Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Healthy woman polecam zaupę brokułową Gotujesz brokule w bardzo małej ilości wody dodajesz przyprawy według upodobania i na sam koniec miksujesz na papkę dodajesz łyżkę śmietany czy jogurtu 0% i do tego prażone migdały pyyycha I bardzo szybko się robi, tylko to jest zupa raczej na jeden góra dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe alko wlasnie pierwsze co pomyslalam to zupa brokulowa,jadlam 2 razy w zeszlym tyg. wiec troche mi sie znudzily,poszukam jakiejs i zrobie moze jutro,dzis robie spaghetti z pesto szpinakowym,szpinak na oliwie,czosnek,cebula,pestki dyni i ser:)zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jestem teraz u pewnej pani na garnku ktora uwielbia piec ciasta i nie tylko.....Normalnie cuuudenka sliczne robi,a mnie sie zrobilo zal i poszlam sobie po marcepana w czekoladzie.......no i jak rodzinka przyjedzie to cos "ZGAPIE" od niej... Ale powiem wam jak czlowiek tak oglada takie jedzenie,to normalnie caly czas glodny jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
healthy,a co ty na garnku za kalafiory dodalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej,pierwszy raz takie widze,a jadlas je? i jak w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach a co do nicku pani,to ja zgubilam,nie wiem jak,ale nie zapisalm jej i nie zapamietalam nicku,caly czas prubuje ja odszukac ale wiesz jak to wyglada.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie objedzona....to co pisalam,dodalam pestki dyni i udekorowalam czarnymi oliwkami,foto wrzuce pozniej na garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j w domku na przerwie jem lunchyk - zupke grochowa z 2 kromkami ciemnego chlebka czytam was caly dzien (na telefonie) tylko nie moge odpisac :( kalina wiem, ze lepiej z dlugimi wlosami, ale byly tak zniszone, ze musialam obciac - teraz bede 2 lata zapuszczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELO.. No biedna ale fajnie ze czytasz......pozdrawiam cie.. Healthy jakims cudem udalo mi sie wyskoczyc,na maly obiadek,ugotowalam sobie makaron razowy,z "kupnym' gotowym sosem,wiem,wiem,mialam nie kupowac gotowcow,ale mialam malo czasu i bylam glodna....i sluchaj mnie on tez nie smakowal,i w domu patrze,a ja zawsze kupowalam makaron tez ciemny ale z maki orkiszowej a ten razowy jest zupelnie inny,i mowie ci ze ten z maki orkiszowej jest pyszny w porownaniu z razowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam :) Pisalyście o osobach na garnku- jest taka fajna babcia nazywa się bunia- codziennie dodaje 1 przepis- w grudniu była w szpitalu i później dodawała takie bardziej dietetyczne potrawy- same wiecie- możecie tam poszukać też coś :) A tak poza tym wlaśnie jem już ostatni dzień na śniadanie to samo co od 2 dni- pudding chlebowy z owocami. Do pracy mam pieczywo ciemne z ziarnami z serem żółtym na ostro z chili i z świeżym ogórkiem. Później mam zamiar zrobić kaszę gryczaną, kuleczki mięsne do tego i jakaś sałatka. Sąsiad dziś do 1:30 w nocy skrzypiał sufitem nad moją głową- już naprawdę nie wiem co z nim zrobić- poskrzypi tak 15min i na 10 przestaje, i znowu i to w 1 mijscu drepta tymi nogami, z biura mówią, że nie mogą zabronić mu chodzić- zatsnawiam się czy mogę zmienić apartament bez czekania 2 miesiecy w takim przypadku :/ A zupke polecam grochową tą taką co na garnek dodawałam- zakochałam sie w niej :P ok uciekam obczaić foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz w domku, powoli sie zastanawiam co by na kolacje zjesc :) ropuch dostanie mkaron z jakims sosem, ale ja? nie mam pojecia plus lebek mi peka (pewnie z braku netu :p ) wiec moze sobie strzele godzinna sieste i naladuje baterie :) bo czeka mnie noc nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis robimy sobie wieczor filmowy we dwoje,moj sie pyta Kochanie moze chipsy kupimy?kurde to ja zawsze sie pytalam i prosilam zeby jadl ze mna,skusilam sie na popcorn z microfali:)piwko tez wypije:)a potem moj slodziak zazyczyl sobie nalesniczki-oto skutki jego rzucania palenia.....milego wieczoru dziewczynki bede jutro bo dzis juz chyba nie🖐️ justyska-to spaghetti na zywo wygladalo bosko,zdjecie jest slabej jakosci i tak nie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja che już jutro, albo najlepiej piątek wieczór- mam dosyć sąsiada jestem niewyspana i normalnie sie przewracam, ide pod prysznic i spac..... przydalby mi sie jeszcze porzadny masaz. Nawet nic na obiad nie zrobilam :/ tzn zrobilam, kielbase smazona na patelni- po 3 godz nadal czulam skutki zjedzenia jej. Jedyne co to do kielbasy byla salatka: papryki 2 kolory, pomidory, ogorek, sos ceasar i zielona pietruszka. tyle- nie smakowalo mi i bylo inne niz to co jadalam ostatnio. W 1 chwili myśle sobie- nalezy mi sie raz cos tlustego, ale jak zaczelam robic ochota mi odeszla. Mój misiek uwielbial