Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

czesc dziewczynki :) U mnie snieg nadal pada i pada, niedlugo nas zasypie :p pizze jadlam kilka dni temu i byla przepyszna jak zawsze, a zawsze jem taka bardo tlusta z kabanosem, salami i slodkim sosem chili :p a tego kotka niestety nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zdanie które zakończyło emisje Pankracego? "a teraz drogie dzieci pocałujcie pieska w dupe" Ale była afera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma mojego posta powitalnego ciekawe dlaczego :o Przywitam się raz jeszcze.Witajcie dziewczyny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iza jak samopoczucie przy niedzieli.Śnieg masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi - sniegu mam az za duzo, od przedwczoraj caly czas pada, niedlugo nas zasypie. Wczoraj zanim wyjechalam do pracy rano musialam odgarniac podjazd przed garazem bo bym nie wyjechala. W pracy nas zasypalo, tez musialam odgarniac przed samochodem, moja kolezanka utknela przed praca, trzeba bylo odgarniac pod jej samochodem i ja pchac :p Dzisiaj tez caly czas sypie... niedziela mija dobrze. spalam do 13, ale przynajmniej sie w koncu wyspalam bo przez ostatnie dni spalam tylko po ok 3 godziny. Narzeczony niestety w piatek rano pojechal juz, bo sesja sie zaczela...coz robic. W lutym ja do niego pojade...juz mnie trzesie na sama mysl o tloku w pociagu! a coz tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie ok w pracy jestem śniegu zero a powinien być ze względu na wyciągi,leniwie mija mi niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i obiecane odp. do Funtestu (poprawne lub punktowane zaznaczone krzyżykiem): W którym programie pojawiała się postać krasnala Hałabały? Ciuchcia Mama i ja Domowe przedszkole X Tik-Tak Co i Jak Której piosenki nie ma? Szczotka, pasta Czerwone ufoludki X Puszek-Okruszek Fantazja Mydło Która z postaci nie jest bohaterem z dzieciństwa? Zając Poziomka Koziołek Matołek Miś Uszatek Pszczółka Mała X Żaba Monika Która z gier nie jest grą ruchową? Dwa ognie Okręty X Podchody Raz, dwa, trzy, baba Jaga patrzy Klasy Czego nie było w Polsce w czasach dzieciństwa? gumy Donald wafelków Koukouroukou wafelków Prince Polo >>> te są od 1955 ;) gumy Turbo wafelków Kit-Kat X Polonia 1 i bajki: która z nich nie była o tematyce sportowej? Pojedynek aniołów >> siatkówka Yattaman X Kapitan Hawk >>> znany również jako Tsubasa, piłka nożna Gigi >>> koszykówka Skoro już mowa o Tsubasie: jak nazywała się drużyna, w której grał? Daihatsu Komatsu Nankatsu X Shitsu Tatetsu Czego raczej nie dostawało się na komunię? długopisów zegarków rowerów kalkulatorów quadów X Co nie było gazetą dla młodzieży? Cogito Filipinka Bravo Miś X Popcorn Kto nie należał do boysbandu Backstreet Boys? Nick Justin X Kevin Brian Howie Która dziewczyna ze Spice Girls ubierała sie na sportowo? Emma Victoria Geri Mel B. Mel C. X Czego się NIE zbierało w czasach dzieciństwa? wpisów do pamiętnika plakatów z Bravo karteczek naklejek z gum do żucia i wafelków wszystko się zbierało X Czego nie piło się w czasach dzieciństwa? wody sodowej napojów w woreczkach oranżad fanty X vibovitu >>> chociaż czy vibovit się piło, czy jadło, tu można się kłócić :) Czego nie można było znaleźć w tornistrze? Elementarza Myszki do komputera X Pachnącej gumki Żelowych długopisów Chińskiego piórnika Gdzie miała miejsce fluoryzacja? na WF-ie u babci w domu w szkole X na podwórku Na jakiej lekcji można było nauczyć się, jak się robi sałatkę? WF ZPT X (zajęcia praktyczno-techniczne) PO KF (kultura fizyczna, czyli inna nazwa WF-u) Co to są "złote myśli"? śpiewnik z tekstami piosenek z "Bravo" myśli zapisane złotym długopisem zbiór karteczek zeszyt z pytaniami i odpowiedziami X zebrane złotka po czekoladzie Czego nie można było kupić w Pewexie? klocków Lego lalki Barbie Matchboxów wyrobów czekoladopodobnych X jeansów O czym mówiło się "składak"? o leżaku o Fiacie 126p o rowerze X o modelu samolotu o klockach Czy wspominasz dobrze czasy dzieciństwa? >>> tu wszystkie odp były punktowane ;) Tak, to był najlepszy czas Tak, było super Tak Nie Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były czasy:) Teraz ulubioną bajką mojej córeczki są teletubisie,a kanał ceebebes mogłby oglądać 24h. Ciesze się że jak jej włączam muzyke z mojego dzieciństwa to super się przy niej bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, że oglądałam wszystkie możliwe bajki z satelity i jakos mało mi przeszkadzało, że nic nie rozumiem :) A te piosenki z naszego dzieciństwa naprawdę są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja rozeslalam znowu linka do znajomych, a oni do swoich znajomych. Zalozylam temat na forum uczuciowym. Przedwczoraj zalozylam na ogolnymi z 15 glosow dostalas, ale pozniej tremat usuneli...a inny taki sam temat na ogolnym juz istnieje od 5 dni i co? jakos nie ejst usuwany. znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko-moje tematy jakie bym nie zakładała usuwają po kilku minutach,Aż dziw że na uczuciowym przetrwał i na ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnei a tak jak mowie podobny temat zalozyl jeden facet i temat widnieje od kilku dni! ciekawe dlaczego..znajomosci czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam zmasowaną akcję wśród znajomych :) Może pomoże. A na topicu tego faceta sie zbulwersowałam, że innych usuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik81
przeczytałam większość z łezką w oku , co mi się jeszcze nasunęło kogel mogel nie widziałam tu , pamiętam pepsi i mirinde w dużych szklanych butelkach chyba litrowych u babci , w domu piło się tylko ptysia to był szał, weekendy u babci w nagrodę zabierali tylko jedną , cały tydzień stawałyśmy na głowie żeby byc ta lepszą , coniedzielne obiady rodzinne, pierwsze wakacje z rodzicami nad morzem w 89 roku , na komunie dostałam zegarek, długopis, kalkulator taki wypasiony zestaw ech to był wtedy szał i domek na prerri a raczje te dalsze częsci jeny jak ja to przeżywałam jak tamta oślepła a potem ten pożar co był ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama alez ja glupia jestem. Przeciez moj brat ma 2 corki male i ciagle uzywaja chusteczek....bym zaglosowala wpisujac kody z jicha apozniej ci je wyslala....ale ja mam umysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik81
chetnie bym go jeszcze obejrzala jak by ktos widzial w necie to niech da cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×