Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZdeterminowanaJa

od jutra DIETA kto ze mną??

Polecane posty

Gość Kalina86
od dzisiaj zaczynam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina86 witaj :) napisz coś więcej o sobie, ile ważysz ile masz wzrostu czy ćwiczysz czy sama dietka (jaka?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalinka86 :) w kupie siła więc damy radę :P Ja się miałam dziś ważyć od rana, ale normalnie ledwo żyję, rozłożyło mnie całkowicie, katar, kaszel i ogólnie złe samopoczucie. No i jak ja będę ćwiczyć? Muszę poczekać aż mi przejdzie :) Normalnie tragedia ze mną, nie mam siły na nic.....A WY dziewczynki ważyłyście się już po pierwszym tygodniu diety?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ale i tak dobrze nam idzie bo już 5 strona, więc nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie koleżanki. Kalina86 fajniutko że dołączyłaś do naszego grona;) postanowiłam sobie że ten tydzień to czas praktycznie samych warzyw i owoców,ze znaczną przewagą tych pierwszych.a i każdego dnia na śniadanko średnia grahamka z jogurtem naturalnym:-) w szkole zjadłam takie wieeelkie jabłko i popijałam kubusia:-) po powrocie warzywka,dziś na przykład gotowany kalafiorek. na kolację będzie grejpfrut. zwiększam też dawkę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wytrzymałam i się zważyłam!!I mam kilogram mniej :) Niby mało, ale się cieszę, bo to zawsze mniej :) :) :) Dziś zjadłam mało, ale zero ruchu przez tę wstrętne choróbsko :( Mogłoby się ode mnie odczepić... Ogólnie mam nadzieję, że jutro będzie mi lepiej i wrócę do ćwiczeń, bo mam motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy gabi :) Oczywiście, że możesz :)Bo nasza zasada "w kupie siła" heh Powiedz nam lepiej ile masz wzrostu, ile ważysz itp I co zamierzasz robić żeby to osiągnąć?Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam: 160 wzrostu i waże 65 kg. Chce schudnąć 10 kg . OD jutra zaczynam diete,tylko niewiem którą wybrać. Jak myślicie,która jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowicie zdeterminowan AGa
cześć kobitki Ja po tygodniu diety też kilogram w dól, jak to mówią każdy krok dobry byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe odchudzaczki :) Dziewczynki gratuluję :) 1 kg to jest postęp :) mała rzecz a cieszy :) Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki help.znacie jakieś ćwiczenia z hantlami lub niekoniecznie,cóś co pomogło by na dość rozbudowane tzn otłuszczone ramiona???moje wyglądają jak galareta.chciałabym je wysmuklić.proszę o rady,będę bardzo wdzięczna. już lecę spać,życzę Wam kolorowych senkóf:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Youstynka. ja nalewalam wody do butelki 1,5l i podnosilam kazda reka po 15 razy: do przodu, do tylu, w bok, ugieta do tylu i ugieta do przodu. super dziala. chyba znowu zaczne a ja wczoraj super z dietka! wreszcie. pumpernikiel x2 jajko. fasolka czerwona z puszki (takiej wiekszej) zupa warzywna - same warzywa i kostka pumpernikiel x 3 wyszlo jakos 1100-1200 ale i tak sie ciesze, bo nie jadlam wieczorem i nie jadlam nic niezdrowego! nic! dzis planuje w koncu salatke z tunczyka i chcialabym nie jesc po 18.00 mam ochote na groszek. ale nie z puszki tylko mrozony i ugotowany :) mniam. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie dobrze.gratuluje kilograma w dół! oby tak dalej dziewczyny! jakie ćwiczenia wykonujecie na uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dziś jestem zadowolona ze swojej dietki-nie zjadłam nic poza tym co zaplanowałam;)) a są to: śniadanie:pół kubka dużego jogurtu naturalnego z grahamką w szkołe:jabłko i sok kubuś obiad:pomidory z cebulką, gotowane buraczki kolacja:grejpfrut haendem wielkie dzięki za ćwiczenia.po jakim czasie zauważyłaś u siebie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dziś jestem zadowolona ze swojej dietki-nie zjadłam nic poza tym co zaplanowałam a są to: śniadanie : pół kubka dużego jogurtu naturalnego z grahamką w szkole: jabłko i sok kubuś obiad : pomidory z cebulką, gotowane buraczki kolacja:grejpfrut haendem wielkie dzięki za ćwiczenia.po jakim czasie zauważyłaś u siebie efekty? z poprawką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie dzisiaj: śniad: muesli z jogurtem obiad: 2 racuchy z jabłkami kol:1 parówka z keczupem, trochę sałatki( kukurydza, kapusta pekińska, marchewka, papryka) i jeden chlebek wasa Dzisiaj dostałam stepper z twisterem, jutro jak go złożymy to zaczynam działać :) słyszałam, że fajne efekty po tym są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowicie zdeterminowanaAGa
