Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyśka24

Jak zdrowo się odżywiać i żyć- kto ze mną?

Polecane posty

Dzien dobry:-D Znalazlam w koncu chwilke zeby napisac,po wczorajszej labie w firmie,male zaleglosci:-p Jestem dzisiaj pelna energii:-D Za oknem swieci sloneczko:-D Jest nieziemsko cieplo:-D....... Wczorajsza kolacyjka udana,bylismy w eleganckiej restauracji,zjedlismy danie o nazwie "pstrag patrzacy na ksiezyc" :-p,do tego duzy zestaw surowek,a na deser tiramisu :-p Healthy---tak przyjecie robie dosyc spore,ale mamy ogromny dom,z mega duzym salonem,gdzie jeszcze drugie tyle by sie zmiescilo:-D Jak budowalismy go ,to z mysla zeby na dole byl wlasnie ogromny salon,kuchnia,malutka toaleta,i kominek,reszta jest na gorze.....i jeszcze naszym marzeniem byla ogromna lazienka z ogromna wanna,i tez mamy:-D Mieszkamy juz 4 lata w nowym domku,i jestesmy najszczesliwsi pod sloncem..... Ja juz po drugim sniadaniu,wstalam dzisiaj dosyc wczesnie ,wypilam koktajl.denerwuje mnie tylko to mycie tych wszystkich,blenderow,sokowirowek,masakra:-o Na obiad mam dzisiaj rybe sole,gotowana na parze,do tego ziemniaczki w mundurkach,i buraczki pieczone.......nasza rodzinka to rybomani":-) Justyska odwiedzialam twoje "zdrowejedzonko",super pomysl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz mam chyba luz,wszyscy jakos sie porozchodzili,zostalam sama,zrobilam sobie kawki,ale takiej parzonej,mialam ochote:-) Mysle co zrobic na kolacje,wiem ze dla niektorych to moze chore,ale ja musze niestety tak planowac,zeby miec jako taki porzadek w "gospodarstwie",tak juz rozbestwilam moje pociechy ze nie chca zwylkych np kolorowych kanapek,chca cos "innego".....Wiec chyba zrobie dzisiaj wieczorkiem,placki owsiane,tj platki gorskie zalac wrzatkiem,jak zpecznieja dodaje 2 jajka,jak jest za geste to dodaje mleka,i owoce,ja chyba dam truskawki bo m wczoraj gdzies kupil,niby "swieze",na patelnie bez tluszczu i piec,gotowe zjesc same,z syropem,z dzemem,jak kto lubi:-) A dla mojego syna musze upiec specjalnie bez owocow,bo on je wciana z musztarda slodka😭.....zostawie to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wpadl moj M.....Nasz znajomy ma siec sklepikow warzywnych w okolicy,M byl u niego na kawce i przyniusl mi kapuste wloska,3 sztuki......Oszalal! No i wpadlam na pomysl ze zrobie jutro galabki,ale mam pypcia na takie inne,nie nasze tradycyjne,wiec szukam i znalazlam ciekawe z kaszy gryczanej,miesa z sosem grzybowym(fajnie bo nawet grzybki mam swoje),i inne ,zupelnie inne,tj z ziemniakami,tzn robi sie taki sam farsz jak na placki ziemniaczane,i zawija w liscie,i polewasz tez sosem grzybowym.....Moze sprubuje,ale dalabym make zytnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie napisalam ze dostalismy tez boczniaki,tez chcialabym zrobic inaczej,bo ja zawsze pieklam je tak jak kotlety,moze wy macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj:-(nie ma nikogo... A ja wczoraj dostalam od pracownikow bon do Sephory,i szukam jakis fajnych kremow,wlasnie mi sie skonczyl i na noc i na dzien,od lat uzywam na zmiane tych samych,ale chcialabym w koncu zmienic...no i grzebie w necie,i tyle ile ludzi pisze tyle opini:-p Nie nadmienilam wam ze od tesciowej,ktora wie ze wprowadzam zmiany w naszyn odzywianiu (jest lekarzem i jest przeszczesliwa ze ma taka "madra"synowa:-p) dostalam vok-a,ogromnego,tylko czy ja bede umiala na nim pichcic? Wiem ze trzeba go rozgrzac do mocnej temperatury i smazyc ,jestem ciekawa czy nie zafajdam calej kuchni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)przeczytalam Was dopiero:)na sniadanie zjadlam 2 jaja na miekko i 2 kromki wasy,moj 3 parowki z normalnym chlebem. Bylam wczoraj na zakupach,kupilam owoce,warzywa,zarodki przenne,sledziowe koreczki(mialam straszna ochote)i takie podstawowe rzeczy.Dzis mam ochote na zupe,zrobie pieczarkowa,dodam duzo marchewki,selera,por,wszystko zetre na tarce,mam ochote na sama zupe warzywna bez makaronu:)zrobie dzis tez sok z marchwii,przeraza mnie mycie i skladanie go,owoce tez dzis smiksuje,moj zarzyczyl sobie grejfruta bialego a ja wole pomarancze z kiwi. mykam sprzatac,jestem sama w domu,zaraz przyjedzie moj z pieczarkami wiec spedze chyba troche czasu w kuchni. justyska-powrzucam tam tez fotki jak znajde czas:) kalina-tez bym zrobila sobie jakis zakup kosmetyczny:) ide zalac