Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

najahaje, super fotki, pewnie że pamiętam, a gierka spadające jajka, szaał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamówka z pewexu, to było coś:D:D:D szpan pełną gębą. Jak taką miałeś to byłeś lepszy z domu, bo to oznaczało że starzy mają dolce i jesteście cholernie bogaci Ci w kombinezonach to chyba piksi i diksi, ale do końca nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam,jak był szał na yoyo! Najlepiej jak było świecące, każdy chciał takie mieć :) Później były takie gniotki-coś w rodzaju mąki w bakonie,można się tym było bawić godzinami,takie relaksujące zajęcie :D Albo takie obrzydliwe gumowe kulki, łapki, które rzucało się na ścianę lub sufit i obrywało od rodziców za tłuste plamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Najahaje 2 - fajne fotki :) Zapomniałam calkiem o boomer :) no a te piórniki hehe, ja w sumie miałam chyba taki po starszym bracie o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A mieliście Kacprzaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
* kasprzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuu
o rany.. dzieki za zdjecia.. normalnie kilka rzeczy m,i przypomnilyscie.. gre napewno mialalm i ja uwielbialam.. Boomera tez pamietam, jak latalo sie co chwila do sklepu jak mama dala jakas monete i sie kupowalo gumy.. reklamowka.. ah.. ale Turbo i Donald wymiataja.. za to za chiny nie moge przypomniec sobie tych wafelkow.. nie kojarze ich.. autentycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Ja niestety też nie pamiętam tych wafelków kuku ruku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! a ja sobie jeszcze przypomniałam jaki szał był na żelowe długopisy jak się pojawiły,zwłaszcza ludziska chcieli złote i srebrne. I jeszcze te niby lasery z różnymi końcówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Dziewczyny a pamiętacie takie szare bluzy a z przodu wzór - Barbie albo Myszka Miki czy jakieś postacie z Disney'a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Żabki głosujcie pliiisss ;) bo spadamy w dół :( proszę,podajcie gdzieś mojego linka,niech głosuje kto może ;) proszę proszę,Bozia Wam w dzieciach wynagrodzi ;):P:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
tak!! pamietam i lasery i bluzy... jak wszedl do kin TITANIC to mialam bluze z leonardo i kate.. hehehe mialam tez dresy z myszka miki, i w ogole kiedys w ogole nie nosilo sie jeansow, tylko spodniczki, albo wlasnie dresy :)a i jeszcze lycry :) ja mialam czarne i do tego jeansowa krotka spodniczka i sweterek z jakimis listkami (hehe dzis wygladaja te listki jak maryska ) i opaska z misiami :) i to byl stroj do szkoly :) w ogole dzieciaki kiedys uwielbialy wf i kazdy czekal an ta lekcje a teraz jak tylko jest wf to kazdy pisze sobie zwolnienia.. nic dziwnego ze tyle teraz dzieciakow ma nadwage skoro na wf nie cwicza, zaraz po przyjsciu do domu siadaja przed kompem a na obiadek mama nie goituje zdrowo tylko daje kase na KFC czy mc Donalds.. a ja to taka chudzinka bylam.. jadlam normalnie ale jak szlo sie szalec na podworku to szybko sie to spalalo :) az chcialoby sie teraz takie czasy.. ja tez jestem za wynalezeiniem machiny czasu :) chetnie skorzystam :))) w ogole kiedys duzo rzeczy bylo niedostepnych i kazdy cieszyl sie z tego co ma, a teraz wchodzisz do marketu i stoisz pol godz bo nie wiesz co masz wziac taki wybor, kiedys wchodziles do osiedlowego sklepiku bo marketow nie bylo i od razu wiedziales co bierzesz, taka prawda.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętacie te wielgachne kokardy na włosy,tzn takie okrągłe ;) białe jakby kupa waty na głowie była :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Jasne, chyba coś w stylu takich białych myjek, które teraz są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A miał ktoś z Was rower składak Karlik ? :) ja miałam taki fajny jasny fioletowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Rodzice kupili mi ten rower po komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a pamietacie sofisto-twist? na wlosy i kok sie z tego robil.. mialam fioletowe z takimi mocnymi drutami i nie wyginalo sie jak te inne z cienkimi :) ale byl szal.. kazdy koczek nosil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamte ludki ze zdjęcia to SIGMA i PI Oglądałam każdy odcinek, bo mądrze prawili...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka>>> ja miałam Karlika! Też po komunii :) juu>>> o Sofisto Twist dawno już zapomniałam, ale dzięki za przypomnienie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pamiętam że mieliśmy jakiegoś składaka i cała rodzina się na nim woziła a teraz bez dobrego "górala" ani rusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście wypasione prezenty na komunię:D ja dostałam kalkulator, długopis i zegarek:p najmodniejszy zestaw w tamtym czasie. Chyba wszyscy dostawali wtedy coś takiego dla dziewczynek były różowe, a dla chłopców niebieskie. Dostałam też wolkmena, czy jak to się tam pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam temperówkę na korbkę i byłam zachwycona ;):P a roweru nie dostałam,po starszym bracie wszyscy na nim jeździliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,prosimy o głosiki bo lecimy na łeb na szyję :( musimy być wyżej żeby starczyło choć na waciki ;) proszę głosujcie codziennie,przepraszam że Wam zawracam głowę ale to naprawdę żaden wysiłek.Ja nie mogę zrobić już nic więcej poza zaproszeniem na nasz profil jak największej liczby osób;) proszę proszę,dajcie linka znajomym albo coś,bardzo mi zależy żeby choć raz coś wygrać,chociażby dla satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Ja juz nie moge głosowac z tego kompa :( dopiero jutro - tak mi wyświetliło. Też miałam te żyletki :) i te długopisy z róznymi wkładami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×