Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Maniusia ja też myślę, że ta owu 18-20dc nie wcześniej. Na podstawie mojej wiedzy dotychczasowej raczej w 10-12d po owu test wychodzi pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli owulacja 17-18dc. No to te dwa stosunki bierzemy pod uwagę w 19dc i ten wcześniejszy czyli i tak jest różnica 3-4dni, a to dobrze Maniusia ja się orientuję, bo stosowałam npr :) nie ze względów religijnych, a z wygody: tanio i nie trzeba się truć. Później było to dla mnie pomocne przy staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu naprawde jestem w szoku na twoją wiedzę z zakresu npr. nie wiem co ty tam odejmujesz dodajesz ale jak piszesz, że jest "zakres błedu" nawet 4 dni odjąc coś tam:) i może naprawde wyjśc 5tc to mnie to naprawdę pociesza. dla mnie od zawsze wiadomo było, że tygodnie ciązy liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ i koniec nie ma odstepstw a może też tak kurczowo się tego tzrymam bo przy poprzedniej ciązy jak rozwoj się zatrzymał na 9tc a byłam w 11tc to też kurczowo chciałam wierzyć , ze trzeba liczyc od owu a że nie biło już serduszko... przeczytałam historie dwóch dziewczyn na forum jakie podała dorota, rzeczywiście napawają ogromnym optymizmem aczkowliek boję się tego rozczarowania. nie wiem czemu ale miałam przekonanie, że tym razem się uda, że na weselu u mojej szwagierki już będziemy z naszyma mleństwem a teraz już nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wyśle posta to zawsze mi się coś przypomni, czy długośc mojej fazy lutelanej coś daje? ma jakieś znaczenie? i czy po dwóch cyklach, kóre miałam po poronieniu mogę mówić, że mam reguralne cykle? bo te dwa były a przypuszczam, że ten trzeci też też byłby taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa chodzi o to, że wiek ciąży liczymy od ostatniej miesiączki i założenie w tym wypadku jest takie, że owu była w 14dc i wtedy doszło do zapłodnienia. Wiemy, że u Ciebie było to kilka dni później, więc ciąża jest młodsza niż wynika z OM. A skoro nie mamy pewności czy to był 17,18,19 nie wiemy jaki zapas mamy, ale minium 3dni. ja np. miałam owulację w 21dc czyli aż tydzień później i w 5tc NIC nie widziałam na usg, nawet małej kropki. A w poprzedniej ciąży owu miałam chyba w 45 dniu cyklu! Czyli ciąża była aż o miesiąc młodsza niż z OM i lekarze brali pod uwagę temperaturę i testy owu, a nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia OGROMNE dzięki za tłumaczenie "jak krowie na granicy" - przynajmniej u nas jest takie powiedzonko;) Troszkę mi się humor poprawił :) Mam nadzieję, że Cie bardzo nie męczę tymi pytaniami. Na betę pójdę jutro koło 17 i tak jak wczoraj wynik powinnam miec koło 20 Pewnie tu jeszcze dzisiaj posiedzę i jak mi się przypomni to zpaytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj :) co wiem, to pomogę teraz uciekam, bo miałam odpoczywać od kompa, a jak zwykle cały dzień :/ Około 20 zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , tak wiec C Ó R E C Z K A !:) gin nie dopatrzył sie tam żadnego ogonka ,ale za to widział "przerwę" jak to nazwał :) Dzidzia bardzo sie wierciła i zasłaniała raczka , buźkę udało się podejrzeć tylko z profilu ..ahh ten nosek ,usteczka . Serduszko 4 komory ,pięknie bije. Przepływ krwi super. Obwód brzuszka ,główki adekwatny do wieku ciąży . 410 g , natomiast długość maluszka ciężko bylo zmierzyć , powiedział ze na pewno ponad 30 cm , aha stópka 3 cm :) Macica znajduje sie palec przed pępkiem , szyjka macicy super, śluz typowo ciążowy . Dziewczyny jestem pod wrażeniem waszej wiedzy na temat bety itp. ja nie miałam pojęcia o co w tym chodzi dopóki Was nie przeczytałam. Bardzonowa jedyne co mogę zrobić to życzyć Ci szczęścia i trzymać kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka bardzo sie ciesze z coreczki:)zreszta chyba nie wazne co wazne ze wszystko w porzadeczku:) Ja na wizyte ide jutro:) ale juz bez usg pewnie bo ostatnio bylo... Tylko powiedzcie mi co sadzicie o badaniach moich...wiem ze w ciazy sa troszke inne normy ale ciekawi mnie co wy na to.otoz leukocyty mam w ilosci 12 a norma jest od 20...i neutrofile 86...chyba troske za wysokie... bardzonowa widzisz w koncu myslisz pozytywnie:)tak trzymac...no i jutro zobaczysz jaki bedzie piekny wzrost bety:D sonka ja nie wiem w sumie ile moja dzidzia miala ale to niesamowite ze te nasze dzieciaczki maja juz po 30 cm;p hihi...chociaz