zielona i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah healthy:-) Widzisz a ja dalej nie wiem jaki krem:-( A co do tesciowej,to ona mnie teraz wszedzie chwali:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok juz zrobilam:)tak dawno go nie robilam ze zapomnialam jak sie ja sklada:pmarchewka+pomarancza+jablko,z warzyw zrobie w poniedzialaek skoro dzis robie zupe:) a co do kremow to czytalam kiedys w angorze o testach,testowali kremy wlasnie i ten z avonu za 36zl wypadl lepiej niz ten z wyzszej polki za 289zl!!!!!!czujesz?byl tez lepszy loreal od niego za 54zl,kto by pomyslal ze taki avon,w zyciu bym nie pomyslala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tez to slyszalam,ja kupujac krem patrze zawsze na sklad..... Teraz bardzo dlugo uzywalam na noc z biothermu,a na dzein mialam z vichy pro-activ,ale juz mi sie znudzily:-p Ja dostalam kiedys krem z lancome,na noc i dzien,ale przyznam ci sie ze ja bym sama sobie nie kupila tak drogiego kremu:-D To jest nienormalne zeby za krem placic 300zl Od tesciowej na 30 urodziny dostalam chanel,to jest dopiero cena 1100zl!!!! Wiem ze robilam bez sensu,ale smarowalam sie tym kremem od "swieta",boze,traktowalam go jak krysztal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I schowany by gleboko bo nie daj boze jak dzieci by mi go stłukły😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wlasnie zastanawiam sie nad lorealem:classic_cool: Ale teraz jaki? Nic na zakupy jade jutro to mam jeszcze czas:-D Choc przywyklam kupowac w aptekach,na wodach termalnych,i te kremy maja tam bardzo maly sklad,tylko to co powinno byc i w normalnych proporcjach a nie minimini....i nie podrazniaja,przynajmniej mojej buzki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz to,ja tez bym pojechala do spa----to moje nastepne marzene:-D Ja po obiedzie,teraz pije herbatke,jeszcze troche i do domciu:-p A widzisz ja teraz czytam o clarinsie,i chyba sie skusze,ale jestem ciekawa czy w sephorze dostane,bo szkoda tego bonu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sczezrze mowiąc sama mialam kiedyś ochotę sprezentować sobie taki jeden ale to jeden drogi "sper krem", ale zrezygnowałam- uważam że płaci się za firmę, nie jakość, używam raczej perfum samych takich wlaśnie droższych, ale nie sądzę by były warte swej ceny. Polowa pachnie bardzo krótko. Do tego ja lubię lekkie zapachy..... :) Ja na śniadanko mam chleb z różnymi ziarnami (rozmroziliśmy wypiek męża ostatni) do tego serek ziarnisty, rzodkiewka i dużo szczypioru, do pracy to samo, plus jogurt tym razem bez ziarenek, dalam tylko otreby pszenne, nic wiecej :) truskawki, banany 2 i sok z pomarańczy. Na późny obiad nie mam niczego........także nie wiem jak się skończy dzisiaj :P w końcu weekend si zaczyna- zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie vichy....i dobre perfumy:-) A wlasnie mezus zdecydowal ze dzisiaj jedziemy,musi jechac do makro,no i po drodze,wstapimy do drogerii:-) A vichy nie cieszy sie w necie dobra opinia,a szkoda bo ja tez ja lubie,kremy i szampony mi odpowiadaj. No ja zmykam,pewnie z plackow dzisiaj nici,ale zrobie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze vichy jest przereklamowane,zreszta to loreal czyli testowane na zwierzetach Justyska!!! ja wole iwostin,bioderme,znam taka kobiete,bardzo zadbana,juz po 40stce,wyglada na 28!!!do twarzy uzywa kremu bambino i nivea,pod oczy zwykla wit a,bierze tylko chlodne kapiele i prysznice,stac ja na naprawde drogie kosmetyki,ktore tez kupuje, druga sprawa to napewno geny,wiecie ze babcia mojego faceta,ma 80 lat a wyglada na 60,czas sie dla niej zatrzymal,wyglada rewelacyjnie!nie wiem jak to mozliwe ale ona nie ma zmarszczek!nic jej nie boli i robi wszystko sama! ja nie lubie perfumowanych kremow,zele pod prysznic owszem ale kremy wole apteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiadku :) upiekliśmy placki ziemniaczane w piekarniku (ikea) do tego zrobiłam ciemny sos pieczeniowy (chciałam z suszoną śliwką, ale okazalo się że nie mamy.....i ogórek korniszon. Niezdrowo :P Skończyłam całość Ikeowskich zapasów- nie mam już nic :) Healthy staram sie niektóre kosmetyki kupować takie roślinne, ziołowe, organiczne, nietestowane na zwierzetach, ale nie wszystko. Mam kilka swoich ulubionych: puder w kamieniu L'oreal, puder w perełkach Oriflame (za nic nie