Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość kiiciczkaa
w szkole graliśmy tez w noge i lizaki smoczki pamietam i bransoletki z cukierków a te bransoletki i obroże na szyje a la tatuaże były poprostu mega haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie 812
A pamięta ktoś modę na takie za duże rozciagnięte T-shirty? Mama nie mogła na to patrzeć, jak zakładałam taką prawie koszulę nocną i szłam do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie śpię,bo musiałam coś zrobić ;) a mi sie jeszcze przypomina jak oglądałam "sok z żuka" i sie potem bałam strasznie choćby pomyśleć "bittle juice" a już nie daj Bóg 3 razy:P:P:P A Vansy mi koleżanka przypomniała,tylko że ja je kojarzyłam jako czarne z takim pomarańczowym spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta bo ubrania musialy byc
duzo za duze :) a jeansy nie byly takie wygodne jak teraz i sie bralo na wzory ubrania z Beveryhills 90210 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiciczkaaa
ja nie pamietam takich podkoszulków za to dzwony w prążki z klamra tak:) i podkoszulki z dicaprio.kelly family itp lakierki :) a pamietacie zabawe królu lulu,kolory,raz dwa trzy baba jaka patrzy,mamo ile kroków,policjanci i złodzieje:D:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
a ja tesknie za oranzadami w malych butelkach tymi za kolkadziesiat gr :) cudowny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicciczkaaa
a ja w dodatku czytałam wiele książek,prawie wszystko znałam na pamięć,kochałam basnie braci grim a najbardziej "roszpunke" to chyba taki tytul:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiciczkaa
ojej ojej ojej to była Lima :D a druga to taka ochydna słodka ale wszyscy ja kochali :D wiecie co uwielbiałam tak sobie teraz przypomnialam aparaty fotograficzne te zwykłe bardzo długo tylko taki mielismy i najlepsze bylo to ze nie można było zobaczyc zdjec i tak sie czekało na wywołanie filmu a potem ta radosc gdy sie przeglada zdjecia z wakacji :) i te albumy duzo ich mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
byla juz ulica sezamkowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
SEzamkowej chyba nie bylo jeszcze :) a byla taka po angielsku dzieki tmeu mielismy mowic cos tam po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej ojej
a ogladal ktos bajke Anette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciczkaaa
pewnie ze była zawsze ogladalam:) chciałam jeszcze dodac ze ciesze sie ze widziałam z bliska krowe,ze głaskałam koze,że zawsze bawiłam sie z króliczkami bo dziadek miał malutką chodowle,ze karmiłam mlekiem małe kotki ktorych na wsi bylo bardzo duzo:) lapalam koniki polne ale nie chciałam im zrobić krzywdy,do biedronek mowiłam biedroneczko biedroneczko lec do nieba przyniesc mi kawałek chleba i wtedy wierzylam ze przyleci:) a co najwazniejsze zawsze chodziłam z mamą na łake i zbierałam kwiaty takie piekne bukiety polnych kwiatow:) mama robiła mi wianuszki których ja nigdy nie umialam..to jedno z moich najpiekniejszych wspomnien takie banalne a takie piekne..obcowałam z naturą..a dzisiejsze dzieci obcują z komputerem to bardzo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez pamietam ten film
Zegnaj Rockefeler, uwielbialam go i te piosenke "maly biznesclub szybki biznesclub" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez robilam wianki
z polnych kwiatow, z takich fioletowych albo z mleczy, a mlecze brudzily rece hehe :) coz to byly za cudowne czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie gumy z naklejkami chanell, naklejki zlalkami barbi i naklejalo sie na taka plansze :) mam to do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamieta ktos takie gwiazdki mleczne milky way albo napoj frugo? ja nie zapomne tez gry w gume do "az sie sciemni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiciaczkaa
ja pamietam gwiazdki i frugo:) syf kolorowy ale smakował :D ja chodzilam na grande na kukurydze a potem gotowalyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałyście mi o tych kamykach co się wpychało w plasiki, żeby stukały i normalnie sama z siebie się uśmiałam :D Pamiętam jak dostałam koszulkę z NKOTB (kto słuchał ten kojarzy) to był szpan! Koszulki i jeansy też traktowałam ACE (kto pamięta?), w pierwszy dzień wiosny przebieraliśmy się i łaziliśmy po mieście (dlaczego już młodzież tego nie robi :( ), urodziny odprawiało się we własnym pokoju i to były najlepsze kinderbale na świecie, nie to co teraz- rodzice wynajmują knajpy... Na komunię dostałam rower "pelikan" i zestaw (chyba chiński, a chińskie wtedy to był wypas) kalkulator+ długopis+ zegarek :D, teraz bez laptopa nie przychodź! Ubranka dla barbie szyłyśmy same z koleżankami, wannę dla barbie zrobiłam sobie z pudełka po lodach :D:D:D A garnuszki i gotowanie zupy z wody z kałuży to była najlepsza zabawa pod słońcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam frugo
no to co? no to frugo hehe i takie lizaki byly w ktorych w srodku byla guma do zucia :) na grande tez chodizla na kukurysze i na brzoskwinie hehe i wszyscy spiewali "bo wszyscy Polacy to jedna rodzina" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam Frugo
ja lubilam zielone frugo :) a pamietacie taki deezodorant ktor reklamoway Spice Girls? ale slicznie pachnial tak kwiatowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam frugo
tak nosilo sie fartuszki granatowe i tarcze danej skzoly hehe :) i dobrze, no i oczywiscie obuwie na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam frugo
ale super zdjecia powklejalas :) dopiero teraz przypomniala sobie te gume donald z tymi komiksami hehe ...cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale super pamietam
wszyystko, a tamci w tych skafandrach to chyba z kwantu byli czy jakos tak :) w kazdym razie podrozowali w kosmosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×