Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Persephone w dzisiejszych czasach internetu miejsce zamieszkania nie ma znaczenia:) Bedziecie prowadzić telekonferencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone - ja caly czas mam 2 pomysly, ale niestety wkladu finansowego lub sponsora brak hehe, co prawda z up na pewno bym dostala 12 tys ale co to jest 12 tys? z UE tez bym byc moze dostala 40 tys i by juz bylo git, tlyko ze najpierw trzeba miec wklad wlasny a pozniej sie im przedstawia rachunki i oni zwracaja kase...ehhh ciezko jest, naprawde ciezko. Jedna z moich kolezanek znalazla juz prace, ale to przez znajomosci, no i ona ma jeszcze jeden inny zawod niz ja:( coz zobacyzmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szczeglnie Julka, Mama i ajjj - mam prosbe ogromna! otoz dostalam propozycje pracy, dosyc dobrze platka - opieke nad 14-miesieczna dziewczynka. Mysle ze sobie poradze, bo czesto sie opiekuje moimi bratanicami, ktore maja pol roku i jeszcze sie opiekowalam brtanicami mojej bratowej - tez blizniaczki, ale one teraz maja 2,5 roku...wiec rocznym dzieckiem sie w sumie jeszcze nie zajmowalam tak konkretnie, jak juz to wiecie-2,3 godziny atutaj wchodzi w gre 7 godzin dziennie. Dziewczyny napiszcie mi wszystko o opiece nad takim dzieckiem oki? Czy ono juz mowi, raczkuje, chodzi, co je, co robi, jakie pieluszki nosi...ciesze sie bardzo ale mam stracha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Nie pisałam, bo nie mialam netu przez kilka dni. facet w spółdzielni wciskal mi kit, że mam nieoplacony rachunek z zeszłego roku. Zrobiłam awanturę, przedstawiłam dowody wpłaty i w końcu włączył Izabelka, na pewno sobie poradzisz! Dzieci się różnie rozwijają, moj Hubert zaczął chodzic jak mial 10 miesięcy. Pampersów używalismy do 2 roku, więc myślę, że standardowo. Z tą mową to też róznie bywa, dziewczynki podobno zaczynają szybciej rozmawiac, więc jest szansa, że dostaniesz gadające dziecko:) Jeśli chodzi o jedzenie, to ja od roku dawałam prawie wszystko, ale podstawą dla Huberta była kaszka mleczno-ryżowa:) Izabelko, roczne dziecko potrafi się już fajnie bawic, poza tym zbliza się wiosna, wiec bedziesz mogla wiecej czasu na spacerach spędzac. POradzisz sobie Kochana! Zdecyduj się, nie zaszkodzi przeciez spróbowac. I bedziesz miałą przy okazji praktykę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jezeli beda chcieli mnie zatrudnic to oczywiscie prace rpzyjme od razu :) Tylko wiaodmo, strach jednak jakis jest, co innego opiekowac sie swoimi bratanicami a co innego obcym dzieckiem, wiesz trzeba jeszcze barsziej chuhac , dmuchac itp, ale opieka jest po 7 godizn dziennie, dogodne godziny i dobrze placa. I tylko opieka nad dzieckiem a nie ejszcze jakies dodatkowe obowiazki. No ale to sie dopiero okaze za 2-3 tyg czy na 100% beda potrzebowali opiekunki. Ale fajnie by bylo, naprawde bardzo bym sie cieszyla. Juz powiedzialam bratowej ze w rpzyszlym tygodniu ja robie wsyztsko przy dzieciach, czyli przewijam , karmie, ubieram itp....chociaz wlasciwie na razie tylko ich nie ubieralam a reszte rohlam hehe...no ale trzeba sie szkolic prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka na pewno sobie poradzisz:) nie taki diabeł straszny...:)pewnie ta dziewczynka już chodzi albo zaczyna ( moja Kinga zaczęła chodzić jak miała 13 miesiecy) więc będziesz musiała mieć oczy wokoło głowy:).A będziesz musiała gotować dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj - nie bede musiala gotowac, w kazdym razie nic mi o tym nie wiaodmo, facet mowil, ze w gre wchodzi tylko opieka nad dzieckiem i zadne dodatkowe obowiazki. a oferta jest naprawde bardzo atrakcyjna. Tylk wlasnie boje sie, ze sobie nie poradze ehhh za wczesnie panikuje. Radzilam sobie z 2 miesiecznym dzieckiem, a z rocznym sobie nie poradze? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sobie poradzisz:)ciekawe tylko jak u niej jest z jedzeniem ,ja musiałam robić czasem cuda żeby mi Kinga coś zjadła.Ale musisz być dobrej myśli,na pewno jest super dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmurowatwarz
ohhhh, chciałabym do tych czasów wrócić. mam 20 lat i czuję jak się starzeję. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marmurowatwarz - ja mam 26 i co? chcialabym miec 20- to byly najpiekniejsze lata mojego zycia wlansie jak mialam 19-20 lat :) ajjj- jeszcze nie wiaodmo czy dostane te prace, to zalezy od 2 czynnikow, czy babka dostanie dalej umowe o prace i 2 czy ktos nie bedzie lepszy ode mnie np. z wiekszym doswiadczeniem. Mnie ogolnie dzieci lubia, jeszcze nie bylo dziecka, ktore by mnie nie lubilo...ale ehhh no oby bylo git :) ajjj powiedz jak trzeba zajmowac czas rocznemu dziecku? jakie zabawy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Coś nas tu mało ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ajjj - Persephone pojechala do nas czyli do Polski, Mamy jakos tu ostatnio nie widac, xauzi tez uciekla...hmmm ale my na szczescie ejstesmy hehe :) co tam slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Jak ja nie lubię soboty! Kojarzy mi się tylko ze sprzątaniem:P U mnie tez coś ruszyło w sprawie pracy. Byc może uda mi się dostac na zastęspstwo za nauczycielkę, która idzie na macierzyński od września. Super by było. Muszę jechac po dyplom do Rzeszowa, bo jeszcze nie zdążyłam odebrac:P Dzisiaj sobie uświadomiłam, że za 3 tyg święta! Jak ten czas leci. Muszę sie wziąc za jakies konkretne porządki, okno w duzym pokoju woła o pomstę do nieba:P:) Zamowilam sobie firankę na allegro, mam nadzieje, że nie dostanę żadnej szmaty. Miłego wieczoru drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - z koncem marca, bo czekaja na decyzje czy ta babka dostanie przedluzenie umowy o prace, bo jezeli nie to opiekunki nie beda potrzebowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Na pewno dostaniecie tą prace,będę trzymać kciuki:) Mój D idzie we wtorek zrobić próbkę na ciśnienie i jak pójdzie mu to dobrze to może go przyjmą.Niestety będzie musiał jeszcze parę dni poczekać zanim skontrolują te spawy:( ( jest spawaczem). Miłego dnia:) Ja jadę do Łodzi do teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie uciekłam jestem :-D Ostatnio miałam urlop,pózniej gdzieś mi się topik zapodział i nie mogłam go znalezc.Dziś zmykam ale będę jutro i poczytam zaległości.Pa kochane 👄 xazui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 lat a tez zbieralam karteczki, gralam w podchody, w traiba, w krowe ;D, skakałam w gume.. gralam w paletki ;) dzis sobie wspominalam z chlopakiem jak zbiralismy pokemony ;D jak mialam wszystkie komplety donalda, myszki miki :D just5 backstreet boys ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PrincesSs, powspominaj z nami :) Dziewczynki, jestem w Polandii, więc czasu mam jeszcze mniej niż zazwyczaj w domu, ciągle gdzieś latam :) Co do wkładu finansowego: też mam kilka pomysłów, ale rozbija się o kasę... dlatego na razie robię to, co nie wymaga dużych pieniędzy, wystarcza mi na razie komputer i parę programów, ale chciałabym robić co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór w ten znów zasypany dzień:):( . Kiedy ta zima się skończy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też bez zmian:( Jutro D. idzie zrobić próbki na kontrole szczelności spawu i zobaczymy co dalej. Mam nadzieje że będzie dobrze:)Najgorsze to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×