Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gatek

TELENOWELE!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Czy macie
wąski obraz ? Minęły dwa miesiące, nic nie poprawił się, denerwuje mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie jakąś telenowelę aktualnie? Obraz się poprawił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPRASZAM NA FAJNE FORUM O TELENOWELACH. u NAS MOZNA POGADAC NA WIELE TEMATOW ZWIAZANYCH Z TELLENOWELAMI I NIE TYLKO. POSIADAMY TAKZE SPORY DOWNLOAD ZE STARYMI I NOWYMI TELENOWELAMI. WWW.VIPTELENOVELAS.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka będzie telenowela
po Siedmiu grzechach? czy też brazylijska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MA ktoś, może darmowe likni do seriali: Fiorella, Luz MAria, Paloma Zbuntowany anioł, Przyjaciólki i rywalki, Posłaniec szczęscia, Cud miłości, Dziki księżyc. W zamian mogę zaoferować, Gorzką Zemstę Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:45 [zgłoś do usunięcia] jaka będzie telenowela po Siedmiu grzechach? czy też brazylijska?" Od 10 października Zone Romantica zaczyna emitować nowy serial brazylijski.Tylko,nie wiem jeszcze,o której godzinie będzie.:( Tytuł "Dwie twarze". Bohatera "Dwóch twarzy" Alberto (Dalton Vigh)poznajemy jako oszusta doskonałego.Ten przystojniak wie,jak owinąć sobie wokół palca ładną i naiwną dziedziczkę fortuny Marię Paulę (Marjorie Estiano).Rozkochuje w sobie dziewczynę i znika z całym jej majątkiem.Potem poddaje się operacji plastycznej.Dziesięć lat później jako przedsiębiorca Marconi ponownie spotyka Marię Paulę.Odkrywa ona,kim naprawdę jest szanowany biznesmen.Przychodzi czas na rewanż. Maria Paula spróbuje odzyskać swoje dobre imię i wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który z niej zakpił. W tej próbie przyjdzie jej zmierzyć się z kimś jeszcze bardziej niebezpiecznym niż sam Marconi: Silvią, narzeczoną Ferrao, niesłychanie bogatą i piękną kobietą, a to tego jeszcze bardziej zepsutą niż on. Maria Paula będzie mogła liczyć na wsparcie charyzmatycznego Juvenalda Anteny, który także walczy z Ferrao, oraz matkę Silvii, Brancę, rektora prestiżowego uniwersytetu. Odcinków będzie 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od 24 października zaczyna się "Podwójne życie Angeliki".Niestety,to nie dla mnie.:( Ta telenowela już chyba leciała kiedyś?Pamięta ją któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwie twarze " pierwszy odcinek: 10 października 2011 godz. 18:00 "Podwójne życie Angeliki " pierwszy odcinek: 24 października 2011 godz. 19:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania na cd lub dvd różne telenowele jakość dobra telenowele w jezyku polskim posiadam miedzy innymi 7 GRZECHÓW Amor Latino Angela Anita Barwy Grzechu Camila Catalina i Sebastian Cena Marzeń Cena Miłości Córka Przeznaczenia Cristina Cud miłości Dance,dance,dance Do Diabła Z Przystojniakami Droga Do Indii Duch Eleny Dziedzictwo Luny Dzikie Serce Esmeralda Fiorella Gorzka Zemsta Grzesznica Hacjenda La Tormenta Idiotki nie idą do nieba Jesteś moim życiem Fotki Kachorra to ja Kiedy Będziesz Moja Kiedy się zakocham Klon Kobieta Judasz Kobieta w lustrze Kobieta Ze Stali Kraina Namiętności Labirynt Namiętności Lalola Luz Maria Maria Emilia Marina Meandry miłości Miłość i Nienawiść Miłość i Przemoc Miłość Jak Czekolada