Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Gabrysia tez bardzo ladnie:D a ja moje drogie panie dzis bylam na glukozie hehe.i jakos ja znioslam...jutro wyniki.ciekawe co tam ciekawego wyjdzie...oby nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie jakim mnie obdarzyłyście w ostatnim czasie. Za te ciepłe, pełne optymizmu i nadziei slowa. BARDZO DZIEKUJĘ !!! Z całego serca zyczę Wam pomyslnych i spokojnych dni już do samego rozwiązania a potem to już tylko ogromu szczęścia jakie i tak spłynie na Was w dniu porodu :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa od tego tu jestesmy:) glowa do gory a napewno sloneczko wam jeszcze zaswieci.tylko melduj sie czesciej co i jak:) sonka minia mialyscie obciazenie glukoza juz??jakie wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pokrótce, w środę wieczorem zaczęłam ronić - coś strasznego - samoistne poronienie ale wiadomo, że samo się nie oczyściło i w czwartek miałam zabieg :(:(:(:( kto przezył ten wie, jaki to ból psychiczny tym bardziej, że to mój drugi zabieg w ciągu poł roku :(:( Beta zaczęła spadać na 2600 Po pierwszej @ idę zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chwili zwatpienia przyszedł czas, że myślę, iż nie mogę sie poddać, będę walczyć o moje/nasze szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa przykro mi :( dopiero przeczytałam, ale cieszę się, że myślisz pozytywnie- tak musi być :) ja jestem strasznie zalatana :) coś ten mój pęcherz szwankuje. Ciągle mam bakterie w moczu, ale już nie mam białka, więc to nie zatrucie ciążowe. W przyszłym tygodniu idziemy w końcu na 4D, żeby sprawdzić to łożysko. Oby tylko mąż zdążył przyjechać. Już mam 25tc, ale ten czas leci Dziewczyny a Wy myślałyście o wózku? Nam co prawda rodzice fundują, ale ze względów logistycznych musimy sami kupić, a miałam nadzieję, że mnie to ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa tak trzymac:) idealne podejscie:)bedzie dobrze:) Minia ja oi wizycie wtorkowej znow mam brac te tabletki przeciwgrzybiczne...znow niestety cos sie pzyplatalo ale gin mowi ze jak raz sie przyplata to tak bedze juz... co do wozka no to my z racji tego ze maz szyje wozki problem mamy z glowy i wozek juz dawno wybrany:) u nas 29 tydzien:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia czy Twój gin wrócił już z urlopu i jest już dostepny? Wybieram sie do niego, też ze wzgledu na zwolnienie L4, chce je jeszcze trochę pociagnąć bo nie mam za bardzo do czego wracać, szukam pracy ale jest bardzo cięzko i zastanawiam sie jak on się zapatruje na takie "dawanie zwolnienia" w tym czasie porobiłabym sobie badania i szukała pracy. I może odpoczęła psychicznie od chorej atmosfery w mojej pracy. A Twój mąż pracuje w miejscowości na B. czy K. bo może go znam ;) no chyba, ze w zupełnie innej "kolebce wózkowej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa wrocil. wiec mozesz smialo dzwonic ale nie mam pojeecia co on na takie zwolnienie...:( moj mezus pracuje w czestochowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jestem po 4D, wszystko ładnie, pięknie ale Gabryśce wyrósł siusiak i to słusznych rozmiarów :) ciężko nam się przestawić po miesiącu, ale trzeba. Z imieniem mamy mega problem nadal- przejrzeliśmy znowu znaczenia i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty Minia...o rety...mam nadzieje ze Filipowi on nie zniknie...duzo rozowych rzeczy juz mialas?no ale najwaznijesze ze z malenstwem wszystko dobrze:)kurcze pewnie fajne takie 4d..mozna bylo dokladnie przyjzec sie buzce maluszka?? a imie napewno jakos cos wymyslicie...zapewne sa tkie co sie wam podobaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chciałam tylko zameldować, że zrobiłam dzisiaj sobie część badań na własną rękę, tak się rozpędziłam, że o mały włos a zaznaczyłabym badanie na prostatę :):);) Zrobiałam morfologię, ob, tsh, ft3, ft4, badanie ogólne moczu = wszystko w normie. Czekam na wyniki posiewu moczu. Z czerwca mam badanie na toksoplazmozę i przeciwciała kardiolipidowe = ujemne. Myślę, że są nadal akutalne bo w miarę świeże. Cytomegalię, prolaktynę, progesteron, różyczkę, USR, glukozę, FSH, Lh,zrobię dopiero jak dostanę @ bo nie które z tych badań robi się w odpowiednich dniach cyklu, może uda mi się dostać na nie skierowanie. Planuję też zrobienie wymazów ale to już na wizycie zapytam lekarza. Ps. Dostałam (dzisiaj) karte stałego klienta i mam ten luksus sprawdzania wyników w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniku z posiewu jeszcze nie mam ale w opisie badania moczu bakterie wyszły dość liczne także czekam na wynik. Uważacie, że bakterie z moczu też moga mieć jakieś znaczenie dla ciąży? Jeszcze mam zwolnienie lekarskie także nie wróciłam jeszcze do pracy i nie wiem kiedy to nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa powiem