Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kallla.

Lane perfumy

Polecane posty

Gość henius198
Mój ulubiony perfum to Yves Saint Laurent L'homme Libre, który w Sephorze kosztuje 410zł za 100ml. www.fabrykazapachu.pl/ -polecam, za 100ml płacicie 29zł, żeby sprawdzić jakość to trzeba spróbować, nie bede zachwalać bo zaraz napiszą że reklamuje swoją firme..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćperfumenka
Długo sie czeka na przesyłkę?Zamówiłam w środę a jest piątek i jeszcze nie wysłali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam i tak od zawsze zamawiam u Mistral Poland :) Ambra kiedyś zamówiłam... ale są w mojej opinii gorsze (dlatego pewnie cena niższa niż u producenta). Może tak źle trafiłam ale... u mnie w mieście jest stoisko z perfumami mistral i tam zawsze sobie podejdę i powybieram coś nowego :) a na ich sklepie www zamawiam jak nie mam po drodze bo cena praktycznie taka sama :). Odpowiadając na główny wątek... jeżeli lane perfumy to tylko ze sprawdzonego źródła a nie u pośredników lub innych dziwnych nie pewnych dostawców. Przecież perfumy muszą być sprawdzone.... a nie z domieszką czegoś co powoduje uczulenia na skórze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARO1982
Ja regularnie kupuję dla siebie męża i córy w Ambrze. W sumie kupuje tam już od ponad roku i nie mogę im nic zarzucić. Wysyłki zgodne z regulaminem i jakość perfum świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina7003
A ja kupuję w AMBRZE. Na buteleczce wcale nie ma napisu MISTRAL. Jestem zadowolona,zapach odpowiada oryginałowi, a cena niewielka. Nie wiem gdzie ten "gość" kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem, kupuję i będę kupować w AMBRZE. Fajne zapachy, dokładnie odpowiadają oryginałom. Szybko i kontaktowo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajączek2
Kupuję w AMBRZE dla całej rodziny, nikt nie narzeka na jakość. Spróbujcie,aby mieć swoje zdanie, bo to indywidualna sprawa. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_who
kiedyś kupiłam w Ambra jednak porównując do Mistral-Poland to wole od Mistral :). Faktycznie są droższe jednak jakościowo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie perfumy z ambry możecie polecić ???które są wierne oryginałowi i w miarę trwałe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jesteście " wierne" jakiemuś wybranemu rodzajowi ? czy ciągle zmieniacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuleks
hej ja polecam perfumki chloe -chloe, zamówiłam w poniedziałek paczkę, w środę przyjechał kurier, trzymają naprawdę nieźle, zapach też dobrze odwzorowany, miałam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile jesteśmy w stanie wydać na perfumy,natomiast generalnie warto rozglądać się za ciekawymi promocjami w drogeriach internetowych,w szczególności polecam stronę Ronco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota197640
Wiele lat kupowałam tylko oryginały a jak trafiłam na te lane z Kaskady to wiem ile niepotrzebnie wydawała. Perfumy są zapachowe identyczne, w dodatku niektóre są trwalsze od tych z Sephory. Od lat 4 korzystam właśnie z perfum firmy Kaskada i bardzo polecam. Dodam też, że stać mnie na te z drogich perfumerii ale nie będę przepłacać skoro mam sprawdzony inny towar a zaoszczędzone pieniądze wydaję na luksusowe kosmetyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota197640
Wiele lat kupowałam tylko oryginały a jak trafiłam na te lane z Kaskady to wiem ile niepotrzebnie wydawałam. Perfumy są zapachowo identyczne, w dodatku niektóre są trwalsze od tych z Sephory. Od lat 4 korzystam właśnie z perfum firmy Kaskada i bardzo polecam. Dodam też, że stać mnie na te z drogich perfumerii ale nie będę przepłacać skoro mam sprawdzony inny towar a zaoszczędzone pieniądze wydaję na luksusowe kosmetyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów kupiłem w AMBRZE dla całej rodziny. Jak zwykle wszystko ok, zapachy, przesyłka, kontakt z Firmą. Mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trixi83
Kilka miesięcy temu trafiłam na reklamę Ambry i kupuję od nich tej pory takze mogę z czystym sumieniem polecić. Innych sklepów nie sprawdzałam bo i nie mam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam AMBRA ja od nich nie dostałam zamówienia i próbowałam się dodzwonić i nic.... NIE POLECAM TEGO SKLEPU. Nie wiem jakim cudem wszyscy tam robią zakupy dla „całej rodziny”... (pewnie dla pieska i kotka także... - to przecież nie spożywczy...) tak czy inaczej ich reklama działa bo cały czas dostaje ją na FB ale coś wysyłka i obsługa klienta nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_79
