Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tony sopranno

A znacie stronke za10groszy.pl

Polecane posty

Gość tony sopranno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tony montana
Od jakiegos juz czasu działa w sieci srtonka o nazwie za10groszy.pl jest to portal aukcyjny na którym mozna w zasadzie dostać wszystko agd rtv perfumy czesci samochodowe meble itd. co sadzicie o ni. czy ktos z was brał już udział w aukcjach tego sklepu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
No znam tą stronke ale nic szczególnego w niej nie widze. słaby wybór artykułów i kiepski pr ma w necie wiec ogólnie to lipna ta stronka chyba? ale faktycznie moze mozna tam fajnie cos wygrac.\ jak chcecie to grajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nandzia
A moj brat cos w to gra i mowił mi zebym też coś zalicytowała na za10groszy.pl bo jest jakos ekstra tanio ale ja nie wiem o co tam chodzi. bo to nie jest jakas zwykła licytacja?? moze ktos wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tony soprano
W dużym skrócie sa dwie formy licytacji. Zwykła kto da wiecej.(cene podwyzszamy o 1gr zawsze i moze za nas robić to automat)aby moc licytowac trzeba miec bidy(takie cos w rodzaju zetonów) kazde przebicie kosztuje 1 bid. a 1 bid to jes 1,11zł jesli chcesie wygrac licytacje trzeba miec duzo bidów . to napewno sie opłaca przy zakupach jakiś drogich rzeczy typu telewizor komputer. wtedy kupuje ie tych bidów za 1000zl licyytuje sie z kims kto ma np 250 bidów i wygrana juz w kieszeni. oraz przez forme sprawdz cene. tego to nie rozumim bo w ten sposob to nie grałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksperus
Zrozumialem 5/10 ale wynika z tego pewna wygrana . wiec wejde i sprawdze co to za stronka.? tony mozesz podac jeszcze raz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matador_hiszpan
Stronka swobo chyba jedna z lepszych tego typu, dosyć dobrze ustalono proporcje ceny tych podbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×