Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baja70

cera wrazliwa i naczynkowa

Polecane posty

Gość Baja70

Bardzo prosze cos mi doradzcie. Jeden z lekarzy dermatologow sugeruje,ze moj problem to naczynka i radzi uzywac drogich kremow na naczynka,inny widzi u mnie alergie i proponuje kremy La Roche toleraine/tez drogie/. Ja uwazam,ze jeden i drugi maja racje.Naczynka na pewno sa widoczne,ale cera jest bardzo wrazliwa i nie kazdy krem mi pasuje. Moze napiszecie swoje opinie na temat kremow na naczynka,narazie zaden mi nie pomogl,jedynie podraznil skore. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krem z Lirene :) i tabletki z wyciagiem z miłorzebu. oraz duzo duzo rutinoscorbinu :D j abiore 2 czasami 3 tabl dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja7
Rutinoscornin to znam,a ta reszta to jakie ma dziealanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa*
Niedawno kupiłam serię phytoaktiw Ziaja na naczynka, ta różowa; tonik, krem i med w aptece na naczynka jestem b. zadowolona Ivostinu nie stosowałam po którymś z droższych piekła twarz musisz sama dobrać, co będzie najlepsze tabletki z kasztanowca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kosmetyki Tołpy. Co prawda nie używam tych do cery naczyniowej, ale są to jedyne kosmetyki od wielu lat które mi nie szkodzą. Wiem że mają serir właśnie do cery takiej jak Twoja. Nie są drogie, za krem około 35 zł i za żel, tonik około 20 zł każdy. Wiem że w sprzedaży obecnie są zestawy gdzie płaci się tylko za krem a drugi produkt gratis. Na stronie producenta znajdziesz adresy gdzie kupić te kosmetyki lub popatrz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Bardzo dziekuje za opinie,moze ktos mi cos jeszcze doradzi. Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz840
podobno świeży kał niemowlaka jest cudowny achhh ochhh achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zamiast kremu zaczełam stosować olejki na twarz to od razu się skóra poprawiła, spróbować radzę z takim wielofunkcyjnym z annabelle, dobrać do cery i zaczac uzywać, co tu duzo kryć, dobry krem kosztuj***ardzo duzo, a olejki nie są jakos wygórowanie drogie, a do tego naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×