Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A-grafka

SIERPIEŃ 2010

Polecane posty

ja chodze prywatnie do ginekologa i za każdą wizyte płace 80zł. ale tam mam robione usg co wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie wam tez sie brzydka zrobiła cera dostajecie wyprysków itd? czy tylko ja tak mam z dnia na dzień wydaje mi sie ze brzydne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jestem taka szczesliwa!!!!!!!!!!! Bylam w koncu na usg, ale w szpitalu, na tak zwane :emergency: okazalo sie ze wszytsko jest w porzadku, widzialam mojego skarba, w wielka bijaca pukawka w srodku. za 3 dni zaczynam 8 tydzien i czuje sie swietnie..nawet bol piersi powrocil-ale tylko wieczorami, takze czuje ze cos tak sie jednak dzieje. Co do cery-to masakra-same pryszcze,jak nigdy, ale coz warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień Termin A-grafka..................................................? Porazdrugimama................. 9.................... ? Kakaowekako .....................8.................... ? Gusiunia ................................................? ? Ka.fetka ...............................................?. ? Agata1981....................... 10............... 1.VIII Lilia nad stawem........................................? ? Pollenka.......................... 10................ 3.VIII Juenx.................................................... ? ? Kiriku .............................10................ 6.VIII Istniejaca nadzieja .............7............... 23.VIII Jenifer37 .........................7................ 20.VIII Zabcia86 ........................ 7................ 27.VIII Florianka .........................7....................... ? Tsunami20........................ 8....................... ? Nusienka ..........................7 ...............19.VIII Nazilla .............................7................. 23.08 Tillanna............................ 7................ 22.VIII Elodie ..............................8 ..... połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień Termin A-grafka..................................................? Porazdrugimama................. 9.................... ? Kakaowekako .....................8.................... ? Gusiunia ................................................? ? Ka.fetka ...............................................?. ? Agata1981....................... 10............... 1.VIII Lilia nad stawem........................................? ? Pollenka.......................... 10................ 3.VIII Juenx.................................................... ? ? Kiriku .............................10................ 6.VIII Istniejaca nadzieja .............7............... 23.VIII Jenifer37 .........................7................ 20.VIII Zabcia86 ........................ 7................ 27.VIII Florianka .........................7....................... ? Tsunami20........................ 8....................... ? Nusienka ..........................7 ...............19.VIII Nazilla .............................7................. 23.08 Tillanna............................ 7................ 22.VIII Elodie ..............................8 ..... połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień Termin A-grafka..................................................? Porazdrugimama................. 9.................... ? Kakaowekako .....................8.................... ? Gusiunia ................................................? ? Ka.fetka ...............................................?. ? Agata1981....................... 10............... 1.VIII Lilia nad stawem........................................? ? Pollenka.......................... 10................ 3.VIII Juenx.................................................... ? ? Kiriku .............................10................ 6.VIII Istniejaca nadzieja .............7............... 23.VIII Jenifer37 .........................7................ 20.VIII Zabcia86 ........................ 7................ 27.VIII Florianka .........................7....................... ? Tsunami20........................ 8....................... ? Nusienka ..........................7 ...............19.VIII Nazilla .............................7................. 23.08 Tillanna............................ 7................ 22.VIII Elodie ..............................8 ..... połowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_79
