Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

jak miałam mdłości jedynym znośnym posiłkiem była pizza z colą :) teraz mam parcie na 7up czy sprite- 2l wystarcza mi na jakieś 4-5dni, czasami piję colę a jeśli chodzi o Mc czy Kfc to czasami mam ochotę i mąż mi serwuje jakiś przysmak :) a mleko jak najbardziej :) zawsze i w każdej postaci- uwielbiam od małego i cieszę się z tego bardzo. Tak mnie dzisiaj naszła ochota na płatki owsiane i chyba zjem na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja zawsze lubilam mleko a teraz kiedy wiem ze powinnam jakos trudno mi przychodzi ochota na cos mlecznego;p ludzie wokol diwia sie jak moge pic cole czy jesc MaCa...ale coz...dzidzia sama sobie wybiera zachcianki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pobraniu. wynik koło 16 bo dzisiaj mają dużo pracy. ale złapal mnie znowu dół gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa no nic pozostaje czekać te 3godz. Rozumiem Twojego doła i przyznam, że już drugą noc miałam ciężką, bo myślałam o Tobie Maniusia moja mama dwie ciąże przetrwała na chrupkach, takich jakby prażynkach przyprawianych- już chyba 10lat ich nie ma. Ja się komentarzami nie przejmuję. My raz czy dwa w tygodniu jemy takie świństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa to dobrze ze o 16 bo ja przed 17 wychodze do gina to mam nadzieje zdazysz napisac co i jak. a co do ludzi to niestety nie raz mnie zdenerwowalo glui gadanie to rob tego nie rob tego nie wolno nie tak...bla bla bla...moja siostra w ciazy nie oszczedzala sie a ma zdrowa i piekna corenke...a znowu inna uwazala na wszystko i niestety nie ma najfajniej z maluszkiem...tak wiec co ma byc to bedzie.... Minia kiedy planujesz porzadn e zakupy ciuszkowe, wozek,posciel,lozeczko?? bardzonowa kurcze tak bym chciala by ci sie udalo...tylko jak sie uda to juz musisz ograniczyc zamartwianie sie...wiem wiem nie da sie tak oorstu...ale bedziesz musiala cieszyc sie ciaza a wtedy wszystko sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie +4 kg. Co do jedzenia ...coca-cole pije często tzn były takie dni ze codziennie z 1 l później kilka dni przerwy i znowu,poza tym dużo wody gazowanej ,napojów gazowanych sok pomarańczowy i pomidorowy. Czekoladę jem jak batoniki tzn tabliczkę na raz . Duzo owoców ,szczególnie arbuza ,nektarynki, winogrono. Ogólnie jem dużo słodyczy i owoców. Wczoraj np zjadłam prawie cala (mniejsza) nutelle z chlebem . (jasnym) Kfc i mc także często odwiedzam . Wiec dużo nie zdrowego jedzenia . Oczywiście nie obżeram sie jak świnia tym wszystkim, po prostu wole czasem zjeść batona niż obiad czy jakaś zupę .... zależy na co mam ochotę . Aha co do mleka,ostatnio wypijam dość duzo ale to przeważnie do czegoś "czekoladowego" serki waniliowe tez czasem zjem. Oto moja dieta w ciąży :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s w biedronce są wanienki z termometrem i korkiem, chyba się skusze bo cena tez fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha moja mała szaleje na maxa , wczoraj wieczorem i dzisiaj rano dala mega popis , kopie coraz mocniej co chwile sie przemieszcza widać i czuć to bardzo dobrze , cały brzuch mi faluje :) mój mąż aż się wystraszył jak zobaczył jakiego dostałam kopniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slyszalam ze okolo 20 zl taka wanienka.ja mam o siostrzenicy ale tez mysle ze moze bym sie skusila;p ponoc disneyowskie wzory:) co do nuttelii to ja juz ja zastapic musialam tanszym maslem orzechowym bo pochlaniam je w mega ilosciach;p i nie koniecznie otrzebuje do tego chlebek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanienka 26,99;p moj FIlipek tez szaleje...wczoraj przytulilam mezusia jak sal tylem do mnie to dostal po dupce kopniaki od synka hehe...usmialismy sie co nie miara; hihi sonka a twoja mala ma juz imie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zadzwon zadzwon.a daleko masz to labolatorium?robisz wogole w diagnostyce??czy gdzies indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się zdecydować co do imienia : Sara , Sonia ,Nadia ,Oliwia . Bardziej Sara albo Oliwia ....... jak myślicie ? Dla syna mieliśmy tylko jedno imię - Oliwier , wiec nie byłoby problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wczoraj martwiłam, bo coś małe nie szalało ze dwa dni. A dzisiaj ruszyło :) Mi brzuch jeszcze nie faluje, ale kopniaka mąż często dostaje :) Maniusia ubranka zamawiam po wypłacie w sierpniu. Mam już upatrzony sklepik i listę, tylko nie wiem, czy nie zbyt duże ilości: śpiochy, pajace, body długie- po 7-8szt(kupię raczej r. 62) body z krótkim 5szt kaftaniki 5szt skarpetki 3pary czapki 2 do kąpieli, 1 gruba sweterki lub bluzy 2szt znalazłam tą listę na 28dni chyba i sama nie wiem, czy aż tak dużo będę potrzebowała? Z jednej strony dzieci szybko wyrastają, a z drugiej bez sensu codziennie prać? Macie może jakieś doświadczone koleżanki? We wrześniu