no to dzisiaj objadałam się; śniadanie: 2 jajka na twardo, łyżeczka majonezu obiad: surówka z kapusty kiszonej,2 ziemniaki kolacja: kawałek grejpfruta Są chwile słabości, ale myślę sobie co będzie kiedy osiągnę swój cel:) Moja babcia robiła dzisiaj takie pyszne pierożki moje ulubione, wołały do mnie ZJEDZ MNIE było trudno się oprzeć uff ale na szczęście się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowicie zdeterminowanaAGa
no to dzisiaj objadałam się; śniadanie: 2 jajka na twardo, łyżeczka majonezu obiad: surówka z kapusty kiszonej,2 ziemniaki kolacja: kawałek grejpfruta Są chwile słabości, ale myślę sobie co będzie kiedy osiągnę swój cel:) Moja babcia robiła dzisiaj takie pyszne pierożki moje ulubione, wołały do mnie ZJEDZ MNIE było trudno się oprzeć uff ale na szczęście się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowicie zdeterminowanaAGa
Cześć kobitki jak tam u was dzisiaj dzień minął ? Ja to tylko się zastanawiam jak przetrwać w święta! narazie daje jakoś rade POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A co tu dzisiaj tak pusto?? Mam nadzieję, że się nie poddałyście... Ja właśnie postepowałam sobie troszkę na moim stepperku :) A zaraz biorę się za a6w :) A Wam jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczorkiem. powolutku zaczęłam sądzić że topik zamiera... ale widzę ze jest jeszcze garstka wytrwałych;) dziś znów pilnowałam się z dietka,zaraz biorę się za ćwiczenia:) a w sobotę pochwalę się wynikami. dhalii,zauważasz już jakieś efekty po a6w? jestem już na 17 dniu, nie jest lekko ale nie poddaję się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstynka powolutku jakiś zarys na brzuchu mi się robi dzisiaj 8 dzień skończyłam i myślę, że jak tak dalej pójdzie to będzie super :) a u Ciebie jak tam, zauważasz jakieś zmiany?? Co do topicu to ja nie pozwolę mu umrzeć :) będę pisać choćby sama do siebie :) Mówcie co chcecie, ale ja mam przez to większą motywację i mobilizację, żeby osiągną mój cel :) a i tak jestem z siebie dumna, że już ponad tydzień wytrwale trwam w dietce i ćwiczeniach, nawet mój narzeczony się zdziwił, bo to zawsze trwało u mnie góra 2-3 dni i zapał się kończył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youstynka powolutku jakiś zarys na brzuchu mi się robi dzisiaj 8 dzień skończyłam i myślę, że jak tak dalej pójdzie to będzie super :) a u Ciebie jak tam, zauważasz jakieś zmiany?? Co do topicu to ja nie pozwolę mu umrzeć :) będę pisać choćby sama do siebie :) Mówcie co chcecie, ale ja mam przez to większą motywację i mobilizację, żeby osiągną mój cel :) a i tak jestem z siebie dumna, że już ponad tydzień wytrwale trwam w dietce i ćwiczeniach, nawet mój narzeczony się zdziwił, bo to zawsze trwało u mnie góra 2-3 dni i zapał się kończył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cały post mi zniknął, a tyle się napisałam :/ no nic to tak w skrócie go odtworzę... aha u Was też są takie problemy z kafeterią, że się nie chce otworzyć albo się zawiesza?? Youstynka u mnie 8 dzień skończony ale już powoli zauważam zmiany na moim brzuchu :) oby tak dalej :) a u Ciebie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cały post mi zniknął, a tyle się napisałam :/ no nic to tak w skrócie go odtworzę... aha u Was też są takie problemy z kafeterią, że się nie chce otworzyć albo się zawiesza?? Youstynka u mnie 8 dzień skończony ale już powoli zauważam zmiany na moim brzuchu :) oby tak dalej :) a u Ciebie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno mnie tu nie było :( ale 3 dni leżałam w łóżku i dopiero dziś się wygramoliłam :) biorę antybiotyki i już mnie to wstrętne choróbsko opuszcza :) No co do diety to staram się jeść tak jak podczas diety, tylko niestety nie ćwiczyłam w ogóle, ale za kilka dni mam nadzieję to zmienić :) Boję się świąt jak przetrwam z tą dietą, ale mam nadz że martwię się na zapas :) Ale fajnie tu powrócić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZdeterminowanaJa fajnie że już się lepiej czujesz i że wróciłaś :) Ja w święta spróbuję wszystkiego oczywiście przez pół :) w drugi dzień świąt idę na chrzciny no i nie wypada mi marudzić przy jedzeniu :/ no ale ćwiczyć nie przestanę i myślę, że do sylwestra zrealizuję mój 1 cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×