Cześc dziewczyny, dopisuje sie do Waszego grona. Mam termin na 26 sierpnia, czyli własnie rozpoczyna mi się 8 tydzien ciąży. Na usg już byłam, i to nawet dwukrotnie:) Raz żeby potwierdzić ciąże, drugi raz dzisiaj - w ataku paniki pobiegłam do ginekologa, bo od 3 dni ustąpiły mi wszystkie objawy ciążowe - nudności, nadwrażliwosc na zapachy, zachcianki. Na szczęście okazało się, że to nie reguła, że ustąpienie objawów ciążowych to zły znak, z fasolką wszystko w porządku. Serducho bije:) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią ze niby corka odbiera urodę a syn dodaje. Ale to tylko zabobony ;) Maja79 witaj wśród nas:) Nusienka jaki wymyslilas powód wizyty w szpitalu? Może i ja sie skusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki! byłam wczoraj u ginekolog. baba jest OKROPNA. Ciągle się myli, zapomina nazw leków. Siedziałam u niej godzinę - badanie było krótkie i bolesne:(, krzyczała, żebym sie rozluźniła, wpychając wziernik, zamiast poczekać parę sekund przed. Ja nie mogę, skad ona sie wzięła. reszta to było wypisywanie zwolnienia - za 3 razem sie udało. Mnie mdli od miesiąca, teraz jest najgorzej, nic nie moge jeść, schudlam 2 kg...Po prostu mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i ja sie dołącze, mam termin na 21 sierpnia wczoraj widzialam malenstwo na usg, mam juz prawie 10 miesiecznego synka Mikołaja.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elodie to Ci się trafiło. :( nie wiem skąd nadajesz ale jeśli masz możliwość zmiany to zmieniaj. Mdlosci w większości przypadków znikają do 3m-ca, wiec nie dużo zostało. U nas pada śnieg:( o moj Boze ! Anglia nie jest gotowa na śnieg. Zero zmian opon na zimowe, nie mówiąc ze tylko główne drogi są odsniezane. Nasze obok domu zasypane. Ja już dwa razy nie wyrobilam na zakręcie. Raz to nawet na krawezniku się zatrzymalam tuż przed chłopcem:( przerażające. A polozna dalej nie dzwoni. Już tydzień. Chyba będę musiała zrobić tak jak Niusienka. Nie zanudzam kobietki. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajamama - witaj, widzę, że jest tu troche mam czekających na drugie:) ja też mam synka, chodzi teraz do przedszkola. Nazilla - inny kraj, inna rzeczywistość, jak Ci sie tam wiedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka133
Hej dziewczyny ! jesli chodzi o cere to buu masakra wygladam jak nastolatka cala w tradziku:P na szczescie nie mam mdlosci a co do lekarza to chodze prywatnie wizyta 60 zł usg za kazdym razem lekarz bardzo mily odpowiada na wszystkie jestem jak narazie zadowolona .Niusienka ciesze sie razem z toba to take super uczucie wiedziec ze wszystko ok i to bijace serduszko) Maja_79 witamy wsrod mam) Elodie współczuje zmien lekarza i to bez zastanawiania a mdlosci mina musisz dac rade jesli chodzi o jedzenie nie martw jesli nie masz ochoty to minie))mikolajamama witaj masz termin przyblizony do mojego ja na 22)milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka133
i dalej jestem pomaranczowa jak to jest z tym nikiem buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikoljamama witaj wśród nas:) . Twój synek urodził sie dwa latka pózniej niż mój synek:D Elodie życie w Uk. Hmm. Jakoś leci. Nie jest tak rewelacyjnie jak by się chciało. Mąż jest Persem wiec to jak na razie jedyny kraj gdzie możemy mieszkać. Ale już niedługo do Polski na mini wakacje. Cieszę się jak głupia i nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynka musisz założyc konto. Wybrać nick, podać hasło. Jeśli zaakceptuja to za każdym razem gdy tutaj piszesz musisz podać również hasło. Wtedy będziesz "czarna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczynki ja niedawno wstałam:) nastepny podskórny pryszcz sie pojawił... hormony szaleją:) ja usg. tez miałam dwa razy ale serduszka mi nie pokazal jak bije:( tylko widziałam jak pływa sobie:) ja termin mam na14.08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla.. wyniku tego ze milam bujna przeszlosc-raz mialam ciaze pozamaciczna a rok temu poronilam...powiedzialam ze mam takie same objawy-ze boli mnie brzuch i stacilam wszystkie syngntomy( bo tak naprawde bylo)..poszlam do GP ktory napisal list do szpitala i mnie wzieli,czekalam 3 godziny ale sie oplacalo.Jak by mnie nie wzieli krzyczalabym ze sapc z nerwow nie moge itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) Jesli chodzi o moja cere to masakra. normalnie az nie chce w lustro patrzec tyle tego wszystkiego mam na twarzy. A dzisiaj jakis taki dziwny dzien mam, glowa mnie boli od samego rana i nic zjesc nie moge, leze sobie teraz w lozku i czekam na mame bo ma przyjsc na kawke, wiec musze sie jakos wyczolgac :( a poza tym maz za 2h z pracy wroci to przydaloby sie cos do jedzenia zrobic ale nie mam pojecia co.wogole nie wiem jak ja to zrobie bo jak na jedzenie spojrze to bleee. poprosze mame moze po drodze cos kupi i mu zaserwuje jakies pierozki z mrozonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa też mnie bolała jak tylko sie obudziłam:( a z tą cerą to stosujecie jakieś kremy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam problemow z cera, w pierwszej ciazy tez nie mialam,moze cos w tym