Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość yooo
a ja miałam walkmana i zazdroscilam kolezance odtwarzacza na plyty CD. macie racje,rocznik 86 nie jest taki super ze wzgledu na wejscie gimnazjum :/ najgorszy moment dla młodziezy na brutalną zmiane otoczenia-okres dojrzewania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jeszcze że był pistolet i można było strzelać do kaczek albo na dzikim zachodzie do kowboja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmati
pegasus ehhh jak ja bym zagral na nim... lepsza grywalnosc w neigo byla niz w najlepsza gre komputerowa... tato aby dokupowal nam zasilacze bo palily sie od granai dlugo.... pameitam szlismy z siostra spac a grac wtedy tato zaczynal heh to byly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temet rozkwitl...dodalam go bo wspominalam sobie dawne czasy i tak mi sie zrobilo blogo na sercu i jdnoczesnie bardzo przykro, ze te przewspaniale czasy juz nie wroca. Teraz tylko gry, Tv, dzieciaki ze soba nie rozmawiaja w szkole, tylko ja wroca do domow przez gg...a ja pamietam te zabawy do poznia, wakacje u babci na wsi, spedzanie calych dni nad jeziorem, wspinanie sie po drzewach, granie na polu (po skoszeniu zyta ) w pilke nozna hehe to byly czasy. I jakos nic niekomu sie nie stalo, a teraz rodzice drza o dziecko zeby sie nie potknelo, zeby nie weszlo za daleko do jeziora....wczasy wypada spedzac za granica, a ja o niczym innym nie marzylam jak tylko o tym zeby cale wakacje spedzic u babci :) Tamagothi tez mialam hehe z kurczkiem ktory mi zdychal po 7 daniach:p, gume turbo pamietam i hube bube....i takie wafelki, do ktorych byly naklejki, ktore sie wklejalo do albumu. a karteczek to mialam chyba z 1000 :) a za okladke od notesu trzeba bylo dac nawet z 7 karteczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka sdsd
pamiętam, brakuje mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałem walkmana :D to było wtedy coś :) ale jak sobie przypomnę ręczne przewijanie kaset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
albo wygibasy na trzepaku pod smietnikiem.Trzepak był miejscem zwierzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ?? dało się żyć bez naszej klasy, bez you tube i bez innych stronek ?? jasne, że dało i było lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoki i ja pamiętam ...ale lubiłam tez grac w bowling :-D mimo że słabo czaiłam o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepeij przyznajcie się jakkablowaliście na kolegów, koleżanki w szkole :) tylko nie mówcie, że nie :) każdy kablował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pamietam jak zabieralam kolezance fajne ubranka dla lalek zeby potem w domu swoja ubrac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mnie zakablowano :P podstawilam noge pewnej dziewczynie i twierdzilam, ze nie zauwazyla mojej nogi i sie przewrocila, ze moja noga juz tam byla, ale ktos mnie wydal :P judasze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie na youtube są stare reklamy z 90-91-91 i w góre roku :) czasem sobie oglądam i patrze jak telewizja się sprzedała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yooo
a ja raz w życiu coś ukradłam,to była foremka do piaskownicy i do dzis mam wyrzuty sumienia hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbdfgfhgh
Pamiętam, pamiętam, pamiętam też szał na zwykłą skakankę, wszystkie dziewczyny wynosiłyśmy swoje skakanki na ulicę i szalałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że nic nie wynieśliście
z tego wspaniałego dzieciństwa i jak tylko upowszechniły się komputery to siedzicie cały dzień na kafe zamiast iść na spacer albo do sąsiadki na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko taka fioletowa sukienkę dla lalki od tej koleżanki właśnie :-D a potem złotówkę z portfela cioci ... ale mnie sumienie gryzło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamie zwinelam z portfela 5zl, tak mnie sumienie gryzlo, ze sie od razu przyznalam :O byla awantura i szlaban, ale nie pamietam na co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×