Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VB

UWAGA WARSZAWIACY. DZIŚ NIEBO JEST OPRYSKIWANE

Polecane posty

oj ludzie ludzie http://archiwum.wiz.pl/1998/98051000.asp Pomarańczko, zanim zaczniesz się wypowiadać, poczytaj wiecej w necie i obejzyj filmy. A przedewszystkim uważnie przeczytaj ten topik wraz z linkami. Moze tego nie zauwazyłaś/eś, ale na końcu artykułu który w linku przytaczasz jest napisane, ze jest to na podstawie badań NASA - i wszystko w temacie. akurat NASA własnie rozsiewa te fałszywe informacje, ze smugi kondensacyjne utrzymują się godzinami. Nawet NASA wydała, nie wiem jak to nazwać - instrukcję co to są smugi kondensacyjne. Piloci turlają się ze śmiechu po przeczytaniu tych bredni z NASA. Własn ie pomarańczko przytoczyłaś propagandę dla takich osób jak Ty, niezbyt bystrych i takich, którym za bardzo nie chce się dociekać. Zobacz jak wygląda Cirrus - jest to chmura pierzasta, postrzępiona i nieregularna. http://pl.wikipedia.org/wiki/Cirrus dziś zrobiłem nad blokiem zdjęcia smug kondensacyjnych i jednocześnie cirrusów obok, więc na fotografiach doskonale widać różnice. Jak mi się bedzie chciało, to potem wgram z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie błękitne niebo często widzę czysty błękit nieba w moim mieście, o chemtrialach słyszę od roku i ani razu czegos takiego nie zauważyłem, w dodatku argument że Tusk by sobie nie sypał na swój własny łeb tego jakiegoś syfu jest dla mnie koronny spiski są fajne ale taki wielki spisek w dziesiątkach krajów jest niemozliwy do zrealizowania ty TŁUKI A to niby czemu niemożliwy? Te kraje należą wspólnie do nato i wspólnie do Uni Europejskiej sterowanej przez tych samych ludzi co USA. W dodatku to USA zabiegało o utworzenie UE. Wszystkie państwa są w jednym pakcie i wspólnie powiązane. w dodatku Tusk, wcale nie musi wiedzieć co tak naprawdę jest rozpylane. Było o tym we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niestety wszystko prawda
tylko co my mozemy z ta wiedza zrobic... Nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy rzad wie o tych samolotach, ale dlaczego ich po prostu nie zestrzelą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można za darmo
Czy jesteś insektem co trzeba spryskac czy wydaje się tobie że jesteś władca tego swiata i tak do piachu i tak do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można za darmo
dzis najlepszy temat " zbyt mały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niestety wszystko prawda
Myrevin---> I to niestety tez prawda :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
CHEMITRAILS TO FAKTY A NIE TEORIE SPISKOWE. Sa nawet na to oficjalne dokumenty unijne, wystarczy poszukać. Aż dziw bierze jak ludzie sa głupi i nic nie widzą. Widać kampania mająca na celu ogłupic społeczeństwo działa... wczoraj w Lublinie pod wieczór niebo już wyglądało masakrycznie od tych smug, jeszcze gdzieniegdzie było widać jak latają. dziś chyba spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
"Nie wiem czy rzad wie o tych samolotach, ale dlaczego ich po prostu nie zestrzelą?" zestrzela??? dobre sobie. Sami sie zgodziliśmy na takie "bonusy" wchodząc to "wspaniałej" UE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyktrala
to bzdury jakich malo ale ludzi mozna nawinac na palec jak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
"to bzdury jakich malo ale ludzi mozna nawinac na palec jak widze" skąd wiesz? sprawdzałeś? bo ja czytałam oficjalne dokumenty na te tematy, a ty ciołku zapewne gdybasz. Czasem zazdroszczę takim jak Ty, ale tylko czasem, że umra w błogiej nieświadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyktrala
nieswiadomosci?? haha a umiesz logicznie myslec to pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobieja
a co ma do tego logiczne myslenie? Bo w moim mniemaniu tyle, zanim skrytykuje jakies zjawisko to poszukam co nieco info o nim. Nie chcę nikogo obrażać, ale wiem że większość ludzi jest jednak 'zamnknięta' na wiedzę czy poszukiwanie informacji. co tv powie to święte a reszta to bzdura. Gratulejszyn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.Atraud_P
Cholera coś może być na rzeczy bo ostatnio jakiś taki permanentnie zyebany jestem....spać mi się chce i koncetracji za grosz.Mało tego rozdrażniony.To chyba ten cholerny chemtrail.:classic_cool::classic_cool: Można wiedziec kto to konkretnie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy
to wszystko prawda w odwecie przeciwko takiemu traktowaniu Warszawiaków przez rząd wszyscy puszczamy BAKI -------CEL ------PAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też taki
samolot latał i rozsiewał. cała chałupę mi opryskał skubany. ja się go pytam kto on a on mówi mi że amerykaniec jest z Ameryki. no to ja go lu w pysk. npo to on mnie lu w pysk. no to ja się przewróciłem od tych chemarii. no to on do mnie. ale jak wstałem to się okazało że to nie amerykan tylko Józek Zawiślaków przyszedł mi dupe opylic azotoksem na robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno też była
zrzutu szczepionek przeciw wsciekliznie , mam nadzieje że jedliście bo inaczej umrzecie na wściekłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno też była
takimi dwupłatowcami latali ,nisko bez smug i rzucali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUD SIĘ STAŁ!!! Od kąd zostało wysłane zbiorowe pismo do Ministra Obrony Narodowej z rządaniem wyjaśnienia, co to za samoloty latają na niebie i tworzą chmury, tak od tego momentu przestały latać nad moim osiedlem. Dla tych co nie wierza w chemtraile. Wyjaśnijcie mi to. Nagle zmieniono rozkłady lotów cywilnych samolotów pasażerskich i zlikwidowano 10 połączeń na godzinę? Od dłuższego czasu jest spokój. To tylko dowód na to, że to były celowe loty z opryskami i po piśmie obywateli ustały ze strachu o demaskację. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukukułeczka
Zgadzam się ze wszytskim co piszesz autorze tematu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×