jest ze corka odbiera urode :) ja sie teraz pewnie tez chlopca spodziewam, na corke nikłe szanse, maz ma 3 braci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajamama mój mąż ma 4braci. Ale ja chce dziewczynkę. Koniec i basta;) ;) moja cera jest gorsza niż poprzednio, krosty mam głownie na brodzie i przy uszach:( ale nie stosuje żadnych kremow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka w moim wypadku to jedynie mogę posłużyć się śniegiem. Nic nie odsniezone wiec mogę powiedzieć ze upadlam. Chyba poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mozesz nagadac co chcesz..musza sprawdzic :) Ja na 100% wiem ze to bedzie chlopczyk..se strony meza same chlopy, pozatym tata mi wywrozyl 2 chlopcow i jemu tez :) tak czy tak jak bedzie dziewczynka to podwojnie oszaleje ze szczescia.. a cera.. stosuje zel do mycia Garnier(taki czerwony) nawet fanie wyszusza wypryski,dodatkowo na noc czasem smaruje zelem punktowym, ale jak jedne znikną to pojawiaja sie nowe hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie wywala troche zle sie czuje nie wiem czemu nazywaja to porannymi mdlosciami ?? mnie meczy caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe Dziewczyny! Fajnie ze lista sie spodobala:) Nazilla masz dobry pomysl aby dodac jeszcze miasta! Jenifer i Nazila ja tez OM mialam 15.11 a termin mi wychodzi na 22.08. Nusienka bardzo sie ciesze ze wszystko jest ok :-) A co do cery to narazie jest dobrze ale w pracy 2 osoby odrazu mi powiedzialy (po przerwie swiatecznej) ze sie zmienilam na twarzy a jedna ze jestem w ciazy, wiec niewiem czy to znaczy ze gorzej wygladam. Jak bedzie dziewczynka to moge wygladac paskudnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIOWKI 2010. Tydzień Termin A-grafka................................................ ..? Porazdrugimama................. 9.................... ? Kakaowekako .....................8.................... ? Gusiunia ................................................? ? Ka.fetka ...............................................?. ? Agata1981....................... 10............... 1.VIII Lilia nad stawem........................................? ? Pollenka.......................... 10................ 3.VIII Juenx................................................... . ? ? Kiriku .............................10................ 6.VIII Istniejaca nadzieja .............7............... 23.VIII Jenifer37 .........................7................ 20.VIII Zabcia86 ........................ 7................ 27.VIII Florianka .........................7....................... ? Tsunami20........................ 8................14.VIII Nusienka ..........................7 ...............19.VIII Nazilla .............................7................. 23.08 Tillanna............................ 7................ 22.VIII.....Łódź Elodie ..............................8 ..... połowa sierpnia Szatynka133......................7..................22.VIII Maja.............................8.....................26.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Pozwólcie, że i ja się tu zakorzenię ;) Razem łatwiej przeżywać swój odmienny stan ;) Ja mam już 9 letnią córkę teraz termin sierpień. Dziś byłam u gina, usg dopiero w lutym. SIERPNIOWKI 2010. Tydzień Termin A-grafka................................................ ..? Porazdrugimama................. 9.................... ? Kakaowekako .....................8.................... ? Gusiunia ................................................? ? Ka.fetka ...............................................?. ? Agata1981....................... 10............... 1.VIII Lilia nad stawem........................................? ? Pollenka.......................... 10................ 3.VIII Juenx................................................... . ? ? Kiriku .............................10................ 6.VIII Istniejaca nadzieja .............7............... 23.VIII Jenifer37 .........................7................ 20.VIII Zabcia86 ........................ 7................ 27.VIII Florianka .........................7....................... ? Tsunami20........................ 8....................... ? Nusienka ..........................7 ...............19.VIII Nazilla .............................7................. 23.08 Tillanna............................ 7................ 22.VIII Elodie ..............................8 ..... połowa sierpnia Antuanetta.......................6-7...............30.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antuanetta zakorzeniaj sie :) To widze ze wiekszosc juz drugie dziecko nosi, to co tylko ja debiutantka w roli matki mam byc?? :D Cos z ta kafeteria nie tak, juz 4 raz probuje napisac i jesli to czytacie to sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×