Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...staram się być szczęśliwa..

Samotność i jej smak..

Polecane posty

hi , hi ta wyprawa kajakiem ,mi się śniła.... :D ale w roli głównej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, urodziłam się w samym środku kraju i tu też mieszkam, ale wiele lat byłam w Opolu, w ogóle często się przeprowadzałam w dzieciństwie, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli też łatwo wyorażasz sobie "urok' wyprawy kajakiem po nododrzańskich szuwarach... chociaż wyprawa po jeziorze nyskim prawdopodobnie byłaby przyjemniejsza ( większe szuwary , zarośla i tym podobne sprawy - nawet słyszałem , że w toplesach pływają ;) kurcze , znowu się rozmarzyłem , a tu dopiero południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłem , troszkę ponad normę ( 140/ 90 ) ,..... ale już się nieco przyzwyczaiłem , to tych ostatnich "pikań" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociec chce się dorwać do komputera . wróć póżniej .... gdy nas więcej się zleci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Panno M - jutro porozmawiam ze swoim lekarzem o Tobie i tym przejściu na inny lek . Może coś zaproponuje ? Jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz jak to pogodzenie się ze wszystkim , jakie jest ? coś tu mi nie pasi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej określa to teoretycznie maksyma Marka Aureliusza: "Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not już lepiej ( akurat bidoka otruła , żona Liwia wg. Ja Klaudiusz , akurat czytam ) A tak apropos seriali polskich i o lekarzach .....zapomniałem o wspaniałym " Daleko od noszy " - dziś zaliczyłem dwa odcinki ( a tak żadko to oglądałem :D ) Tajemnicza... polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek Aureliusz - twórca największej potęgi Rzymu , moim zdaniem najwspanialszy cesarz ( film , chyba też pokazuje jego mądrość , nawet tym , którzy go nie znali ) mędrzec i wojownik ,prawdziwy następca Aleksandra Macedńskiego z jego ideą zjednoczania całego świata i jednej , nowej, kultury. .....której idea teraz się speółnia w postaci globalizmu :P ..o ironio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia czarownico wycieliśmy z ojcem drzewo (buk ), na terenie posesji . Czy trzeba było mieć na to pozwolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
hej wyssany :) jeśli drzewo ma więcej niż 5 lat, to trzeba mieć pozwolenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia czarownica
a jak dawno je wycięliście? bo jak minie 5 lat od wycięcia to już się sprawa przedawnia, ale jeśli nie minęło i np wredni sąsiedzi doniosą to możecie zapłacić karę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×