Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość millliii

jakie mleko jest lepsze w smaku, bebiki czy hipp??

Polecane posty

Gość millliii
bebiko miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że hipp aczkolwiek nie próbowałam.Bebiko jest kiepściutkie i powoduje u dziecka wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedziedzieć tylko tyle ze koleżanka mówiła że bebiko jest okrutnie słodkie i musi je mieszać z kaszkami innymi a niby bez cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje brzdace tylko bebiko tolerowaly. A te wymioty to moze miec dziecko na kazde mleko modyfikowane. Moje nie wymiotowaly od bebiko i dobrze sie rozwijaja. Moja nie tolerowala np bebilonu, Nan to w ogóle jakies smierdzace paskudztwo, nie wiem jak dziala, ale zapach i smak okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na NAN od początku, próbowałam też Bebiko i dla mnie to jeden kit. i to śmierdzi i to ;) przy czym Bebiko sie pieni jak szalone. mojej NAN służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po bebiko
moje dziecko wylądowało w szpitalu z wymiotami i biegunką hipp nie miałam ale teraz jetsesmy na NAN-IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl
izabela to, ze u Twojego dziecka pojawiły się wymioty to nie znaczy że u innych dzieci tez tak będzie. Mleko nie jest kiepskie. Ja swoim dzieciom od 4 miesiąca dawałam bebiko i bardzo dobrze tolerowały. zero wymiotów, brzydkich kupek, alergii .ładnie przybierały na wadze bo chętnie to mleko piły !!!! Taże nie generalizuj dziewczyno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety rety jakie dylematy
Bebilonu nie chciała pić. Nan strasznie śmierdzi. Bebiko niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millliii
kupiłam hipp plus2...i muszę powiedzieć że super!! smak o niebo lepszy od nan 2, konsystencja taka kremowa że nie trzeba zagęszczać....ogólnie bardzo na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM.No w zasadzie to poprawę zuważyłam po Nanie.Diametralna poprawa nastąpiła po przejściu na zwykłe mleko krowie za co pewnie zostanę zjechana ale normalnie pierwsza butla z normalnym mlekiem została skonsumowana i..strawiona a nie wyrzygana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam
córce Bebiko, piła je od 3msca życia i nigdy nic jej nie było :) żadnych wymiotów, żadnych wysypek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałaś szczęście.Co do wymiotów...nie zawsze wymioty ale ciągłe ulewanie się taką kefirowatą treścią i smród nie do zniesienia.Cóż nie będę tego rozpamiętywać ale skaza białkowa stricte to na pewno nie była gdyż wysypki nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde spróbujcie sobie tych pysznych "mlek" i zastanówcie się czy można tak dzieci męczyć. Przecież o większy syf to naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×