Miłość Na Sprzedaż Miłosny Nokaut Młodzieńcza Miłość Mój Grzech Moje Trzy Siostry Montecristo Morze Miłości NA STRAŻY MIŁOŚCI Nie Igraj Z Aniołem Nigdy cię nie zapomnę Osaczona Paloma Pasion Morena Perła Po Prostu Miłość Porywy Serca Posłaniec Szczęścia Potęga miłości Prawdziwa Miłość Prawo Pożądania Przeklęta Miłość Przyjaciółki i Rywalki Pustynna Miłość REBECA Rosalinda Rywalka Od Serca Serce Z Kamienia Sidła miłości Sidła Namiętności Fotki Tajemnice Pocałunku Triumf Miłości Twarz Analiji W Niewoli Uczuć W Poszukiwaniu Miłości Wdowa W Bieli Wiosenna Namiętność Zaklęta Miłość Zaklęte Serce Zbuntowani Zbuntowany Anioł Zdrada i miłość Fotki Zdradzona miłość Zemsta Moja Miłość Zorro Jeżeli nie wymieniłam telenoweli która Was interesuje to proszę pytać mozliwe że ja posiadam poniewaz wyżej wymieniłam tylko część telenowel które posiadam w razie pytań proszę pisać anka205@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a gdzie powtrzaja Na kartach życia?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:22 [zgłoś do usunięcia] jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a gdzie powtrzaja Na kartach życia?????" Powtarzali na Zone Romantica.Ale się skończyło.:P Nie martw się,niedługo znowu będą emitowali.:) Słowiczka,jak Ci się podobają "Dwie Twarze"?Bo mnie,muszę przyznać,niezbyt.:( Może się coś wreszcie rozkręci...jakieś te odcinki mdłe...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam,że nie oglądałam "Dwóch twarzy" od początku.Tak wyszło.Ale,muszę też przyznać,że nie żałuję.W sumie niedużo straciłam. Może ta Silvia wniesie trochę werwy?Bo widać,że nie da sobie w kaszę dmuchać.:) Ciekawe,jaką "niespodziankę" przygotowują dla nowego rektora uczelni...Czuję,że będzie to coś niezbyt miłego.:( Kruca,tylu fajnych aktorów w tej telenoweli,a taka ona kijowa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fannnnnnnnn
Tellka rozkreci sie ok. 60 odcinka SPOJLER: Mariapaula zdemaskuje Ferasa na oczach wszystkich w 60 odcinku czyli juz za dwa tygodnie (30 grudnia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ogląda kto s Kiedy sie zakocham na tv4 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak na bieżąco nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.12.2011] 21:08 [zgłoś do usunięcia] Fannnnnnnnn Tellka rozkreci sie ok. 60 odcinka" Już teraz zaczyna się więcej dziać.:) W zeszły poniedziałek całkiem zapomniałam,że mam oglądać następny odcinek.:P Słowiczka,pewnie już wiesz,ze ten nawiedzony nie jest pastorem.Pastorem jest inny facet.A ten,o którym myślałaś to Ezekiel,kierowca u Ferrao. Z kolei pijaczek to jego brat(Ezekiela). Rzeczywiście komponował muzykę i jedną piosenkę mu ktoś ukradł.Jadąc autem,usłyszał ją w radio,takiego szoku dostał,ze spowodował wypadek.:( Ja myślałam,że Azira mówi tak,o swoim mężu(że chory,itd)bo jej wstyd,że ona musi utrzymywać sama dom.Do tego tańcząc w kubie.:O Okazuje się,że jednak to prawda.Jest chory.Pomocy od niej nie chce przyjąć.Mówi,że teraz będzie używał życia.Ciekawe,jak długo pociągnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,przerwę zrobili.:O Dalsze odcinki pewnie dadzą dopiero po Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ma duże usta, z nożem szalała przy sejfie , psychopatka , nie cofnie się przed niczym, zdolna jest do najgorszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×