kiedys jesc takla kielbase- teraz i on zle sie czuje.... hahahaha ale nam sie zoladki poprzestawialy. Aaaaaaaaaa......... bylismy jeszcze teraz wieczor na szybkich zakupach- kupilam 2 rodzaje orzeszków do chrupania- jedne na slodko- podpieke je w piekarniku chwilke, kupilam kielki alfaalfa jakies- jadlam na urodzinach ostatnio kanapke z dodatkiem kielkow ale nie wiem jakich, te wydawaly mi sie jakies najnormalniejsze- będę dodawac do kanapek, kupilam tez 2 rodzaje salaty zielonej, brokuly, kefiry, maslo orzechowe i jakies warzywa, aaa i jajka organiczne i mleko sojowe organiczne. Nie wiem jak rozumiec cos takiego bo mialam ostatnio "whole wheat rice milk" co ze mleko razowe ryżowe?????? I mam pytanie bo jakie wy jadacie platki owsiane takie zwykle sprasowane okragle???? bo ja mam jakies inne- wyglądaja bardziej smieckowato tak jakby jakies otreby mialy i tez na nich pisze whole wheat.......? to znaczy, że co to za platki? Ok juz mnie nie ma ide- trzeba sie wyspac.....oczywiscie jak sie da. HEalthy nie watpie- na pewno na żywo wszystko lepiej wygląda :) widze po swoich zdjęciach też :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Mam urwanie glowy w pracy,a ja dzisiaj wstalam taka przyrabana ze szok...na sniadanie zjadla owsianke z "paszami" ,niby po takim sniadaniu powinnam dostac energi a tu jeszcze gorzej..... Justyska odwiedzial sobie wczoraj "bunie",rzeczywiscie fajne przepisy... Ja mam pytanko do was dziewczyny----ja np robie jakos potrawke z kurczakiem i warzywami,pozniej dodaje sosu sojowego,przyprawy itp,ale co dodac do tego tzn jakiej przyprawy lub zageszczacza zeby sos w tej potrawie zgestnial???? no zeby ta potrawka byla taka nie wodnista tylko lekko gesta?? A ja wczoraj na kolacje zrobilam sobie rybke w piekarniku i warzywa na patelni---kalafior,brokuly,marchew,seler,fasolka czerwona,grzyby mun,kielki przenicy,kielki bambusa,kielki fasolki mun,wszystko to podsmarzylam na patelni z oliwa z oliwek..... Strasznie duzo mi tego wyszlo i mam jeszcze na dzisiaj,ale dzisiaj zjem chyba tylko z brazowym ryzem... A w pracy mam ukierki mietowe(odkad rzucialam palenie bylo nawet git ale ostatnio cos mnie niesie i musze podgryzac czasami cukierkami) jablko,banana,serek wiejski i grachamka,activia do picia,tradycyjnie herbatki...... Ania,healthy---nie dajecie przepisu na garnku,a wasze wczorajsze potrawy wygladaja apetycznie.....healthy.a spagetti jakies inne i musze koniecznie zrobic....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ja daje troche mąki, odlewam troszke sosu do szklani dodaje mąkę mieszam i wlewam do reszty, ze śmietana robie tak samo, tylko ja nie lubie sosu sojowego więc nie wiem czy do niego można to dodać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie....tak ja tez wiem jak zrobic,nie dodalam ze wlasnie zagescic bez uzycia maki,tak jak np podawają te wszystkie potrawki w knajpkach chinskich,i oni tez te zupki maja takie geste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem pewna ze oni to jakos inaczej robia,nie wiem moze jest jakias przyprawa specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:)od rana tez mialam urwanie glowy,szybko zjadlam kromke razowca z wedlina i ogorkiem,na drugie sniadanie tez szybciutko ale jogurt naturalny,musli,otreby i kiwi pokrojone w kostki,nie zdarzylam zrobic zdjecia.Na obiad mam kasze z sosem i schabikiem,do tego uwielbiam ogorki konserwowe wiec tak zrobie.Wczoraj tez mialam kupic kielki ale byly brzydkie,zaparowane:(mam wlasnie ochote dodac je do kanapki. Kalina-podawalam przepis chyba,pozniej napisze jeszcze raz i dokladniej:) i nie wiem jak zagescic taki sos?ale zrobilam sobie smaka,chodzimy do takiej chinskiej knajpy czasem i tam jest kurczak z warzywami i takim sosem,kielki tez sa,do tego ryz!!!przypomnial mi sie ten pyszny sos ale to pewnie tajemnica szefa kuchni:) bede pozniej buziaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja siedze z herbatka nad artykulem o poropozycji Obamy n abuzdzet 2011 :( niedlugo jade na ten cholerny egzamin zobaczymy co z tego wyjdzie :p juz bym chciala, zeby byl piatek godzina 15 :) - poczatek weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no healthy o taki sos mi chodzi! ja go wlasnie jadam w knajpach azjatyckich,i za cholere nie moge znalezc zadnego przepisu.... W tej chwili znowu buszuje na garnku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tego c ja czytalam o kuchni chinskiej i wietnamskiej to ponoc zageszczane jest wszystko odrobina maki kukurydzianej ja probowalam i calkiem fajnie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz ania sprubuje ,ale napisz jak to zrobilas/ Alko--a co to jest to tofu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina tak samo jak zageszcza sie sos normlny maka - odrobina maki na lyzeczke i rozmieszac w szklance itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×