Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelka etc.

20+ latki pamietacie zabawy w podchody, zbieranie karteczek z notesow itp?

Polecane posty

Gość a ja pamietam
Lilka z Wrzosowiska, z Muminków przerażały mnie te postacie http://katastro.fi/~eetu/hattivatti.jpg nie cierpiałam ich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramara
Podchody - pamietam. Karteczki - tez. Najpierw byly takie male z notesików, pamietam jak mialam z królem lwem, to byly moje ulubione. Potem takie wieksze, do segregatorów, mialam mnóstwo czarodziejki z ksiezyca i troche innych mang. Z krowa to bylo " jakie krowa daje mleko", a nie pije... Pamietam szal na tamagochi. Raz mi je kuzyz zabral i powiedzial, ze wcisnal ten guziczek z tylu i mi zabil dinozaura to sie poplakalam... To byly czasy. pamietak coka-kolowa paste do zebów i jak mój kumplem mi powiedzial, ze raz wpierdolil dwie tubki. Na przerwach gralo sie w gume, to tez mi utkwilo. ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie mleko sprzedawane w szklanych butelkach, przykrytych sreberkiem?:) smietana tez byla ale w mniejszych hehe, a pozniej weslzo mleko w woreczkach. a u mojej babci na wsi zawsze rano ok 5-6 nie pamietam jezdzil traktor i zbieral mleko w kanach takich duzych od gospodarzy, ktorzy mieli krowy :) I caly dzien spedzalo sie na dworze, jzdzilo sie rowerami, plywalo w jeziorze, gralo sie w byle co byle by tylko w cos grac :) Zadko kiedy siedzialo sie przed TV :) a teraz? biedne dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
A czy ktoś pamięta słodkie mleko w tubce? To był "sam cukier", ale mi to wtedy strasznie smakowało i dostawałam czasem na drugie śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramara
no ba! mlekow tubce... sama sie sobie dziwie ze potrafilam takie cos zjesc na raz. Wtedy jeszcze kalorie nie istnialy, mimo, ze bylam pulchna. Teraz to bym miala mega kaca moralnego po zjedzeniu takiej tubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
I jeszcze pamiętam, jak moja sąsiadka starsza ode mnie o rok przsez parę lat w lecie wołała do swojej mamy na trzecim piętrze "Maaaaaamaaaaaa, rzuć mi chleba ze SZMALCEM" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriale z tamtych lat
No i seriale,np. ,,Gliniarz i prokurator", ,,Żar Tropików", ,,Sunset Beach" na RTL 7, ,,Z pomocą niebios", ,,Dzień za dniem" = nie mogłam opuścić żadnego odcinka :) Za to panicznie bałam się ,,Miasteczka Twin Peaks", a moje rodzeństwo zawsze chciało to oglądać :o Trzęsłam się ze strachu na sam dźwięk melodii z tego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otpuskayu
...i jeszcze ,,W labiryncie" ;) Fajnie oglądało się też program ,,Wielka Gra". W radio piosenki: George Michael - ,,Careless whisper", ,,La isla bonita" Madonny, ,,Always on My Mind" Pet Shop Boys, songi Roxette i NKOTB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaa melko w tubce w roznych smakach :) ale bylo slodkie...tak slodkjie ze az niedobrze bylo :) ale bylo pyszne i wszedzie byly malutkie osiedlowe sklepiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a pamietacie Just 5? hehe... a co do bajek to kto lubil Misia Koralgola? albo Pik Poka? :) I jeszcze byly wojownicze zolwie ninja hehe :) i tak bajka byla...lap golebia lap golebia lap golebia lap... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo granie w pięć cegiełek...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze lubiłam oglądać ten film ... on się chyba nazywał "nieustraszony" bynajmniej o tym samochodzie co gadał :-D ale mnie fascynował :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