Ja też robię zakupy w Ambrze i szczerze polecam. Raz wybrałam zły typ przesyłki w ciągu kilku minut zmienili i udało mi się jeszcze domówić perfumy. Przesyłka przyszła po 3 dniach :). Bardzo szybka i miła obsługa a zapachy cudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_89k
Ja kupuje od Mistral Poland i nigdy nie miałam, żadnych problemów zawsze przesyłki docierają bez problemu. Często nawet na następny dzień i to pocztą polską :P. Najważniejsza dla mnie jest jednak jakość a oni mają faktycznie prawdziwe perfumy. Dla osób, które nie znają oryginalnych zapachów lub kupują zawsze jakieś tanie zamienniki to nie mają porównania i liczy się dla nich cena. Ja kupuje na http://sklep.mistral-poland.pl/Default.B2C.aspx zapachy które znam jako oryginały :) i są praktycznie takie same jak oryginały i tak samo długo się trzymają. Też co dla mnie ważne nie lubię czuć alkoholu w zapachach a tańsze firmy po prostu dolewają więcej alkoholu do flakoników i pewnie dlatego oferują taniej… (wiem tylko go czuć na początku ale… to nie dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieras
Warto kupować zamienniki. Kupuję w Ambrze ( www.laneperfumy.pl) i jestem zadowolona. Małe pieniądze, radości wiele. Fajne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiex867
Zamówiłam perfumy ambrze z lekką obawą, ale jestem całkiem zadowolona, zapach praktycznie taki sam jak oryginału, ładne pudełko więc jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otrzymałam wczoraj perfumy, zamawiałam pierwszy raz.Dostawa była zrealizowana w ciągu trzech dni. Zapachy dość fajne( zamówiłam kolka) , ale z oryginalnymi to niewiele mają wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonka90
Ja zmieniłam Ambre na Fabryke zapachu, to samo tyle że troche taniej ,a u Ambry faktycznie nie raz czekałam tydzień na perfumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam w ambrze juz drogi raz i jestem mega zadowolona. Dostawa 2 dni po zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłem z laneperfumy ambry nawet nie wiedziałem ze jest az tak dlugi czas oczekiwania. zamawialem juz rozne perfumy , robilem zakupy na aukcjach i jak tylko mieli pieniadze na koncie to od razu wysylali. przelew zrobilem w niedziele pieniadze byly zaksiegowane juz w poniedzialek i powinno w poniedzialek byc wyslane a wysylka dopiero robiona po poludniu w srode a wyslane o 22 w czwartek - nie wiem ile osob tam pracuje ale na chwile obecna nie jestem zadowolony bo jest piatek a ja perfum nie mam a wiem ze w paczkomatach 24 sa z dnia na dzien. Chcialem się dodzwonic w dniu dzisiejszym i zrezygnowac bo ile to mozna czekac ale w sluchawce przez 35 minut slyszalem tylko ze wszyscy konsultanci sa zajeci i ze dziekujemy za cierpliwosc to chyba jakies zarty czy na tej infolini pracuja tylko dwie osoby . Moze ktos spotkal sie z tak dlugim czasem oczekiwania w godzinach pracy ale nawet w telewizji vectra gdzie maja multum ludzi w calej Polsce czeka sie na lini do 5 minut a tu 35 minut i tak bym czekal nie wiadomo ile i tak sie nie doczekalem i sie rozlaczylem. w chwili obecnej jestem bardzo zly ale na pewno napisze jak dojda perfumy i ocenie obiektywnie czy warto bylo tyle na nie czekac. Pozdrawiam wszystkich czytelnikow. Moze ktos z tej firmy to przeczyta i usprawni ta cala prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam od dawna i potwierdzam że czasem jest problem z wysyłką. Ostatnio dzwoniłem (dodzwoniłem się dość szybko) i dostałem informację że od ostatniego tygodnia paczki są wysyłane nawet w ten sam dzień jak się złoży zamówienie do którejś tam godziny. Sprawdziłem i rzeczywiście paczka wysłana w ten sam dzień. Jeżeli chodzi o perfumy to naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111515
Zamawiam od dawna i potwierdzam że czasem jest problem z wysyłką. Ostatnio dzwoniłem (dodzwoniłem się dość szybko) i dostałem informację że od ostatniego tygodnia paczki są wysyłane nawet w ten sam dzień jak się złoży zamówienie do którejś tam godziny. Sprawdziłem i rzeczywiście paczka wysłana w ten sam dzień. Jeżeli chodzi o perfumy to naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×