Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Po pierwsze to jak już to gówniara;) a po drugie to ciekawe czy gdybyś była z facetem 7 lat i pojawiłaby się koleżanka, z którą by sobie smski pisał czy tez byś od razu kazała mu wypierdalać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie ten temat ;) sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha alko dobre>....... Witam laseczki w ten piekny sloneczny dzionek... Healthy jak znajdziesz cos fajnego napisz to tez zrobie,bo wyciagnelam sobie z zamrazarki filety z kury,i tez bym cos exstra z nimi zrobila..... No ania a placuszkami to mi zrobilas smaka,nie powinnam ich jesc ale uwielbiam placki ziemniaczane....kurcze ciezka sprawa z tym zdrowy odzywianiem,ale jak mnie najdzie to sobie zrobie hih.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja wlasnie na garnku znalazlam dziewczyne,ktora sie odchudza i jest na dukanowej diecie(musze sprawdzic co to za dieta) i ona podaje tam fajne potrawy---jak chcecie sprawdcie--- Jej konto to....rozanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jest na tej diecie ;) w trzy tygodnie spadły jej 3 kilo, tylko ona tak nie do końca robiła wszytsko jak tam pisza no może przez pierwszy tydzień ale w ostatnim tygodniu u babci ciasto czekolade jadła, jak czytałam ta książkę to nawet kobieta w ciązy może być na tej diecie, tak nie mozna jeść słodyczy chleba, kartofli i smażonego mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tej diecie i jakas taka dziwna..... Ja nigdy nie bylam na zadnej diecie i powiem wam ze ja sie do tego nie nadaje,jem to na co mam ochote a nie to co mi kaze jakis "ktos" no i te liosci wyliczone.....a tu widze ze ta dieta to wcale nie taka zdrowa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ona je slodycze? ale tam pisze ze strasznie niektore rzeczy tluste jesz? ale efekty u niej rzeczywiscie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego Łukasza brat na tej diecie chyba z 12 czy 15 kilo zleciał mi się wydaje,ze ona jest zdrowa bo tam w sumie duzo mozna jeść No moja mama to tak w ostatni weekend zaszalała bo u babci bylismy w sumie raz na jakiś czas można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,zauwazylam ze oni bardzo duzo jedza,i ciasteczka tez,no i te miesa tluste,ale jestem w szoku ze watrobke sie je? Mnie zainteresowal ten chlebek ale nie moge znalezc przepisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebek Dukana:) W 2 i 3 fazie diety Dukana trzeba codziennie jeść 2 łyżki otrąb owsianych,a w 4 i potem do końca życia 3 łyżki i myślę,że ten chlebek to dobry pomysł że ta ilość otrąb bez problemu zjeść.Ja piekę od ręki 3 lub 4 takie chlebki i mam spokój na kilka dni:) Składniki: 2 czubate łyżki otrąb owsianych 2 łyżki serka homogenizowanego 0%(może być też gęsty jogurt grecki lub bałkański) 1 jajko 1 łyżeczka proszku do pieczenia sól,pieprz Wykonanie: Wszystkie składniki dobrze rozmieszać w miseczce. Drugą nie dużą miseczkę natrzeć 2 kroplami oleju ręcznikiem papierowym lub wyłożyć papierem do pieczenia,wlać mieszanke na chlebek.Wstawić do mikrofali i piec 5 minut na najwyższej mocy.Wyjąc z mikrofali i miseczki.Ostudzić.Kroić chlebek ja tort,podpiec w piekarniku lub tosterze.Jeść jak kanapkę lub zrobić hamburgera z chudym mielonym mięsem. z tego co wiem moja mama je mięso robione na grilu i to jest albo kurczak albo mielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokroilam kurczaczka w kostki,przyprawialm,upieklam na oliwie,teraz zabieram sie za cebulke z pieczarkami a na koncu zalewam sosem smietanowo serowym winiary,do tego pietruszka,mam tylko suszona ale moze byc:)podam z brazowym ryzem ,zaparzam jeszcze czerwona herbatke bo zielona juz wypilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tam nie jadasz jarzyn przez 5 dni? dziwne nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na profil tej rozenki i co mi utkwilo?to zdjecie na drugiej stronie w tej koronce,sorry ale czy wystawilybyscie takie? co do jedzonka to wyglada smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i co to wychodzi taki jeden maly chlebek tak? i co ty piszesz ze do konca zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha healthy ja bym nie dala .....ale widocznie ona lubi siebie taka jaka jest i git.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alko sory ze marudze ale czy ja do tego chlebka moge nie dawac 0% tylko z mala iloscia tluszczu? chodzi o to czy wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie mam takich koronek,mnie zaraz wszystko "gryzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ten przepis to ja od niej skopiowałam więc nie wiem jak to sie robi ;/ ale tam na zdjęciu były cztery chlebki zrobione no właśnie przez pierwsza faze nie mozna jeść owoców i warzyw ale kurcze widac po tej babce,ze zleciała z wagi, co do zdjęcia to się nie wypowiadam hehe :P bo zatkało mnie jak je zobaczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to dziwny ten przepis na ten chlebek jak mozna coś w mikrofali pieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwny,ale w ogole ta dieta jakas dziwna jak pisalam,ale efekty u niej widac i to ladne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, tak jak czytam to ona duzo z wagi spadła... ale kurcze trzeba miec z czego, bo w sumie gdbym to ja tą diete stosowała i bym zleciała 10 kilo to by mnie widac nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od środy brzuszki robie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj to zalezy? nie wiesz jakie ilosci on przedtem jadla i jak sie odzywiala ,a patrzac na te dania mam wrazenie ze ja jem mniej niz ona ,naprawde,ja przypuszczam ze bym nie schudla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest zbyt krótkie, aby cały czas na diecie być;) zdrowsze jedzenie jest dużo lepsze:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×