Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kallla.

Lane perfumy

Polecane posty

Gość gosc`
Zamówiłam 2 zapachy Emporio Armani - She Kenzo - Jungle Trwałość - jak dla mnie rewelacja, Kenzo czuć na drugi dzień nawet, She jest delikatniejsza ale też super sie utrzymuje. Jak dla mnie jedne z lepszych - bardzo wiernie odwzorowane zapachy, dobra trwałość, no i cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam perfumy w Ambrze, moje ulubione to Armani Si i Euphoria :-) ale znalazłam tańszą perfumerię Francuskieperfumy.pl strzał w dziesiątkę perfumy nie dość że kosztują 10zł to moim zdaniem są trwalsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniuuusiaa
Zamawiałam w sumie już z wielu sklepów z perfumami lanymi i jakoś najbardziej podchodzą mi perfumy z ambry niby w innych sklepach może być o parę złotych taniej, ale koszty wysyłki są większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie są większe francuskieperfumy.pl mają przesyłkę od 6,90zł ambra perfumy po 14zł a oni po 10zł wybierając nawet kuriera to i tak ambra jest droższa przy zamówieniu 1 szt. :-) Wszyscy piszą o tym co jest lepsze Ambra czy Mistral a przecież Ambra kupuje u Mistrala - miałam dezodorant z Ambry z napisem Mistral, oto cała tajemnica dwóch firm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto ja kupuje przez zapachowiec.pl damskie i męskie zapachy z wszystkich jestem zadowolona. Wypróbowałam już kilka rozlewni i ta jest dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam stronę www,goia.pl Odkąd zamawiam z tej strony nie zawiodłem się ani razu. Perfumy na range oryginałów. Piękny, intensywny zapach,który mogę mieć za niewielką kwotę bez wychodzenia z domu. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuskie perfumy.pl są super trwałe . Zamawiam zawsze ok 30 butelek bo tyle jest chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tylko 10 zł z 30ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że warto, ale też wiele zależy od tego na jaką rozlewnie się zdecydujesz :) ja metodą prób i błędów dotarłam do galeriazapachow.pl i jestem na maksa zakochana w ich perfumach! Sa trwałe, intensywne, nie wiem czy moge im coś zarzucić. Nic tylko powiększać swoją kolekcję i pachnieć i pachnieć i pachnieć... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto to zależy tylko od miejsca w którym je kupisz. Są różne rozlewnie i firmy produkujące perfumy. Najlepiej jeśli chcesz kupić poczytać opinie o perfumach z danej rozlewni. Bardzo dobre i wypróbowane przeze mnie to perfumy z www.zapachowiec.pl odpowiedniki utrzymują się na skórze nawet kilkanaście, zapachów jest mnóstwo i na pewno znajdziesz jakiś dla siebie. Na początku jeśli nie jesteś przekonana możesz zamówić mały flakonik a na pewno nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę w ramach ostrzeżenia, nabrałam się na cenę wiadomo i opinie, zamwiłąm 3 zapachy Gucci-guilty, Lancome-la vie est belle i dior The one. Ogólnie żadne nie pachną tak jak oryginały, nawet nie czułąm żadnego, podkreślam żadnego podobieństwa. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapachowy
Moja ulubiona rozlewa internetowa to www.goia.pl Zawsze sprawna przesyłka a perfumy...jak dla mnie rewelacja. Trwałe,intensywnie zapachy na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinos 97
Ja zamawiam na www.zapachowiec.pl i jestem meeega zadowolona ! Szybka wysyłka perfumy tanie, bardzo trwałe i bardzo zbliżone do oryginału. Najbardziej podobają mi się słodkie perfumy np. Lancome la vie est Belle albo Giorgio Armani Si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś okropnego.Cały dzień chciało mi się wymiotować,bolała mnie głowa i tak się skończyła moja przygoda z lanymi perfumami.Nigdy więcej nie popełnienie tego błędu!!!!!Nie pryskajcie się tym szajsem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam z Ambry i jestem zadowolona, jak i moje koleżanki. Wybieram przesyłkę za pobraniem i dochodzi zawsze po 2 dniach roboczych. Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam perfum w olejku i pachnę cały dzień ,a zapach jest nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje na WWW.GASHIO.PL i musze przyznać, że pachną świetnie! Piekne opakowania w małych poręcznych buteleczkach. Trwałość mają też podobna do oryginału polecam po co przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz w tym tygodniu zamówiłam i dostałam perfumy od zapachowiec.pl i naprawdę szczerze polecam bo kupiłam przez te pochwalne recenzje i dziewczyny mają racje co do jakości i trwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale autoreklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecinekkropka
Ja kupuję na goia.pl super jakość, długo się trzymają, ceny niskie, nie płacę za reklamę i opakowanie, a co najważniejsze - szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę zapachowiec.pl jestem stałą klientka :) kiedyś zakochałam się w zapachu Dolce&Gabana Light Blue i nie potrafię z niego zrezygnować. Perfumy są trwałe, w dobrej cenie i jest tak szeroki wybor ze kazdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zwolennikiem Giorgio Armani-Si to a nie chce wydawać fortuny za oryginał to polecam skorzystać z perfumerii www.goia.pl Zapach cudny, taki sam jak oryginał i trwały. Polecam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem przekonana do tych lanych perfum. Są za bardzo "inspirowane" znanymi zapachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret889
Zamawiam z www.goia.pl i jest ok. Zamówiłam już kilka zapachów i wszytko w porządku z ich trwałością,intensywnością. Polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriano43
Warto kupić rozlewane perfumy. Przekonałem się o tym niedawno, gdy zamówiłem Paco Rabanne One Million z perfumerii www.goia.pl Zapach i trwałość taka sama jak oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę galeriazapachów.pl Duży wybór i trwałe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×