Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zajebiście boli mnie ząb

Co na ból zęba? Jaki lek najlepszy?

Polecane posty

57 minut temu, Lena_km napisał:

Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że to naprawdę świetna sprawa.

Musisz jeszcze dopisać gdzie spamerze. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda doraźnie i na kilka dni ale polecam wyszukać dziurę i przygotować igłę ze strzykawką i przepłukać-to zwykle pomaga.Tylko oczywiście to nie na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się jak najszybciej do stomatologa. Jeśli szukasz dobrego specjalisty w Warszawie to polecam gabinety Eurodental. Świetnie leczą zęby i co najważniejsze bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Stomatologii Cichonia i bardzo polecam - dokładnie i dobrze! no i bezboleśnie! dla mnie to wielki komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia proponuję natychmiast zgłosić się do dentysty. Najlepszym rozwiązaniem będzie Centrum Stomatologiczne Demed. Panie w rejestracji są bardzo pomocne i zazwyczaj jak dzwonię z bólem udaje się znaleźć jakiś całkiem niedaleki termin. Lekarze też są super, wiec bez obaw jeśli chodzi o leczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować wykorzystać domowe sposoby. Ja na ból zęba stosuje wyciąg z szałwii i przepłukuję jamę ustną. Ponadto robię zimne okłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×