Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

ajjj-coś takiego pisze "Żądany film wideo jest niedostępny. Jeśli ten film został niedawno przesłany, zaczekaj kilka minut na jego przetworzenie. " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( też nie moge wejść z tego adrasu. Nie wiem czemu,bo taki jest podany:( No nic,w takim razie wpisz sobie w google Luz Clarita, tam jest m.in teledysk do tej piosenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem, jestem, tylko dziś miałam wizytę teściów i nie miałam chwili usiąść :) Upiekłam jabłecznik, dobry wyszedł :) Z telenowel oglądałam tylko Esmeraldę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. Jestem w domu po nocce....coz ja dzisiaj mialam....Moje kochanie pojechalo wlasnie na uczelnie, jakies 600 km stad, przed 16 musi byc bo ma egzamin. Ja bylam na nocce, zwolnilam sie szybciej zeby odwiezc go na pkp ( bo jakby jechal pozniejszym to juz by na egzamin nie zdarzyl ). Mialaam jakies przeczucie zeby wyjechac szybciej. Ledwo ujechalam niecale 10 km ...wypadek byl i trzeba bylo jechac inna droga jakies 30 km wiecej! Oki jade - pierwszy raz tamta droga, przez jakies male wsie i lasy...Samochodow z naprzeciwka duzo - bo objazd - drogi nie odsniezone, droga waska i co? najechalam na snieg, samochod mi skrecil w prawo i utknelam w sniegu!!!!!! Az wyc mi sie chcialo, ale Bog nade mna czuwa-kochany jest - i doslownie za 30 s przejezdzal samochod, facet sie zatrzymal, wzial line, zahaczyl o moj samochod - dobrze ze mial gdzie bo ja nie wiedzialm gdzie by to zahaczyc :p - i mnie wyciagnal!!! Normalnie rozanic za niego odmowie, albo na msze dam.No i ruszylam, mam nadzieje ze fotoradaru nigdzie nie bylo bo inaczej bedzie zle :p zdarzylam doslownie na ostatnia chwile, No i to akurat dzisiaj jak sie tak spieszylam. Coz robic...tak bywa! oby takich sytuacji bylo jak najmniej. Ale mowie wam - bede jezdzila ostroznie od dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Persephone-skąd ja to znam...te wizyty(czyt.wizytacje) teściów:P Izabelko-to miałaś przygodę,dobrze że się wszystko w porządku skończyło,ale często tak bywa;) Miłego dzionka Kobitki :) Ajjj-jak tam,lepiej się czujesz? Hmmm...co z Najahaje???nie pokazuje się już tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dobrze, że się dobrze skonczyło :) Mama, ja swoich bardzo lubię, dlatego nadal piekę te ciasta, jak przyjeżdżają. Zwłaszcza, że szybko znikają z talerza, więc mam gwarancję, że dobrze smakują :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Izabelka Anioł Stróż na tobą czuwa:) Mamo O i K widze że masz całkie niezłe miejsce w konkursie:) szkoda że to już prawie koniec bo jak by tak dalej dobrze poszło to może byś była pierwsza:) Już mi lepiej ale dalej mam troche katar,mam nadzieje że przez weekend mi przejdzie Obym tylko nie zaraziła Kingusi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj-zdrówka życzę :) no,miejsce niezłe,przed chwilką było 6 ale szybko nadrobiła konkurencja straty ;):P ja na 1 straciłam nadzieję ale może 4 się uda ;):D zobaczy się ;) Może ktoś tu zajrzy,zobaczy i zagłosuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Ale pada u mnie... normalnie bym ulepiła bałwana, tylko nie mam gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny nie mogłam Was znalezc wczoraj,ktoś mi wykasował ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) xauzi - witaj w koncu :) u mnie sypie strasznie....ciekawe jak bedzie wygladala droga jak bede wracala do domu...moj samochod juz wyglada jak balwan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle to nie miałam internetu przez parę dni,myślałam że zwariuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie odwilż deszcz pada,narciarze zli klną że nie ma śniegu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie jest szaruga straszna,niż okropny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielnie, skonsumowałam właśnie pizzę :) I wczoraj przypomniała mi się jeszcze taka postać z dzieciństwa: Pimpuś Sadełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×