Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

widzialam go w jakims supermarkecie,w Polsce napewno ale nie zwrocilam uwagi,chyba jest trudno tu dostepny,zapiekana juz dochodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,no to poszukam.... Wlasnie sloneczko sie schowalo,ja zaraz do domciu,i dalej nie wiem co z tymi hod-dogami....chyba zrobie z ta nieszczesna parowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak tylko pamięć mnie nie zwiedzie dodam Wam jaki ja grecki kupuje. Oczywiście nie robi go sama. A total fat w nim to 0%- nie jest kwaskowaty- wogole smakuje jak serko-jogurt- jest bardzo gesty, beztłuszczowy i bardzo dobry. Miałam go na jakimś zdjęciu przy okazji jak robilam składniki do jakiegoś dania. Tutaj też nie łatwo go dostać- w jednym sklepie mam wyczajona dużą puche i tam kupuje, a w drugim malutki kosztuje 2$- czyli prawie 6zł i jest prosto z grecji :) Ogolnie polecam- nie ma porownania ze zwykłym jogurtem i jest bardzo zdrowym Nie mam teraz czasu sie ropzisywac ale na pewno później coś popiszę. Kalina czy znalazlam jakies nowosci- ostatnio oglądałam na youtube jak sie robi jogurty, sery, masło- program Uwaga tytuł chyba mleko i jego przetwory- mozna sie zalamac- ser żółty tani to nie jest ser żółty np- moze pozniej wrzuce jak znajde. A tak to ogladalam sobie wczoraj o tej diecie Eat clean jak dziewczyny w Stanach to robią- niektóre mysla ze jedza zdrowo a tak naprawde pija cole diet albo jakies inne wpadki i mysla ze prowadza ta diete hehe Tak raczej nie szkolilam sie przez ostatnie dni a ogladalam youtube :) o zdrowiu :) Dzis wydrkowalam sobie do pracy troche o kaszach i olejach :) bede sobie podczytywac :) interesuje mnie soczewica i komosa ryżowa- podobno bardzo zdrowe- jadacie to? ja narazie kuplam soczewice. Ok pozniej dopisze reszte bo musze mykać :) Milego wieczoru laski :) Fajnie że wróciłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaby :) ja wlasnie skonczylam zmywac po kolacji ropucha hmmm nie dosc ze mu gotuje to jeszcze po nim sprzatam - sie chlopak ustawil hah a teraz maly relaks przed tv i piwko mmmm a pojutrze wycieczka nad wodospad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wypilam piwko i skubalam slonecznik,jutro postaram sie dostarczyc mojemu zoladeczkowi wiecej zdrowszego jedzonka,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy poprostu mialam na myśli, że w końcu cos więcej było pisane........ HEY EASY!!!! U mnie spoko dzień pospacerowałam soboe też trochę nad oceanem :) Śniadanie zrobił tradycyjnie mąż (Ania u nas odwrotnie :P ) kanapki z chleba pszenno- żytniego z białym serem i pomidorem oraz jajem. Do pracy też miałam taką kanapkę oraz jablko. Obiad grochóweczka ta co przedwczoraj. Później sie odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie: jadacie soczewice? Jeśli tak to w jakiej postaci. Macie jakieś sprawdzone przez siebie przepisy? I 2 czy jadacie komose ryżową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo Dzisiaj znowu za oknem szaro buro... Wczoraj i przedwczoraj,szalalam.....wysprzatalam caly dom na pikum-pakum,moje okna wolaly juz o wode....no i tak siedzac wieczorkiem i patrzac z zadowoleniem na swoje "dzielo",naszla mnie ochota na zmiany,w czasie porzadkow powyzucalam mnostwo niepotzrebnych albo starych rzeczy(cokolwiek sie kryje pod "rzeczy" hah) i postanowilam z M ze sobote spedzimy w ikei.....mam mnostwo pomyslow,i wielka ochote cos pozmieniac,i nie moge sie doczekav juuuuutraaaaa.... Justyska,widzisz jak dobrze ze cie mamy,ja nigdy nie jadlam (chyba) soczewicy,i nie wiem jak ja robic,ale wejdz w neta ,i tam masz mnostow przepisow,podobno najlepsze zestawienie to soczewica,pomidor i czosnek....ale tam kobietki podawaja przepisy na pasztety,zumy,sosy,kotlety,pasty,i mnostwo tego,i widzisz mam nastepny dodatek do mojego menii,tylko ja bym chciala ja jesc moze jako dodatek do 2 dania? nie wiem ale tez poszperam... HM.....caly czas kusicie mnie roznymi "nalesnikami" "plackami"---i dzisiaj zrobilabym na kolcyjke,ja robie swoje z maslanki i platkow owsianych,ale jusytska twoje tak pysznie wygladaja,tylko,wlasnie tylko,ja czasami mam wrazenie ze mieszkam na koncu swiata,bo znowu problem gdzie ja dostane sos jablkowy???? Jejkuuuuuu Moze wam dziewczyny tam u was to sie wydaje co najmniej dziwne,ale tutaj ja mam naprawde problem,tym bardziej ze nie mieszkam w wielkiej miescinie,gdzie sa tesca,i inne chipermarkety gdzie mozna dostac przerozne "roznosci"----ja musze specjalnie wsiac w auto,i jechac dosyc kilosow zeby odwiedzic glupie tesco......niby u mnie powstal sklep ze zdrowa zywnoscia,ale widzicie ze to sklep o du... rostrzasc....bo jak cos potrzebuje to nie ma.... No ale nie dolujmy sie ,jutro mam :maraton" po sklepach hah... Anicia znowu szalala z kolacyjka dla swojego M,ale powiem wam ze jestem hm...w szoku,bo jak widze ancia jakie mini-mini porcje je twoj m to moj je 6 razy wiecej,jak nie wiecej(hah ale napisalam..) Nie wiem ale taka porcje,jak ty masz na garnku to ja zjadam,moze i wiecej nawet,a moj to ma caaaaaaly talerz i zawsze jeszcze bierze dokladke,malo tego on nie ma wcale problemow z waga,to jest niesprawiedliwe!!!! On co prawda nie prze[ada za ziemniaczkami,ale miesa ma polowe talerza a druga to salatki..... Napisz mi ania czy ty ta jagniecine jakos marynowalas przed grilowaniem? i jak ja przyprawilas???? Healthy,tobie widze idzie lepiej to odsniezanie niz mnie hah...ale mamy sniegu teraz ,a wczoraj ta chlapa,i brud.... oki koncze i biore sie do pracy,teraz kawka,a na sniadanko jadlam grahamke z miodem,kupilam sobie dzisiaj paluszki do pracy,tak mnie jakos naszlo,i mam nowa herbatke lisciasta,zielona z mieto,zobaczymy jak smakuje....ach i jeszcze mnie naszlo na maslanke truskawkowa...mniammmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do soczewicy.... Przeczytalam ze czerwona sie rozgotowywuje na papke...natomiast zielona jest znakomita do salatek....to chyba to czego szukam,chcialabym znalezc jakis przpis na soczewice,jako dodatek np do mies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..nie wiem,ale w wiekszosci robia zupy z soczewicy,i bardzo duzo pisze ze uzywaja jako farszow,do pierogow,nalesnikow,zapiekanek,krokietow,bigosu,a duzo ludzi czerwona soczewica zageszcza wszystkie sosy i zupy.....hm ciekawe,ale z tego wynika ze nie zrobie chyba z tego dodatku.....a swoja droga ciekawe jak smakuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na obiadek zrobie dorsza---tak,tak,juz nie pange! w jarzynach,mozna powiedziec ze to ryba po grecku,do tego piure,i salatka z pekinskiej... Szukam tez ostatnio,dobrych ryb,bede prubowala i chocby nie wiem co przekonam dzieci do innych...... Ale puuuuusto......pisze sama ze soba....pije wlasnie herbatke,jakis dzien mam do d....chce mi sie palic,biore tabex jeszcze i nie wiem czemu nie dziala? Kurcze kiedy zapomne ze palilam?Strasznie to ciezkie,no ale "cierp cialo jak chcialo".... Justyska,jesli ta soczewica ma podobny smak do grochu,fasoli,to chyba nie spodoba sie mojej famili,mnie chyba tez,ale owszem,kupie i sprubuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)wstalam dzis,wypilam kawke,zrobilam sobie koktajl z kiwi,banana,jogurtu i dodalam sporo otrebow.Wysprzatalam lazienke,zrobilam leczo,gotuje do tego brazowy ryz.Siadlam na chwile,ciesze sie ze przeszedl mi ten apetyt straszny!!!wczoraj jeszcze mnie ponosilo,dzis robie sobie lekki dzien,zreszta tak dziwnie sie czuje i jakby bylo mi nie dobrze,nie moglam nawet doprawic tego lecza,mysle ze to chwilowe przez ta kawe z jogurtem. Kalina-zazdroszcze jutrzejszych zakupow,ja mam jednak dosyc remontow na ta zime,aha i moj tez zjada duzo wieksze porcje i potrafi jeszcze poprosic o dokladke. Justys-mnie tez interesuje soczewica i ostatnio ogladalam w sklepie i zastanawialam sie czy wybrac czerona czy zielona i postanowilam pogrzebac w necie i zapomamnialam o tym calkowicie.Wiem ze jest duzo przepisow na jej temat w ksiazce Giliian McKieth(nie wiem czy dobrze napisalam)bo jest jej wielka fanka, ide dalej sprzatac i wrzuce potem zdjecia na garnek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem moze wyjde na dziwna teraz,ale zawsze zapomne spytac corki,otoz mam pytanie.....prosze mi ,laikowi,napisac kochane jak wy robicie te wszystkie buzki,kwiatuszki i raczki.......plees Hej healthy,sprzataj,sprzataj,ja juz po,a jutro tylko "kosmetyka",ale bede szalala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz Ci Kalina pisze:) bierzesz nawias [ wpisujesz jakies slowo ]np 😭 beksa 😠 zly ;) dwukropek i ) :o dwukropek bez przecinka i literka o 🌻 nawias i slowo kwiat 🖐️ nawias czesc 👄 nawias usta ❤️ nawias serce wiecej nie mapietam ale jest stronka z emetkami to ja znajde zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. 😭 Płacz, łzy, żal. :classic_cool: Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. 🌼 🌻 Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. 🖐️ Przywitanie, przyjazny gest. ❤️ 😍 Gorące uczucie. 😴 Spioch, senność, jeszcze ranek. 👄 😘 Pocałunek. 😠 Jestem taki zły. 😡 Wściekły. I to jak. 💤 Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki o booooooze dzieki 🌻....chyba mi nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejjjjjjjjjjj wyyyyyyyyyyszlo JESTES WIELKAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic chyba musze pcwiczyc..... No a ty widze ostro sprzatasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpisujesz figlarnie tylko srednik i ) ;)mowilam,ze nie moge wyjsc z fotela jak juz usiade:)wrzucalam zdjecia na garnek,juz uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam na imie beata i mam 19 lat, 170 cm wzrostu i 61/62 kilogramy. mam teraz ferie i zaciekawil mnie wasz topik :P narazie przeczytalam tylko kilka stron i musze wrocic do nauki do matury wiec postarm sie nadrabiac pozniej. rowniez jestem zainteresowana zdrowa dieta :) niestety moja slabosc to slodycze (do kawki obowiazkowo cos slodkiego) , czipsy, ktore uwilbiam oraz zupki chinskie instant, ktore kocham. okolo rok temu odchudzalam sie z wagi 70 kg i jak widzicie ladnie mi poszlo. teraz chcialabym zrzucic do 58 kg ale nie mam juz silnej woli... no i wypadaja mi wlosy- oznaka, ze musze dbac o zdrowie. od czasu diety pije tylko wode, nic nie slodze cukrem.... ale i tak wpierdzielam batoniki. mam nadzieje ze dzieki wam zaczne sie choc troche lepiej odzywiac :) pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki,juz to chyba opanowalam,masakra jak dziecko..... Ja zaraz zmykam na obiad,musze sie nagimnastykowac bo nie mam za duzo czasu,a nie mam nic przygotowane..odezwe sie jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×