Łap gołębia to była najśmieszniejsza bajka jaką znam :) Z bajek pamiętam jeszcze Jetsonów, a nieco później Gumisie. A pamiętacie piosenke: "zrobię ciasto ze śliwkami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pamietam - tez sie balam tych ludkow:O "W Labiryncie" super serial:) Co jakiś czas go puszczają, w lecie leciał nocą bodajże na Tv Polonia. Izabelka etc - bajki które wymieniłaś były super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowysen
super temat, fajnie tak sobie powspominac, naprawde nasze dziecinstwo mialo swoj urok:) nie chce mi sie tego wszystkiego czytac, na poczatku cos ktos wspomnial o zlotych myslach, calkiem niedawno moja kolezanka znalazla zlote mysli swojej siostry, lezaly w domu jakies 17 lat, pierwszym pytaniem bylo "CZY MASZ DOMOFON???" lalismy wszycy ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo niektóre pytania były ciekawe ... nie pamiętam zbyt dokładnie tych ciekawszych pytań ale najczęstsze to były ulubione danie,napój kogo lubisz kogo nie , sympatie się pisało :-P i pamiętam e ja wklejałam jeszcze po 1 gr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korowysen:D Wiecie co, mimo wszystko, mam nadzieję, że istnieją jeszcze skupiska takich dzieciaków jakimi my byliśmy, bawią się w to co my, prowadzą Złote Myśli, wołają mamy do okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe sny kiedy ja
dotykam ciebieee....hejjjj łooooooooo...... Gdzie nie ma roz tam nie ma nas, a bez nich ogrod taki pusty, zabraklo roz zabraklo nas, tam nie ma nas.....uuuułłłłłł jeeeeeeee :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaramara>> u mnie się właśnie mówiło j"akie krowa pije mleko", wiem, że to nielogiczne, nie wiem, dlaczego tak, bo "daje" ma sens ;) Lilka>>>"W Labiryncie" leciało tego lata po dwa odcinki rano na TV Polonii, oglądałam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanka
Mam 27 lat i pamiętam utwory Sandry. Pamięta ktoś "Hiroshimę"? albo "Everlasting Love"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
"W labiryncie" to był hit :) tak samo "Dynastia" hehe albo "Północ Południe", pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka pamiętam
A co do mleczka w tubce, nie wiem dokładnie o jakie chodziło, ale teraz są takie zagęszczone słodzone - zielone i fioletowe chyba? Raz na rok lubię sobie kupić to zielone mleczne bo to drugie czekoladowe, ale jak zjem całą tubkę to potem mi niedobrze :-p Pamiętam za to te śmietany w szklanych butelkach ze sreberkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w labiryncie ludzkich spraw
zagubieni Ty i ja. Odnajdziemy swiatlo dnia na przekor burzom...eh cudowny serial, bardzo pouczajacy....a jak mialam chyba 12 lat to do Polski weszlo Beveryhills 90210 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie812
Ja jeszcze pamiętam jak w moim domu znajdowały się niemieckie katalogi modowe - były tam ubrania, meble, wystrój wnętrz, itp. Wszystko bajecznie kolorowe. Pamiętam, że prawie co wieczór jako 8-letnia dziewczynka oglądałm te katalogi niedowierzając, ze tak może wyglądać życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramara
Koralgola nigdy nie lubilam... Wolalam uszatka, ale i on troche byl juz za stary. Moje bajki to : Ta o smoku wawelskim, Gumisie, Czarodziejka z ksiezyca, Dajmos, Gigi, Kubus puchatek, lebski harry, garfield itp Na Królu Lwie bylam w kinie 2 razy, bo tak mi sie spodobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe te mlesczko w tubce
bylo pyszne, az niedobrz bylo :) Zreszta wszystkie slodycze byly pyszne...a I Komunie sw. sie mialo w domu a nie jak teraz w lokalach ;/ teraz to tylko na pokaz a kiedys to bylo swieto rodzinne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×