szczerze ze nie wiem czy moze to miec jakis wplyw...ja np bedac w ciazy mam jakies tam bakterie caly czas..raz liczne raz nie...wiec nie wiem...jesli lekarz uzna ze cos jest nie tak ze jest tych bakterii za duzo napewno wysle cie na jakies dodatkowe...chociaz z posiewu powinno wyjsc juz co tam za bakteria moze siedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odbieram wyniki badań z posiewu. Napewno wykarze jakie tam są bakterie. Wydaje mi się, że znaczącego wpływu na poronienia to nie ma ale upewnie się u swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ja mam ciągle liczne bakterie, posiew ok u mnie dziewczyny nudy. Zebrałam się dzisiaj do pisania pracy mgr- 2 godziny i aż pół strony :) oj będzie ciężko. Mam prawie rok do obrony, ale chciałabym jak najwięcej napisać zanim mały się urodzi :) Maniusia jeszcze 2misiące prawda? Jak samopoczucie? Sonka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka a mowilas ginowi ze robisz te badania? Minia dokladnie 2 miesiace i 2 dni do terminu.samopoczucie bardzo dobrze procz trodnosci z zasypianiem.ale tak to ok.synus bardzo szaleje.we wtorek szczegolowe usg.juz nie moge sie doczekac. minia a jak z wyborem imienia??jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich wyników to w moczu wyszły dośc liczne bakterie natomiast na posiewie napisano bakeriuria nieznamienna, i żadnego antybiogramu więc podejrzewam, że bakterie są w normie jeżeli tak w ogóle można powiedziec. Ale Wam zazdroszczę brzucholków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, u mnie ogólnie dobrze ale od jakiegoś czasu cierpię na bezsenność , długo zasypiam i wcześnie wstaje . Często gęsto łapią mnie skurcze od pośladka po łydkę , spanie tylko na boku tez jest niewygodne i odleżyn można dostać :P w końcu 3 trymestr jest "najcięższy" Moja niunia kopie coraz mocniej tzn bardziej sie przeciąga i wypina . Ale to zleciało co dziewczyny ?! u mnie jeszcze 2,5 mies:) Minia ale miałaś niespodziankę z tym siusiakiem ! mam nadzieje ze mojej Oliwce nic nie wyrosło :) Zycze Wam , sobie i naszym maleństwom duzoooo zdrówka !!! I Tobie bardzonowa również , oby sie w końcu udało , trzymam kciuki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam ciekawego u was? u nas ok:) Filippo rosnie.31 tydzien waga ok 1700 gram i ponoc spory chlopaszek z niego;d ulozony glowkowo wiec juz czuje sie spokojniejsza:) bardzonowa robilas ta reszte badan?? Minia i jak z imieniem dla synusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Maniusia imię to wielka niewiadoma i pewnie poczekamy do końca :) bardzonowa dostałaś skierowania? Bardzo fajnie jakby się udało wyciągnąć na maksa z nfz. A jak z pracą? Ja robiłam w tym tyg glukozę- ok. Nie było tak strasznie. Jutro idę do alergologa, bo mam ciągły katar. Synuś szaleje strasznie, boli bardzo, ale cieszę się, że cały czas wierzga. Tak sobie myślę, że bardzo mało śpi- pół nocy szaleje i praktycznie cały dzień :) Oby poźniej odsypiał i już równe 3miesiące zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) byłam u lekarza w poniedziałek, nie dostałam skierowania na żadne badania, nie zbadał mnie, zwykła pogadanka powiedział, że jak za 2tyg. nie dostanę @ to mam przyjść na badanie. tak czy siak po @ wybieram się do innego lekarza a badania zrobię na włąsną ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minius a wogole jakies propozycje imienia sa? moj maly misio rowniez szaleje.najbardziej poznym wieoczorem i wczesnie rano:) ale jak dostane kopniaka to łooo;p bardzonowa widzisz ten lekarz to jakis idiota normlanie...po @ masz isc...a moze jakies badania miedzy czasie...bo co jesli znow sie uda i nie daj boze bedzie cos nie tak?wtedy sie zacznie martwic czy wtedy tez nie?co za dupek.a moze wlasnie badania by cos wykazaly...ja proponowalabym ci mojego gina.chociaz panstwowo mozesz pojsc.jak ci nie przypadnie do gustu to zawsze mozesz poszukac jeszcze.i jakbys szla do niego nie czekaj do @ tylko idz od razu.bo moze zleci badania ktore trzeba by zrobic w czasie@...kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho??co tam dziewczynki? minia jak wybor imienia dla synusia? sonka jak sie czujesz?jakies skurcze czy cos? bardzonowa a u ciebie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) A więc, mam już dośc mojego ginekologa, w środę wybieram sie na śląsk do profesora. Po dwóch dniach brania luteiny dostałam we wtorek @ po zabiegu, tak wiec zaczęłam 1 cykl po. Wszystko teraz uzalezniam od tego co powie mi pan doktor. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie miałam kompa jakiś czas. A ogólnie zalatana jestem, bo chodzę na zajęcia :) chcę do grudnia jak najwięcej zaliczyć, jesli sie uda. Nad imieniem nawet nie myślimy. Synuś rośnie, termin bez zmian. Samopoczucie idealne odpukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×