Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

Niczego nie myslalam Damo .... ja wrecz liczylam ,jeszcze jakas iskierke nadziei mialam,ze skomentujesz moje slowa na poziomie wypowiedzi Not'a .... I nie chodzi tylko o wczorajsze Twoje zachowanie,wiec nie tlumacz go szczegolnymi okolicznosciami. Przestalam juz miec nadzieje,ze i tym razem zrozumiesz o czym pisze :O A zreszta nie ma to znaczenia - baw sie tak jak lubisz .... wiecej nie przeszkadzam :classic_cool: Pa 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niepotrzebnie się nakręcamy. Tylko też, nie mam pomysłu co teraz ze sobą zrobić. Książki przeczytane (nie wszystkie :P, te co mam pod ręką) ile można oglądać filmów. Chyba jedynym sposobem jest cieszyć się z tego, co się ma. Tylko kiedy ja nie umiem. Kiedy ciągle czuję się jakiś pusty w środku, bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino, ale kiedy Ty wreszcie zrozumiesz, że nie obchodzi mnie to, co o mnie piszesz ? Dlaczego poniżasz innych, jak sama nie jestes idealna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy, że moim marzeniem jest mieć normalną rodzinę.. (nie chodzi mi tu o swojego męża i dziecko.. nic z tych rzeczy), tylko o rodziców.. przecież i tak wiem, że to się nie spełni, więc po jaką cholerę marzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie widzicie sensu to go nadawajcie , jak macie wyobraźnię....a nie biadolicie i zakładacie kółko różańcowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diali
Dużo pesymizmu, jak się Was czyta.Marzyć trzeba zawsze, nie można z góry zakładać, że nic mnie w życiu dobrego nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diali
tylko jak ? W jaki sposób nadawać życiu sens ?--------myśleć pozytywnie.Złe emocje przyciągają zło, dobre-dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że myślę pozytywnie .. I co mi to daje ? Siedzę teraz przed kompem i piszę z Wami jak naprawić swoją sytuację, ale po co o tym pisać jak i tak nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że myślę pozytywnie .. I co mi to daje ? Siedzę teraz przed kompem i piszę z Wami jak naprawić swoją sytuację, ale po co o tym pisać jak i tak nie pomoże ? odbijesz sie od ekranu za jakiś czas i popraw się - nie każdy skutek lub przyczyna są dobre i pozytywne - nie zmienia to faktu że są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy potrzebuje się zresetować czasami przed kompem...przyczyną jest życie poza kompem i na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię uleczyć swojej chorej psychiki.. Nie ma na to lekarstwa.. Psycholog też radził mi myśleć pozytywnie i inne gówna i nic to nie dało :( Każdy ma życie na jakie zasłużył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam swojego życia.. Przecież nigdzie nie wyjdę, nie spotkam się z ludźmi.. znowu zmarnuję kolejny dzień mojego życia na użalanie się nad sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo, chodziło mi o marzenia "wprzód" - przeszłości nie zmienisz. "Nie mam swojego życia.. Przecież nigdzie nie wyjdę, nie spotkam się z ludźmi.. znowu zmarnuję kolejny dzień mojego życia na użalanie się nad sobą " Otóż to, mam tak samo jak Ty. Ale na przekór bym Cię gdzieś wyrwał :P No ale tak mogę sobie pobiadolić, że i tak nie ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko depresja...są gorsze przypadki ...jak myślisz logicznie to jesteś zdrowa...damo...jak żyjesz w realnym świecie czyli czasem brutalnym to jesteś zdrowa...jak czasem rozklejasz się i użalasz nad sobą to tez jesteś zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" sens można nadawać szukają przyczyny i skutku" Mi się to źle kojarzy. Z szukaniem przyczyny i skutku wszechrzeczy - w uproszczeniu - dlaczego żyjemy i po co żyjemy - jako ogół, zjawisko" To nie prowadzi moim zdaniem do sensu. Bo trzeba by było mieć odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not - :D Doszłam do wniosku, że wolałabym być chora psychicznie.. zamknąć się w swoim własnym świecie.. jak ci chorzy ludzie.. Jak myślę trzeźwo, to wcale nie jest lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×