Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kallla.

Lane perfumy

Polecane posty

Gość kallla.

Co sądzicie o tzw. lanych perfumach, warto je kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaa
A jakieś uzasadnienie? Ja kupuję i są bardzo fajne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w temacie.
jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha....
Ale śmieszne. Dziewczyna stawia poważne pytanie, a tu szkoda gadac !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariollaa
no właśnie też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehedfs
Tak, jak dzielisz cenę na x, tak samo podziel jakość na X - zobaczysz, czy warto. Wypróbowane z 2 zapachami "Chanel"i 1 " Dior" - te nalewane koło oryginalnych nawet nie leżały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru i sru
czy pytasz o te nicolle? bo jesli tak to uwazam ze nie bardzo, taki flakonik za który płacilam 12 pln za dopełnienie starczał mi na 1/5 tygodnia:(Jak gdzies jechalam to kupowałam zeby mieć coś małego lekkiego i poręcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalla..
Ale na ile są one trwałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbpgtr
ja kupuje 12ml-20 zł Armani,nawet po praniu,zapach się utrzymuje,a wystarczy kropla,starczają mi na miesiąc,ale zależy od potrzeb znam takie co pół flakonu wylewają,a potem kilometr wcześniej już dusi...Co zadużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkk
warto i są trwałe,ja kupuje,pachnę cały dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja kupuję czasami takie perfumy. Bardzo lubię np perfumy o jednej nucie i dlatego zdarza mi się je kupować. Uważam, że są trwałe i ładnie pachną. Nie uważam, żeby był to badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możecie się pochwalić na jakich stronach kupujecie te "dobre" lane perfumy? Tzn te co trzymają się "nawet po praniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszudka75
To dziwne bo ja też zamówiłam lane perfumy ambra, zapachy piękne i trwałość całodzienna mam od nich 5 flakonikow i na żadnym się nie zawiodłam wiec jak ktoś szuka tańszych odpowiedników to bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam perfumy z Ambra i jeste mega zadwolona sa identyczne jak oryg a na dodatek sa trwale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam u nich perfumy w Ambra zapłaciłam przelewem i nic ,nie można się do nich dodzwonić wysłali nr nadania którego nie ma w systemie poczty ,oszuści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi79
Dziewczyny, a czy któraś z was z nimi współpracowała? Pytam, bo zastanawiam się nad rozprowadzaniem tych perfum, tylko zdziwiło mnie to, że mam kupować je od nich po 14 zł i sprzedawać ze stu procentową marżą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily89
Ja od wielu lat kupuje perfumy od dystrybutora na Polskę mistral-poland.pl zarówno w ich sklepie na mieście jak i na stronie www. Trzymają się bardzo długo i są droższe niż te 14zł ale za to coś lepszego niestety musi być droższe zresztą mam pewność, że są to francuskie perfumy :). Same oceńcie jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie taniej wyniesie nas zakup perfum w sklepie internetowym,mamy po prostu taniej,to samo dotyczy kosmetyków i tutaj warto sprawdzić na MocUrody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelseaa27
gość 2015.12.17 Zamówiłam u nich perfumy w Ambra zapłaciłam przelewem i nic ,nie można się do nich dodzwonić wysłali nr nadania którego nie ma w systemie poczty ,oszuści . popieram ja mam identyczna sytuacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka1982
To dziwne. Ja od ponad roku kupuje perfumki w Ambrze i za każdym razem przesyłka dociera bez problemu. Na kontakt też nie ma co narzekać. Co prawda dodzwonić się ciężko, ale przez email i facebook można się szybko skontaktować. Co dziwne odpisywali mi czasem nawet w bardzo późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambra jak oglądałam ma ogólnie pozytywne opinie (ile w tym prawdy nie wiem) ale nie wiem jak one mają się do oryginałów bo w porównaniu do dobrych zamienników cena jest zdecydowanie niższa. Przeczucie mi podpowiada, że jednak lepiej zakupić coś zamiennik "droższy", który wiadomo, że jest dobry. Kiedyś się już skusiłam na najtańsze na rynku perfumy i to były wyrzucone pieniądze w błoto bo po 1 nie były w żaden sposób podobne do oryginałów a po 2 śmierdziały. Jedyny ich plus był taki, że się smrodek długo utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka1982
Pieniądze nie zawsze idą w parze z jakością. Ja od dawna kupuje w Ambrze i mogę z czystym sumieniem polecić. Dodam jeszcze że kupowałam już kiedyś perfumy z Mistral ale na stoisku u nas w galerii. Też były świetne ale niestety o wiele droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_gal
Mistral też pierwszy raz kupiłam na stoisku. Teraz kupuje u nich na stronie bo wole coś sprawdzonego. Chyba, że jest promocja w zwykłym sklepie to tam też kupuje i zawsze mogę sobie wybrać nowy zapach . Na ich stronie kosztuje tylko 35 zł to w porównaniu do oryginału za 200 - 300 zł i tak niewiele. Ambra ma taniej ale ja tam kota w worku nie lubię kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed firmą AMBRA. Jeśli komuś się spieszy to radzę z przymrużeniem oka traktować zapewnienia o szybkiej realizacji. Czekam już 6 dzień i dopiero mnie poinformowano, że przesyłka została nadana. Pewnie jeszcze dwa dni paczka będzie się wozić.KPINA. Planując wyjazd zamówienie złożyłam na 8 dni przed wyjazdem. Pojutrze jadę a paczki nie ma. Niedawno zamawiałam kosmetyki w innej firmie. W poniedziałek rano zamówienie a w środę już listonosz z paczką. Obie przesyłki opłaciłam za pośrednictwem portalu płatniczego. AMBRA ma duuuużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrałam przesyłkę od AMBRA. Cóż okazało się że to pośrednik. Na flakonach stoi MISTRAL. Następnym razem zamówię bez zbędnego pośrednictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×