Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alicja3456

eXilis

Polecane posty

Gość fajny efekt
To super! Bardzo się cieszę! Już wcześniej się rozpisywałam o Midasie i o extra efektach po nim. Jestem przeszczęśliwa,że w końcu będzie w Wa-wie i w końcu będę mogła w pełni korzystać z jego cudownego działania:) Dzięki za info,ja tylko znalazłam wzmiankę o Poznaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO 17 LUTEGO !!!!!!
Aktualna oferta: 849 zł zamiast 3560 zł za 4 zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała za pomocą urządzenia Exilis w Milano Day Spa w Katowicach WWW.GROUPON.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
A ja się wybieram na zabieg... mam zamiar osobiście go sprawdzić. Znalazłam świetną ofertę promocyjną na groupon i z niej skorzystam. Dam znać jak będę po. W cuda nie wierzę, ale korzystałam już z różnych zabiegów ( o których najpierw poczytałam sporo) i nigdy nie byłam rozczarowana. Parę mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 79
Miałam robione parę zabiegów New Midasem na brzuszku i jestem zachwycona. Zabieg bardzo przyjemny,nie bolesny,cena też bardzo przystępna(udało mi się kupić karnet w promocji),no i efekt,czyli to co najwazniejsze, tez bardzo zadowalający. Straciłam ładnych parę centymetrów,mam brzuszek płaski i jędrny!!!:) czuję takie niesamowite napięcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena?????
a jaka jest cena jednego zabiegu new midasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kinia74
Kinia74, a jakie zabiegi możesz polecić, jaki był efekt po nich i jakie ceny mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Zależy jakiego efektu potrzebujesz, ale np. na cellulitis, zwiększenie napięcia skóry oraz poprawę ogólnie stanu skóry świetny jest zabieg VelaSmooth. Jest to specjalny masaż za pomocą głowicy, która działa podczerwienią, RF-em oraz podciśnieniem. Niezły drenaż skóry, a przy okazji ubytek cm ( ale nie jest to moim zdaniem podstawowe działanie tego masażu). Ceny są różne, w zależności od obszaru jaki się masuje oraz od oczywiście salonu. W tym co ja robiłam to koszt pojedynczego zabiegu na nogi+pośladki+brzuch+tylne partie - 240 zł, przy 10 zabiegach koszt karnetu 1900 zł. Wiem, że to nie jest mało, ale jest efekt. Skórę od czasu zastosowaniu masażu mam super. Czasami warto wydać trochę więcej zamiast wydawać na środki, które nie pomagają - balsamy cudowne i inne rzeczy. Przyznam się, że chętnie znów zastosowałabym, ale mam teraz inne wydatki niż to. Ale warto poszperać na gruperze lub gruponie. Może się trafi na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
I jeszcze jeden zabieg, który robię sobie z zakupionej promocji ( zakupionej na stronie gruopon akurat,ale widziałam podobne na innych stronach) - fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu. Działanie światłem na określone obszary. Zabieg ma pobudzić działanie kolagenu oraz nadać jej normalny kolor ( ja mam akurat problem z ciągle pojawiającymi się przebarwieniami i muszę przyznać, że zabieg mi pomaga). Jestem w trakcie serii po 2 zabiegu, a przed 3. Już widzę zmiany w napięciu skóry Skóra stała się gładsza, jędrniejsza, bardziej wygładzona, ujednolicił się kolor . Efektów nie widać od razu po pierwszym zabiegu. Trzeba na nie poczekać. Ja kupiłam pakiet 5 zabiegów za 477 zł, a normalnie koszt 1 zabiegu na taki obszar jak podałam to 530-750 zł ( zależnie od salonu). W każdym wypadku warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
I jeszcze coś - zapomniałam dodać, że fotoodmładzanie skóry to oczywiście robi się laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia 79
Ceny New Midasa są różne w zależności od miasta(ok.800 zł.za zabieg). Ja robiłam w Opolu,tutaj kosztuje 650 zł.za zabieg,a w promocji udało mi się wykupić 5 zabiegów po 500 zł. Jestem bardzo zadowolona w dobrze zainwestowane pieniądze-widoczny efekt jest najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Katowic
Witam wszystkie Panie....:))) Byłam ostatnio na zabiegach Exilisem w Katowicach...kupiłam je w promocji na Groupon....była super oferta.... jestem po czterech zabiegach i efekt jest super.... brzuszek spadł o 6 cm w obwodzie...nie ukrywam, że wspomogłam się dodatkowo delikatną dietą, którą poleciła mi Pani dietetyk z tego samego salonu... jestem bardzo zadowolona i jeśli się wahacie a macie w sobie troche zaparcia to warto spróbować....powodzenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaaaaa Katowice
hej dziewczyny....jestem po 4-tym zbaiegu Exilisem i mam 6 cm mniej w talii....jestem BARDZO ZADOWOLONA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolone???????
Czy jeszcze jakieś opinie na ten temat??? będę bardzo wdzięczna, bo mam zamiar skorzystać z zabiegu Exilis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z OBAWAMI
Cześć dziewczyny. Ja mam duże wątpliwości - exilis ma prąd monopolarny - to jest podobno niebezpieczne. Prąd płynie przez całe ciało i może narobić sporo szkód. Doczytałam, że trzeba szukać zabiegów bipolarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2204