zamienię) :) ciężko wszystko zmienić. Ale dobrze wiedzieć :) Akurat z vichy nic chyba juz nie mam :) rzadko narazie używam kremów, tylko jakiś nawilżający jak mam przesuszona skórę, pod oczy kremik jakiś roslinny mam właśnie, chusteczki do demakijazu też :) Pomadka do ust Nivea :) tusz to różnie, cienie bardzo rzadko, lakiery do paznokci w zależności od szczoteczki i koloru jaki mi wpadnie w oko :) Ale raczej Sally Hansen czy jakos tak....... naprawdę różnie :) Chyba jedziemy dzis na zakupy, bo jutro bedzie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D Jestem na chwileczke,posprzatalam caly dol domciu,teraz zostala gora,ale dzieciaczki jeszcze spia i nie chce im przeszkadzac:-) To jeden z dwoch dni kiedy moga sobie pospac:-) Wczoraj zakupilam sobie kremy,i nie umialam sie przemoc,jestem tchorzem,zakupilam sobie cala serie biotherm:-D Ja dzisiaj mam jeszcze mnostwo pracy,przyjecie:-) Tak wiec zycze wam milego wekendu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,i nie dokonczylam z tymi kremami,chodzi o to ze jestem tchorzem,boje sie zmian,i kupilam serie ktora uzywam od lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wczoraj bylismy w barze,wypilam 2 soki i wode,na sniadanie zjadlam 2 wasy z szynka i ogorkiem a teraz zrobilam sobie koktajl: -platki owsiane zalalam wrzatkiem -jogurt naturalny -banan -otereby i zarodki przenne -pol lyzeczki kawy zmiksowalam wszystko pycha:) nie wiem co na obiad:)odezwe sie pozniej 🖐️ Kalina-udanej imprezy Justyska-ja tez chyba nie zrezygnuje z podkladu loreala:(mam koncowke,ale wszystkie te ktore mi pasuja sa testowane😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderwalam sie na chwilke od wszystkiego,zrobilam sobie kawke,musze odsapnac chwilke:-D A ja na obiad mam piersi z grila,salata zielona,brokuly,groszek,i kuskus:-) Salatki robie zawsze(tzn kroje) godz przed impreza,zeby byly swiezutkie,a przed podaniem dopiero daje sosy,wczesniej przeze mnie przygotowane,a miesko od wczoraj w chlodni zapeklowane:-) Zdazylam wyprac 2 automaty,wyprasowac i wysprzatac gore,przyznaje ze dzieci mnie odciazyly,i same swoje pokoje ogarneły:-) W pracy jak siedze to co chwilke,cos przegryzam ,z regoly jakis owoc,dzisiaj od sniadania nic nie jadlam i tak mnie juz ssalo,ze "musialam"zjesc pare kostek czekolady gorzkiej:-( Oj ale mam nadzieje ze to dzisiaj spale,bo not top cos robie:-) Healthy,jak to bylas w barze i pilas soki:-p??? W barze sie pije piwko:-p Justyska,ja uwielbiam placki ziemniaczane,szkoda ze juz musze z nich pomalutku rezygnowac:-( ale odbijam to sobie czasami (od swieta) jak jemy w restauracji i zamawiam placka po wegiersku:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... Ja po jajecznicy z pomidorem i do tego chleb kupny wiloziarnisty :) teraz popijam rumianek :) Brzuch mnie boli, a raczek to chyba od pępka.... uciekam na skypa pogawędzić z Polską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na żywo relacjonują z oczekiwania na tsunami... Na obiad robiłam kulki mięsne wg Toski z indyka, z świeżymi ziołami: bazylią, oregano oraz natką pietruszki, zamiast otrebów owsianych użyłam pszenne :) Ok uciekam :) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami :) Ja trochę sobie pozwoliłam w weekend :P wczoraj jadłam kulki miesne z indyka z przyprawami, dziś na obiad schabowe a teraz na wieczór kupilismy jeszcze wielką pizze z mozarella i pomidorami, ale na połówkę dałam dużo salami (za mężem chodziło od dłuższego czasu), a na druga połówkę też salami ale mało, dodałam oregano i pieczemy :) Jeszcze chciałam napisać coś do osób, które nas czytają i tylko czytają :P zapraszamy........ każdy, komu zależy na zdrowym odżywianiu może się przyłączyć :) P. Dorotko :) przepis na chleb owsiany postaram się dodać w najbliższym czasie- chyba o ten chodziło.......nawet zapomniałam, że nie dodalam tam przepisu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) w niedziele pozwolilam sobie na troche szalenstwa,obiad widzialyscie same,wieczorem skusilam sie na czekolade z cappucino,potem piwko i chipsy,tego bylo za duzo i zle sie czulam,spalilismy to potem :phehehe dzis juz wracam do normy po niedzieli,chlopakowi robie spaghetti,ja mam ochote na cos lzejszego:(zrobir zupe a spaghetti zjem odrobine,wczoraj tez malo wody pilam,dzis nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×