dokupię pozostałe duperele, zostawię sobie wózek, fotelik i ewentualnie łóżeczko na później ze względu na gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja mam troche rzeczy na 56...poniewaz niektire 62 sa bardzo duze...co do ilosci to mysle ze spoko tylko ja mam cale zestawy spiochy z kaftanikami: i po jakies 6 sztuk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zje obiad i jedziemy to będę chwile po 16 samochodem mam tak z 5minut. Badania robię w diagnostyce. Dzowniłam o 15 powiedziała, że dopiero dostała wyniki i żeby przyjechać za godzinę czyli tak jak mówiły na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa czekamy ja sprzątania c.d. dzisiaj szafki w łazience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu z losem na nie właściwej loterii. Nie wierze już w bociany latające nad moim domem. W piosenki i inne zwiastuny dobrej nowiny. Nie ma dobrej nowiny :(:(:(:( 9 725,00 jest mój wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa przykro mi :( rzeczywiście przyrost mniejszy, ale póki co rośnie. Tak czy siak musisz tą betę powtórzyć, bo zabiegu Ci nie zrobią, jeśli nie będzie spadać. Nie chcę Ci robić nadziei, ale dopóki rośnie jest dobrze "W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic już z tego nie rozumiem, to czemu rosnie jak jest źle? jak nie ma dziecka? czyli jest żle, już bez szans na "dobrze" ? Co oznacza jak za mało rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie, że może to być ciąża pozamaciczna skoro rosnie ale mało? A z drugiej strony chyba podczas badania już by to wiedział? Tak się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro rośnie to coś tam się rozwija dalej, więc wytwarzane są hormony ciążowe. Ale skoro nie przyrasta tak jak powinno, to może jest coś, co utrudnia rozwój przyznam, że dopiero dzisiaj znalazłam tę zależność, że od 6000 tys beta podwaja się co 4dni, a nie 2. Jeśli tak rzeczywiście jest, może dlatego lekarz kazał powtórzyć badanie po 4dniach? Ciężko mi tu cokolwiek wyrokować, ale skoro na 28dni lekarka tak napisała, to może rzeczywiście? W każdym razie rosnąca beta jest dobrą. Przy pustym jaju powinna spadać, tym bardziej jeśli byłoby puste od 2tyg- tak sugeruje lekarz tutaj moja wiedza się kończy i tak musisz powtórzyć w poniedziałek, bo dopóki nie spada zarodek się rozwija- może kiepsko, ale jednak i nikt łyżeczkowania nie zrobi ja mimo, że poszłam ze swoimi wynikami- beta spadała bardzo, w szpitalu robili jeszcze dwa razy, aby nie popełnic błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa przy pozamacicznej nie byłoby widocznego nawet pęcherzyka. A lekarz po poniedziałkowej becie kazał przyjść na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia zaczynam Cię kochać :) ;) Też myślę, tak jak napisałaś i też czytałam, że przy 6000 wzrasta wolniej bo co 4dni. A wiec tak, powiedział, że mam zrobić bete powtórzyć za 5dni (wychodzi, że w pon.)i sama powiedziałam, ze z wynikami podejdę do niego do przychodni coby wczesniej zobaczyc co i jak a 09.08 mam mieć decydujące usg - zobaczy coś albo nie. Ale już dzisiaj do niego zadzwonie po 20 zapytam co o tym sadzi, czy już decyzja ze odtawiam leki i czekam na poronienie czy za wczesnie na wyrokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bardzonowa rosnie...a nie spada...nie stoi w miejscu.najwazniejsze ze rosnie:) a martwic sie mozesz dopieor po nastepnej wizycie jak sie okaze ze nic nie ma...a teraz glowa do gory:) a u mnie po wizycie ...hmmm...wszystko jest bardzo dobrze:) dzidzia na tym etapie powinna wazyc ok 400 gram...moj tluscioszek wazy 700 i ma prawie 40 cm;p hihi lekarz mowi ze duzy chlopak z niego...wiec moze byc tak ze nie przyda mi sie nic na 56 cm;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa piszę, co myślę :) beta przyrosła, więc coś się dzieje. Sądzę, że spadałaby, gdyby było coś nie tak, ale to moje przypuszczenia Maniusia super :) kawał chłopa masz :) dziewczyny zróbmy tabelkę, bo nie chce mi się ciągle cofać, kto kiedy ma termin- ułożyłam chronologicznie: termin płeć MaNiusia Sonka Minia 25.12.210 dziewczynka? bardzonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin płeć MaNiusia 17.11.2010 chłopak Filipek:) Sonka Minia 25.12.210 dziewczynka? bardzonowa tabelka fajna sprawa:) No kawal chlopa mam;p az dziwne bo moj mezus takie drobniutki.widac synus w mamusie sie wrodzil wagowo;p hihihi Mykam sobie bo mezus konczy klasc panele i musi kable od neta odlaczyc...wiec do juterka dziewczynki:) bardzonowa i usmiech na ttwarzy szybciutko:)poki beta rosnie nie ma co sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się poryczałam, jak mnie tam wpisałaś :):) "Wariatki" przez Was "muszę" mieć nadzieję do końca :):) DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!! Czas pokaże co dalej... Jak ja Wam zazdroszczę tych kilogramów, gramów i centymetrów :) mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×