drogie panie kiedyś byłam zwolenniczką wszelkich zabiegów na odchudzanie ale teraz wszyskim odradzam, zawsze byłam okazem zdrowia w połowie stycznia poddałam się zabiegowi exilis na brzuch i nagle moje życie przewróciło się do góry nogami, po dwóch tyg dostałam silnych bóli brzucha zabrała mnie karetka do szpitala i zaczęło się, węzły chłonne w jakie brzusznej powiększyły się do takich rozmiarów że wylądowałam na onkologii, dziś jestem po operacji brzucha, mam podejrzenie raka węzłów chłonnych tylko, że objawy które mam nie są typowe dla chłoniaka gdyż węzły mam powiększone tylko w jamie brzusznej, czekam na wyniki i chemioterapię - dziewczyny uważajcie !!!! lekarze podejrzewają ,że to ten zabieg przyczynił się do tego co teraz dzieje się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Droga Pani Marto... niestety ja miałam do czynienia w rodzinie z rakiem i na pewno nie pojawia się on po dwóch tygodniach. Co najwyżej mogły się przez zabieg nasilić objawy. Nie byłam jeszcze na zabiegu, ale przeczytałam przeciwwskazania cytowane poniżej. Skoro jednym z nich jest chorobowa nowotworowa, to oznacza, że u zdrowej osoby nic on nie zrobi, a u chorej może nasilić objawy lub pogorszyć stan ( z doświadczenia wiem, że rak niestety często żyje w ukryciu i człowiek dowiaduje się o nim dopiero jak widać objawy zewnętrzne, w końcu nie ukrywajmy, ale usg brzucha np. co roku się nie robi). Pozdrawiam i powrotu do zdrowia życzę. Przeciwwskazania: * Ciąża i okres karmienia piersią * Wszczepiony rozrusznik serca * Choroby nerek i wątroby * Niewyleczone zaburzenia sercowo-naczyniowe * Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica * Choroba nowotworow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie może
czy exilis jest gdzieś we Wrocławiu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Wiem, że we Wrocławiu exilis wykonują w Noa Clinic, ale czy dobrze wykonują zabieg to nie wiem do końca. Dzisiaj się przekonam, bo jestem umówiona na wizytę - exilis na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie może
Kinia, a ile płacisz tam za jeden zabieg na brzuch- ja też o brzuchu myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy jesteście naiwne
te nowe zabiegi to stare w nowym wydaniu a ceny z XXII wieku, za rok będzie to tanie jak barszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Po pierwsze do nieznajomej (lub nieznajomego) to nie jestem naiwna. Po drugie mi zależy na efekcie teraz, a nie za rok czy później. Po trzecie kupiłam ofertę na grouponie, więc cena to za jeden zabieg 240 zł - normalna cena to tak około 700 - 800 zł lub więcej ( wiadomo, że wszystko zależy od tego kto i gdzie wykonuje zabieg). Ja jestem po pierwszym zabiegu i czekam teraz na efekty. Za 10 dni mam mieć kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido37
Ja tam w grupon słabo wierze- fakt, ceny niezłe, sporo można zaoszczędzić ale czytałam, że często te zabiegi są bardzo oszukane. Oczywiście pewnie zależy od gabinetu i podejścia ale różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z Wrocławia
Ja robię we Wrocławiu, jestem po drugim właśnie , trafiłam na niezła promocję - 4 zabiegi EXILIS + 2 drenaże limfatyczne + masaż antycellulitowy mam w cenie 3tys -jak się pospieszysz - koleżanko pytająca o Wrocław, to może jeszcze zdążysz sie załapać, oferta do końca kwietnia - zobacz na stronce http://artestetica.pl/cennik_i_promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Do lalamido37 - ja ci nie mówię, że masz wierzyć. Ja korzystałam już z różnych ofert na gruperze i grouponie i nie licząc jednego wyjątku zawsze byłam zadowolona ( zarówno z kosmetycznych promocji jak i z innych rzeczy). Ja będę nadal korzystać z ich ofert, a jak ciebie stać to płać więcej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido37
ty to chyba ten grupon reklamujesz i pewnie ci za to płaca bo tylko o nim i o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbeata
groupon się opłaca w takich przypadkach - firma chce się wypromować więc obniża cenę a ci którzy wiedzą mogą z tego skorzystać ;) Exilis to cały czas trochę nowość więc tego typu promocja jest jak najbardziej wskazana - zawsze łatwiej zdecydować się żeby wydać 5-10 razy mniej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania nie polecająca
jestem po 4 seriach takiego zabiegu, cztery razy razy cztery razy i tłuszcz powraca od razu po tygodniu, na dodatek z efektem dwa razy większym, niby miało nie wracać a tu efekt jojo jak się patrzy, bez sensu wydane pieniądze, lepiej bym sobie kupiła kurczaka na 3 miesiące za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia74
Do lalamido37 Nic nie reklamuję. Korzystam z oszczędnych stron ( też z grupera, mydeal, i innych). A jak powiedziałam nikt inny nie musi. Tutaj jest temat o exilis, a akurat tam kupiłam ofertę ( znaczy się na grouponie), bo inaczej nie zdecydowałabym się za taką kasę jak normalnie, bo nie mam zbędnej kasy w kwocie około 800 zł za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×