że ten sprzęt robi chyba Tobie konkurencje i nie mozesz tego znieść!! To jest forum,każdy może pisać swoje opinie,odczucia,by innym pomóc w podjeciu decyzji. Ja miałam te zabiegi i na prawdę mam świetne efekty!!!!!!!!!!!! Chcialam się tym podzielić i tyle. A każdy zrobi to,co uważa za słuszne i nikogo nie chcę do niczego namawiać,dzielę sie tylko swoimi odczuciami! Ale Ty widać masz w tym inny cel! Współczuję,że do takich metod się uciekasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zachwyconej marty
oh, po co te emocje? czyżbym utrafił w sedno? najwidoczniej tak, więc współczucie należy się tobie. skoro sama/sam piszesz, że to miejsce służy wymianie opinii to ja to właśnie uczyniłem. Midas się nie sprawdził i tyle. Nie sprawdził się też w przypadku mojej znajomej i JA ODRADZAM NEW MIDASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROMOCJA EXILIS !!!!!!!!!!!!!!
1600 zł zamiast 3560 zł za 4 zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała za pomocą urządzenia Exilis w Milano Day Spa w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestema bardzo zadowolona z zabiegu midasem. Miałam zabieg w Bukowinie i efekt jest zadziwiający. Nawet mój mąż zauważył różnicę (twarz i szyja) choć jesteśmy małżeństwem od 18 lat. Podobno będzie nowy salon otwarty w Warszawie gdzieś na Białołęce chyba w forcie piontek, ma być dość ekskluzywny ale na pewno pójdę jak tylko go otworzą a ja najdę wzmiankę. Pozdrawiam niedowiarków i chyba tych co ze sobą walczą o reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiart
A ja robię zabiegi Exilis w Łodzi w salonie Boroń i też jestem bardzo zadowolona.Miła obsługa, salon bardzo przyjemny i zawsze mozna liczyć na pomoc jesli ma się jakieś pytania po zabiegu. Ktoś z Was jeszcze korzystał z usług tego salonu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszee
jedna wielka reklama. ten wątek to masakra jak zresztą wszystkie inne na kafeteii. 80% wpisów reklama - zero wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×