Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość
Pamiętam jak tata przywiózł chałwę w puszce, takiej jak teraz konserwy,ale czad a mamie bluzki nietoperze modne obecnie ;-) mleko w tubce też było pycha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie deskorolki takie z plastiku, ja myślałam, że padnę ze szczęścia jak dostałam taką od taty... potem była hierarchia na osiedlu wg. tego czyja deskorolka szybsza... ja byłam na drugim miejscu w tej hierarchii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy po kilkanascie lat a i tak chodzilismy na place zabaw :) i ja sie w ogole nie malowalam, bo mi to potrzebne nie bylo. Teraz 12 -latki sa wymazane jakby szly na impreze, a ida tylko do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najahaje deskorolki a jakże różne triki się robiło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas były codzienne zabawy w berka, ganianego, skakanie czy granie w gume, skakanie przez sznur, ogniska i przebieranki za indian:D myśle ze te czasy były najlepsze, teraz kompy odbierają dzieciom wyobraźnie, a szkoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do teraz nie używam dużej ilości kosmetyków,a do tego młodo wyglądam więc pomimo 2 dzieci gdyby postawić przy mnie taką powiedzmy 16-stkę to pewnie by ktoś miał problem z określeniem która starsza. kiedyś kupowałam piwo dla męża i poproszono mnie o dowód,uśmiałam się ;) no ale bravo dla sprzedawcy że zareagował ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Za moich czasów były takie większe z rysunkami pod spodem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kangurek88 Ja miałam sad obok domu,pyszne owoce rosły na drzewach,takie wielkie żółte słodkie śliwki,gruszki,jabłka.Sad jest nadal ale owoców już od parunastu lat nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to fajnie miałas, ja koło domu miałam tylko pożeczki i wiśnie i agrest a reszte trzebabyło zdobywać heh;D zbierała się ekipa albo zabierało się jakąś koleżanke i była niezła zabawa i przy tym adrenalina;D generalnie w wakacje wychodziłam z domu około 10 rano i wracałam o 10 wieczór;D zawsze było co robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja pamiętam jak w przedszkolu szliśmy na plac zabaw.W momencie gdy przedszkolanka otwierała drzwi,wszystkie dzieci biegły jak jakieś psy zaprzęgowe,kto pierwszy dobiegnie do huśtawek. Bo tylko cztery były :-D i słuchowiska też były w przedszkolu,a w niedziele poranek w kinie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie że nie żyłam w czasach komputerów, komórek i gier no może poza tymi grami na dyskietki heh;D głównie mario;P ale raczej rzadko się w to grało U nas też zbierała się ekipa i chodziliśmy pływać nad staw:D to była dopiero zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke juz to stare ele ponownie wpadlo mi w "rece" Pamiętasz ...? Lata 80-te, to niepojęte, że: Byliśmy święcie przekonani, że George Michael jest hetero Staliśmy w kolejce przed budką telefoniczną za każdym razem, gdy chcieliśmy zadzwonić do domu Trwała uważana była za modną fryzurę - zarówno wsród dziewczyn jak i facetów Gwiazda Dirty Dancing Patrick Swayze był symbolem seksu Kawałek materiału z Lycry o nazwie "Body" z zapięciem w kroku (nie do opanowania zwłaszcza w połączeniu z alkoholem) był nieodłączną częścią naszej garderoby Poduszki na ramiona, im większe, tym lepsze, dawały nam naturalną sylwetkę Maskara nie mogła być czarna, tylko w tym samym kolorze, co tęczówka- niebieska, zielona lub brązowa Nie wolno było skakać po podłodze w trakcie słuchania muzyki - rysowały się płyty Chodziły plotki, że Michael i Janet Jackson to jedna i ta sama osoba Getry i koszula były oczywistym zestawieniem Nasze najpiekniejsze obrazy przedstawiały pary całujące się przy zachodzie słońca, płaczących klaunów i galopujące jednorożce Aerobik uprawiało się w stringach założonych na kostium do ćwiczeń Rok 200 7 , wiesz, że zyjesz w roku 200 7 gdy: 1. Przez pomyłkę wcisnąłeś kod pin na kuchence mikrofalowej 2. Od kilku lat nie rozłożyłeś pasjansa używając prawdziwych kart 3. Masz 15 numerów telefonów do rodziny składającej się z 3 osób 4. Wysyłasz maila do kogoś, kto siedzi obok Ciebie 5. Powodem dla którego straciłeś kontakt ze starymi przyjaciółmi jest fakt, że nie masz ich adresu mailowego 6. Pracujesz od 4 lat przy tym samym biurku ale dla trzech różnych firm 7. Twój szef nie daje sobie rady z Twoją pracą 8. Twoja kolacja składa się z surowej ryby, którą jesz pałeczkami 10. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, czy rodzina jest w domu, podczas gdy Ty wjeżdzasz do garażu 11. Wszystkie reklamy w tv mają na dole pasek z adresem internetowym 12. Wpadasz w panikę, gdy uświadamiasz sobie, że wyszedłeś z domu bez komórki (której nie miałeś przez pierwsze 20 lat swojego życia) i musisz wrócić, żeby ją zabrać 13. Pierwszą rzeczą, jaką robisz rano po wstaniu z łóżka, to wejście "online" zanim przyniesiesz sobie kubek kawy z ekspresu 14. Kładziesz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć : ) 15. Czytasz to, kiwasz głową i się uśmiechasz 16. Gorzej, już wiesz do kogo prześlesz tego maila 17. Byłeś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że na tej liście brakuje nr 9 18. Przewinąłeś do góry, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście go tam nie ma 19. A teraz siedzisz i uśmiechasz się sam do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka zWrzosowiska
Ludzie! Wczoraj wieczorem w radio leciała piękna piosenka i przy pomocy pewnej dobrej duszyczki z forum tego radia dowiedziałam się czyja jest i jaki ma tytuł, posłuchajcie http://www.youtube.com/watch?v=c3FxAkaBR7E Może ktoś ją pamięta ze starych czasów, ja niestety nie, ale pewnie ktoś się znajdzie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
Dobre te punkty powyżej i jakże prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam tę piosenkę... ale jestem stara :( Pamiętam jak to była nowość i ciągle ją grali w radio, znałam ją na pamięć! Dzięki za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×