mozna to juz ladnie wyczuc...jak raz kopnie w jednym koncu a zaraz po tym wypnie sie w innym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka gratuluję :) najważniejsze, że wszystko ok. A 30cm to już kawał babeczki ;) dzisiaj natknęło mnie na porządki w szafie :) jedną półkę zostawiłam na rzeczy maleństwa i okazało się, że mam już 13 ubranek. Zaszalałam bardzonowa Ty masz konto na 28dni? Właśnie zajrzałam do jednej ze znajomych i na usg w 44dc czyli 3dni przed Tobą miała tylko pęcherzyk 10mm. Potem było widoczne serducho i jest teraz w 17tc, a wg usg cały czas dwa tygodnie w tył- 15tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu, miałam konto na 28dni nie wiem czy jest nadal aktualne. Mnie się wydaje, że ten mój pecherzyk ma 5mm tak mi się cos kojarzy więc nie wiem czy dobrze, wogóle to nie wiem nawet czy taka wielkośc na 100% nie wiem, tak coś kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze zakodowałam wielkość, napewno powiedział, że pęcherzyk odpowiada wilekościowo 5tc . a jaki nick ma dziewczyna o której piszesz? może znajdę i poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma zablokowane tylko dla przyjaciółek? bardzonowa spróbuj pospać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na betę nie musisz iść dokładnie po 48h czyli o 17. Chodzi bardziej o to, że dwa dni później. Do południa będzie penie mniej ludzi, ale jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu spałam bez pobudek w nocy znowu prawie 12h. W nocy sniło mi się, że muszę zbierać "punkty", głosy, pieniadze żeby uzbierało się 13 000 i zobaczyłam na tablicy w szkole 13 000, po czym obudziłam się i pomyslalam dlaczego akurat ja miałabym mieć takie szczęście, żeby ta beta skoczyła? to jak wygrać szostkę w totka a ja przecież nigdy nic nie wygrałam, o przepraszam, jak byłam mała to zwierzątka z paczki snacków :) Wiem, że w poprzedniej ciązy na tym etapie a chociażby opisywanym 5tc już było ciałko żółte a tu nic... Nie wiem jaki cel miał mój lekarz w tym żebym kolejną betę zrobiła w poniedziałek. Myslałam, że muszę czekać do 17 tej. boję się, to w takim razie może pójdę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u luizzz znalazłam tylko jakieś wykresy ale nic na temat ciąży może źle szukam, nie ważne, przecież to, że ona miała tyle szczęścia nie znaczy, że dzieki temu i ja ujrzę dzisiaj piekną, wysoką betę. ale dzięki Minia za podsuwanie pozytywnych historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ty tu gadugadu a w labolatorium czekajA na ciebie:) mykaj szybciutko by sie nie zamartwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia i Sonka napiszcie ile juz przytylyscie... bardzonowa mam nadzieje ze juz sie wybralas na badanie...czekam z niecierpliwoscia na wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę się szykować i idę na to badanie. BARDZO SIĘ BOJĘ!!!!!!! nie wiem czy jak Was poproszę o trzymanie kciuków to coś da ale trzymajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa trzymamy :) jeśli wyjdzie mniej to obliczę proporcję, ile powino przyrastać :) np. 45h- 61% itd. Maniusia ja mam 2kg na plusie, a jestem w 20tc. Mam lekką nadwagę, więc powinnam przytyć około 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez nadwaga...na poczatku schudlam ok 4 kg...teraz dopeior dochodze do wagi poczatkowej...obstawiam ze wiece niz 6 kg mi nie przybedzie...mimo iz objadam sie czesto;p czesto ale malo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mówią, że po 18-20tc tyje się 0,5kg tygodniowo :) mam nadzieję, że nie, bo u mnie wyszłoby jeszcze 10kg. Myślę, że jesienią i tak troszkę podgonimy :/ wiadomo cięższa dieta, mniej owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja...ale zobaczymy jak bedzie:)nie wyobrazam sobie by czesciej jesc niz teraz;p hehe ale tak jak Minia mowisz mneij owocow to juz jest minus... a jak u ciebie z piciem Coca coli napojow gazowanych...jedzeniem mniej zdrowych rzeczy typu MCdonald jasne pieczywo itp? a mleko i ogolnie nabial? ja cole pije...moze nie czesto ale jednak.Pije sporo sokow, bo nie potrafie pic niegazowanych napoji dlatego chociaz sokami staram sie zastapic... no ale wlasnie jakos nie zbyt mam ochote na nabial..zjem jakiegos danonka czy cos takiego ale powiem szczerze ze ciezko mi to przychodzi... bardzonowa juz po badaniach czy jeszcze?kiedy wyniki tzn o ktorej godzinie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×