Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Wlasnie chcialam napisac ze trzeba miec nieziemska silna wole ze by to wytrzymywac,ale uwazam ze bardzo dobrze ze ma taki zapal bo wyglada coraz lepiej.....tylko ciekawe co bedzie po diecie i jak zacznie jesc wszystko juz normalnie...oby nie bylo efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby z nadwaga chudna szybciej,taka co ma 20kg do zrzucenia w mig zrzuci 5kg a ja chce wlasnie te 5kg nawet mniej i jest mi trudno,kurde okazalo sie ze nie mam smietany😠musze isc do sklepu a nie chce mi sie ubierac,mimo ze sklep obok:(len len len ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina ta dieta kończy się na jakiejś fazie nie pamietam numeru i do końca życia jesteś juz na tej ostatniej fazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha!!!!! hm..ciekawe Healthy,spacer jak najbardziej wskazany,a ubierac sie nie musisz,wiesz ze mozesz nawet w pidzamie wysoczyc do marketu hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obeszlo sie bez "spaceru",zeszlam na dol do mamy i mi dala:)wlasnie wcinam,pysznosci:)wrzuce za chwile na garnek,troche pieprzu za duzo dalam bo mi sie przesypalo,ale lepszy pieprz niz sol:)chyba nie wstane po tym..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam już do domku :) miłego weekendu i do napisania w poniedziałek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy! Znalazlam na garnku pania nazywa sie -----cuisine---- Poogladaj sobie co tam ma.. Osobiscie bardzo mi sie spodobala....bardzo Napisz pozniej ,jak wszystko poogladasz co o niej myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam wlasnie,mmm pysznosci u tej pani:)same frykasy:) bylam u kolezanki,poczestowala mnie slodyczami:ozjadlam kilka zelek i m&msow,a co tam:)caly czas jestem syta po obiedzie,zjadlam go naprawde odrobine z makaronem,strasznie sycacy,ale nalezal mi sie taki po wczorajszej kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzis na zakupy:serki wiejskie,jogurty naturalne,rybki,pietruszka,owoce i warzywa(jak beda jakies w miare:))i zobaczymy co tam jeszcze mi wpadnie do koszyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... tą rozanke już oglądalam kiedyś, ale w sumie jakoś bardzo się nie zainteresowalam, później zobacze jakie ma przepisy- ale dieta dla mnie odpada :D ja wole zdrowo się odżywiać. Na śniadanie zjadlam to co wczoraj- kanapki kolorowe na chlebie ziarnistym z kiełkami, do pracy też mam takie, oprócz tego kawałeczek mojego batonika owsianego, którego sama robiłam, jablko :) AAAA no i chora jestem :/ nie wiem całą noc spać nie mogłam tak mnie gardło mocno bolało..... nadal boli :/ także pewnie dziś wieczó siedze w domq i sie kuruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,na zakupach kupilam:serki,papryke,pomidora,mango,paluszki krabowe,pietruszke,banany suszone i to chyba tyle,aha i popcorn do mikrofali.Na kolacje wypillam jogurt kawa z guarana,uwielbiam go:)teraz zjadlam jeszcze kilka chrupek;)do jutra paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dopiero kafe włączyli :/ a u mnie już 24.... tak się rozchorowałam..... właśnie będę piła mleko ryżowe pełnoziarniste z miodem i masłem, gardło mam w stanie opłakanym, boli nie do opisania, nawet spac nie chcę, bo tylko się tam będę męczyła..... Poza tym dzisiaj sie rozpadało i wogole brzydko na zewnątrz.... ......... ja dzisiaj na kolacje wcinalam pizze bo chciałam zjeść czosnek ale w czymś dobrym więc zrobiliśmy bardzo mocny czosnkowy sos do pizzy- jutro do wieczora pewnie moj oddech będzie nadal czosnkowy...... kurcze.... weekend pewnie w domu :/ Tak wtrącę jeszcze o tofu- robilam dziś ten włoski ryz z tofu i muszę powiedieć, że smakowicie nie wyglądal, ale był dobry :) Przynajmniej jeszcze mialam węch sprawny, bo teraz zakatarzona i chora :( Wrzuciłam na garnek fotki. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś Wam chciałam wrzucić :) interesowało mnie co to jest dosyc popularne tutaj superfood- okazuje się, że to poprostu zdrowe jedzonko- to lepsze- bogate w wit. itd :) wklejam tu fajną stronkę na temat zasad zdrowego odżywiania: co z czym a co nie :) zdziwilam się i podoba mi się punkt 11- parowki nawet dla psa nie sa wskazane hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mam na myśli, że nawet nasze pupilki tego jeść nie powinny a co dopiero my ludzie........hm Kiedys lubilam parowki- ale nie jadam ich od jakiegoś czasu wogóle- nie chce nawet wiedziec co w nich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska-wspolczuje:(na gardlo stosuje tylko tabletki i zawsze mi przechodzi,mam nadzieje ze to nie angina:o kurde wczoraj myslalam ze oszaleje,tak strasznie chcialo mi sie czekolady,ze az bylam zla!kupilam tylko same zdrowe rzeczy a czekolady nie,niestety zjadlam wczoraj jeszcze kanapke,wedzony ser zolty z oliwkami i troche chipsow bananowych😠dzis tez wstalam zla,zjadlam pol kanapki i troche jajecznicy ze szczypiorkirm i papryka.To chyba PMS!!nie wiem po co tez sie wazylam😠przytylam o,5kg:(ale to chyba przez ten PMS,jestem baaaaaaaaaardzo zla ,ide sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej leseczki>...... Justyska,zycze zdrowia,nic tylko cieple herbatki z miodem i lożko,a jak gardzielko boli i nie ma sie smaku to naprawde wspolczuje,ale sloneczko za oknem(w koncu) i badzmy dobrej mysli.... Healthy,prosze o usmiech i nie dolowac sie,jest zima,wedlug naukowcow to najgorszy okres jesli chodzi o depresje,wiec czekolada jak najbardziej wskazana,a te ociupine kilograma wiecej to tylko pewnie twoj zly chumor>>>>>>> Ijak podobaly cie sie potrawy u ---cuisine----?? Ja bylam zachwycona i zdolowana jej galeria Zachwycona taka przepiekna galeria,pomyslami ,a zdolowana poniewaz zrobilo mi sie smutno i przykro ze ja tak "zaniedbuje" moja rozdzinke,tzn chodzi o to ze ta pani ne dosc ze robila przepiekne rozne przetwory,to sama krecila majonez,robila ser zolty,wlasciwie wszystko mialo podpis domowy,i jej hobby,kolekcja win....i poczulam sie taka do niczego gospodyni... Po prostu zal mi sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina-dziekuje:)troche mi przechodzi,jak mozesz myslec,ze zaniedbujesz rodzine?pomysl ile ta pani musi miec czasu zeby tak pichcic,moja mama odkad nie pracuje cuduje w kuchni,tak to rzadkoscia byly u nas np kluski slaskie,ciasta i innne zwykle dania a co dopiero wlasny majonez:Dja niedlugo wracam do pracy i ciekawe jakie dania bede przyrzadzac:(mam nadzieje,ze znajde jednak czas na zdrowe dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram jak moge ,ale jest strasznie ciezko,tym bardziej ze u mnie jeszcze dzieciaczki,ale jak chcesz to zrobisz cos zawsze na szybko zdrowego,choc nie wyszukanego hah I nie ma ciezko,mnie tylko meczy nie moze brak czasu,tyko wymyslanie co dzisiaj!!! Bo czasu nie potrzebujesz az tyle,chyba ze ktos pilnuje godz posilkow,u mnie niestety zadko jest obiad o 14,zdaza sie ze jemy dopiero o 17,18,dopiero porzedny obiad,ale na to juz nikt nic nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wedlug mnie zdrowe danie szybciej sie przyzadza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem innego zdania Kalina,jak nie chcialo mi sie obierac ziemniakow to wrzucalam na olej frytki,raz dwa,pizza-wystarczy do piekarnika i gotowe,taki obiad na szybko to paluszki rybne,gotowa salatka i wlasnie frytki,ja czesto jadlam bez nich wlasnie obiad,potem gotowalam zupy ale to i tak byla jakas pizza czy cos na szybko,kanapki... zeby salatke robic to chociazby same warzywa sie kroji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroi hehe:) zjadlam wlasnie talarki z patelni z maslanka,mila odmiana po takich obiadach,czekam az rozmroza mi sie paluszki krabowe i robie salatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spałam moze 4 godziny z przerwami, gardło boli :/ kark i głowa plus jeszcze ząb i z tej samej strony już mnie zatoki wzięły :/ jak 1 raz miałam zatoki po chorobie właśnie wyleczylam je sobie inhalacjami- od tej pory tak wracaja- zwłaszcza jak choruje. Ale taka chora to nie pamietam kiedy byłam. Ani w łóżku leżeć, ani siedzieć mi sie nie chce, normalnie wszystko mnie boli, kosci miesnie i to gardło najgorsze- jeszcze katar mnie meczy teraz- jedyne co to nie kaszle- moze to faktycznie angina. Kurcze polscy lekarze tylko od pn-pt przyjmuja a ja nie chce isc do amerykanca albo co gorsza do jakiegos skośnego czy kolorowego..... :/ nie wiem czy sama sobie poradze......... na zewnatrz nadal leje- nie wiem o co chodzi z ta pogoda w tym roku. Wogóle po ostatnim tyg deszczow kazdy lokator dostał przeprosiny za sztormy hahahaha ludzie mieli całe balkony pozalewane, odpływy sa źle zrobione itd, nie wiem czy niektórzy wody w mieszkaniu przrz to nie mieli- tu naprawde nigdy nie ma takich deszczów jak teraz w tym roku.......... my jakbysmy wody z balkonu nie wylewali, a mamy sztuczna trawke to pewnie tez by nam do domu woda weszła............szok Teraz pije zielona herbate z miodem i cytryna i kompletnie nie wiem co robic :/ a gotowac to na pewno nic nie gotuje- z wczoraj mamy troche makaronu po wlosku jeszcze.........na szczescie :) co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zrobilam salatke z pekinskiej,paluszkow krabowych,mango,awokado,papryki,pomodora+oliwa,czosnek ,pieprz dp tego zrobilam sos czosnkowy i podam z grzankami,przychodza dzis do nas znajomi Justyska-obcy lekarz potraktowal mnie lepiej niz polski,zrobil calkowity wywiad i potraktowal mnie powazni,2 dni i bylam zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej healthy ja wiem, że na Polaków sie narzeka zwłaszcza za granicą, ale mam takiego jednego u ktorego już byłam, mówi jeszcze troche po polsku, nazwisko ma niemieckie, szczerze nie wiem czy jest Polakiem- poświęcił mi ponad 30min na samą rozmowe..... podszedl do mnie powaznie, sluchal, tlumaczyl, dal próbki leków, jakies wydrukowane info na A4 odnosnie mojej choroby itd....... bylam bardzo zadowolona i uspokojona po wizycie u niego- ale on wlasnie jest od pn- pt. :) Zjadłam śniadanie- chleb wieloziarnisty z masłem, cebulą i pomidorem z pieprzem. Wypilam 2 zielona herate z miodem i cytryna...... nie wiem jzu co jesc i pic...... chyba inhalacje zrobie..... bo te zatoki..... uffff czuje sie jak male dziecko jak chorowalam kiedys :/ Nie chce sie zbytnio faszerowac antybiotykami itd, choc wiem ze by mi pomogły...... a mam z Polski :P tyle ze antybiotyki sa bardzo szkodliwe............... ciekawa ta Twoja sałatka- ja wiem ze kiedys moja ciotka robila taka z krabów to tam szło z tego co pamietam : pekińska, jajko, papryka marynowana, te paluszki i nie wiem czy kukurydza..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) wrocilam z wyprawy foto, zpomnialam wziac tom tom i sie zgubilam hahah ale juz dotarlam do domku, zrobilam ropuchowi kolacje - tarte ziemniaczano-porowa z bekonem - cala zezarl :) az mu sie uszy trzesly no uciekam milego wieczorku ide wrzucac fotki na garnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie myszorkowi udało........... fajne fotki A a zjadłam właśnie pizze z kukurydzą i sosem czosnkowy- z wczoraj została...... jem dzisiaj same niedobre rzeczy, czosnki, cebule uhgggg już mam dosyć. Mam nadzieje, że jednak coś mi to pomoże. Teraz popijam trzecią zieloną z miodem i cytryną. ps. my też bez Tomtoma ani rusz hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×