Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZdeterminowanaJa

od jutra DIETA kto ze mną??

Polecane posty

Witam wszystkie odchudzaczki!!Od jutra ostro biorę się za siebie :) Moje kluczowe zasady: - MŻ - mniej żreć, mniejsze porcje i brak kolacji, - dużo wody, owoców i warzyw, - więcej ruchu i ćwiczenia. Jestem zdeterminowana, kto się przyłączy?? Czekam na Was drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ktoś się dołączy.Warto powymieniać się swoimi doświadczeniami :) no i raźniej będzie zgubić te zbędne kilogramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna z bagna
ja się dołączę - tylko że ja potrzebuję w tej kwestii bata nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna z bagna
acha i ja się nie ważę. Bo mnie to pogrąży w depresji jak zobaczę wynik. Powiedzmy że miernikiem moim będzie cotygodniowe mierzenie za ciasnych spodni. W szafie wiszą ze 3 pary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonata
laski ja po ciąży mam do zrzucenia 30 kg do mojej starej wagi czyli 55 kg zaczynam od jutra z dietą norweska bo sie załamię, a za 8 miesiecy mam slub:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madurra
hej. ja tez sie chetnie przylacze jesli mozna. niedlugo mam studniowke, przydaloby sie troszke zrzzucic tego sadelka. a waze 77 kg/170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madurra
16 styczen. kurcze a tu taka masakra. mysle ze z wami mi bedzie prościej cokolwiek osiagnac, bo sama nie raz probowalam schudnac to mi nie bardzo wychodzilo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem, jak narazie na jutro sobie juz ugotowalam zupke ogorkowa (bede miec na śniadanie i obiad). dieta MŻ probowalam nie raz stosowac i mi nie wychodzilo. i chyba lepiej jakas konkretna wybrac zeby bylo wiadome co jesc kazdego dnia itd. hmm a ty MŻ tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja głównie MŻ, ale stawiam w sumie na małe porcje, zero kolacji i ćwiczenia :) a przy tym zero słodyczy i fast foodów... Mam nadz ze do świąt będzie już kilka kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku uwielbiam slodycze, a co do fast food to bardzo rzadko i tak je jadam tzn jadalam. jesli tylko bedziesz sie trzymac postanowien to napewno cos z wagi uleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj u mnie to ciezko z tym, czasami na basen pojade. ale teraz co dziennie chce posiwecic troche czasu cwiczeniom jakies brzuszki itd. a tak po za tym to od jakis 3 tygodni uzywam pasa Abtronicx2-jak narazie zadnych efektow po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zamierzam ćwiczyć przy płycie to jest taki taniec połączony z aerobikiem:) no i jeździć na rowerku, jakieś spacery, może bieganie, zobaczę jeszcze...Poza tym wmasowywać balsamy wyszczuplające zwłaszcza na brzuch i nogi :) i będę czekać na rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie musze za siebie tak wziąźć. jesli bedziemy wytrwale to efekty beda napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że razem nam się uda :) będę opisywać codziennie co zjadłam i jak długo ćwiczyłam :) to będzie też jakaś motywacja :) a Ty pamiętaj że studniówkę swoją ma się raz w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem o tym! dobrze ze sie obudzilam ponad miesiac przed studniowka ze trzbe wreszcie cos ze soba zrobic. tez bd tak pisac po kazdym dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet masz więcej niż miesiąc, więc na pewno zdążysz :) a kreację już masz na studniówkę? czyli masz maturę w tym roku, ale Ty jesteś MŁODA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze, gdzies w tym tygodniu pojade do krawcowej dopiero. nom tak tak matura w tym roku ani mi sie myslec jeszcze nie chce o tym ;p a tam młoda, tak mi to szybko leci ze nei masz pojecia. to ty taka stara jestes ze tak piszesz;p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Chętnie się do Was przyłączę mam 172 i ważę ok 74 kg :/ do moich urodzin chcę schudnąć co najmniej 10 kg :) Chcę ćwiczyć, więcej owoców, warzyw, wody i oczywiście MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana.ja --- dieta norweska trwa 14 dni, jak lubisz jajka i warzywka to w sam raz:) ubytek wagi w zalezności od masy początkowej - 4-10 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madurra --- ja tez mam najwiekszy problem ze słodyczami:( dlatego wchodze w diete niskowęglowodanową i przede wszystkim rozdzielną czyli węglowodany tylko z warzywami dasz rade kobieto ale z głową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie oj te slodycze mnie gubią. ale jak zaczne to bd trzymac sie diety rok temu trzymalam prawie 3 miesiące i jakos dalo sie zyc bez fast foodow i slodyczy ;) pow-dzenia nam zycze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×