Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZdeterminowanaJa

od jutra DIETA kto ze mną??

Polecane posty

165 cm więc karakan:p pewnie że damy radę zdeterminowana.ja --- czy mogłabyś mi napisać swój przykładowy jadłospis, co jadasz w ciągu dnia, np dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko zależy od naszego samozaparcia :) Na początku myślę, że będzie ok:) gorzej w święta i w sylwester :) ale to najwyżej więcej pospacerujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajmy sie zwłaszcza w święta bo wtedy wszystko moze wrocic, musimy sie wspierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonata ja mam dokładnie 164 cm, bo dziś się zmierzyłam :) więc jestem niższa :)) Dietę zaczynam od jutra, dlatego wagę mam już z jutrzejszą datą :) A więc u mnie to będzie wyglądało mniej więcej tak: śniadanko - pół bułki razowej z jakąś wędlinką z indyka, z twarożkiem albo dżemem obiad - jakieś mięsko z kurczaka albo ryba, jeden ziemniak albo kasza albo ryż, surówka podwieczorek - jogurt kolacja - owoc np jabłko banan pić wodę niegazowaną Wszystkiego w małych ilościach zwłaszcza obiadu, no i mam zamiar sporo ćwiczyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na Was licze i trzymam kciuki:) oki lece już bo Małego musze nakarmić bedę jutro meldować co i jak... Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana ----- to rozsadne masz menu:) taka dietka stabilizująca to moja bedzie jak przetrwam tę norweską dobrej nocki leseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonata czytalam sob ie o tej norweskiej i podoba mi sie ona. chyba sie na nią skusze tlyko male zmiany bym musiala zrobic, jakas kolacje dodac nwet i jablko czy cos bo nie potrafilabym od obiadu nic nie jesc . trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madurra ----- mi sie norweska podoba bo odzwyczaja od słodzenia i checi na słodkie:) myśle że jak zjesz jabłko czy jakis inny owoc wieczorem to nie będzie dramatu;) mamy jasny cel - Ty studniówka ja - własny slub to jest MOTYWACJA:D do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z wazniejszych wydarzen w zyciu musimy dac z siebie wszystko zeby swietnie wygladac ;) do dziela, to od jutra zaczynamy. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, i jak tam po pierwszym dniu? ja jestem zadowolona, zjadlam dziś w sumie: -2 talerze zupy ogorkowej(woda,kostka rosolowa,marchewka,por i ogorki) +2 jajka, -pół jabłka -2 śledzie z pomidorem i ogorkiem ;) chyba nie tak źle do tego troche cwiczylam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dziś zjadłam: - śniadanko:pół bułki razowej z wędlinką z indyka i pomidorkiem - obiad: talerz zupy + schabowy z kurczaka(mały) + 1 ziemniak + surówka z marchwi i jabłek - podwieczorek - jogurt activia - kolacja - jabłko Też jestem zadowolona tak jak i Ty Madurra :) A ćwiczyłam dziś aż dwie godzinki + długi spacer :) Super mi minął pierwszy dzionek:) A jak Wam dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie chyba też nie źle I śniadanie parówka + jeden "chlebek"(deska) wasy 3 ziarna II śniadanie mała activia z 3 małymi kiwi obiad makaron z gotowanym mięskiem i sosem pomidorowym kolacja pół kefiru Niestety jeszcze nie ćwiczyłam, dzisiaj jakoś tak brzydko u mnie za oknem i nic mi się nie chciało, ale może teraz się zmuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAYBELINNE
Ja też chętnie do was dołączę, jesli jeszcze mogę:) Jestem bardzo zdeterminowana i berdzo chcę schudnąć, ale niestety ktos musi stać nademną!!!! Dlatego myślę, że może mi sie uda, jak troche poudzielam się natym forum:) no a tak ogólnie to mam 170cm i 70kg :(((:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przylaczam. bylam tu na jednym topiku ale umarl :( dwa inne zreszta tez. trudno od niedzieli nie jem slodyczy :) i jezdze na rowerku. do tego raczej jadam tak jak zawsze. rano chleb zytni x 2 z jajkiem, salatka z kapusty i salaty z fasola i odrobina majo owoce - 3 jablka, 2 banany to z wczoraj. i poltorej godziny na rowerku mam 164 i waze okolo 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Maybelline i haendem, witamy serdecznie :) Dzisiaj drugi dzień :) ja już po śniadanku a jak u Was dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie dzieje, witam nowe osoby ;) ja wlasnei po obiadku i zielonej herbatce. na kolacje same owoce bo z obiadem przesadzilam:P Maybelline->też mam 170 wzrostu ale z waga inaczej, narazie marze o tym aby osiągnąć twoją wage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE Maybelinne i Haendem - fajnie, że się dołączacie :) Wspólnie będziemy zrzucać zbędne kilogramki :) Ja dziś zjadłam: śniadanie - pół bułki razowej z twarogiem i dżemem obiad - talerz zupa, biała gotowana kiełbaska z bułka małą razową kolacja - banan Co do ćwiczeń to 1 godz aerobiku + pół godz rowerku Haendem Ty z kolei masz mój wzrost, ile chcesz schudnąć? Bo ja bym chciała dojść do Twojej wagi :) Aż niemożliwe, że chcesz się odchudzać, bo ja ważę 6 kg WIĘCEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: śniadanie omlet z ziołami prowansalskimi i jedna wasa z serkiem chrzanowym Almette i pomidorem Obiad to co wczoraj bo mi zostało :) No i niestety na wieczór kilka biszkoptów :/ Co do ćwiczeń to był dziś aerobik i skakanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakieś tam balsamy ale to jest tak, że czasem nałożę a czasem zapomnę o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja stosuje rano i wieczorem wcieram w siebie balsam on jest wyszczuplająco-antycellulitowy, wydaje mi się, że to działa, połączone z ćwiczeniami daje efekty!!!Ja to już czekam na ważenie , nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakiej firmy masz ten balsam?? widziała takie z Eveline i zastanawiam się czy kupić, bo te co mam to już trochę stare są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mam Soraya fajny jest z dodatkiem zielonej kawy i kofeiny i działa i na cellulit i na rozstępy, ujędrnia, wyszczupla i spala tkankę tłuszczową:) No wcześniej miałam z Eveline też bardzo podobne działanie jak z Soraya ale musiałam zmienić, żeby był lepszy efekt, bo tamten już stosowałam kilka tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×