Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kallla.

Lane perfumy

Polecane posty

Gość gość
Zapachowiec.pl to z pewnością miejsce gdzie można sięgnąć po perfumy. Kupuję od dawna i są świetne a do tego w atrakcyjnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak! moim zdaniem perfumy z rozlewni to strzał w dziesiątkę! Ceny dużo niższe, a perfumy bardzo trwałe :) Ale tylko goia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Szablewska
Od dawna używam perfum lanych, ale nie do końca byłam zadowolona. Zapachy średnio odwzorowane i niestety wbrew zapewnieniom krótko się utrzymywały. Jakiś czas temu trafiłam na perfumerię http://perfunio.pl . Szczerze byłam średnio przekonana... by testować kolejne odpowiedniki. Przekonał mnie jednak darmowy zwrot który oferują. Co mnie zastanowiło, bo żadna inna perfumeria sprzedająca odpowiedniki tego nie oferuje. Czyżby odpowiedniki na http://perfunio.pl były takie dobre ? Zaryzykowałam. Powiem tak. Jestem bardzo zadowolona. Jakość jest zniewalająca i utrzymują się 1,5 - 2 dni! Szok! Teraz już wiem - jeśli jakiś sklep oferuje darmowy zwrot to znaczy że jakość jego produktów w tym przypadku lanych perfum jest świetna. Wiedzą że na tym nie stracą bo nikt ich nie będzie zwracał :) Polecam wszystkim przetestować Perfumerię Perfunio, nic nie tracicie bo możecie na ich koszt zwrócić zakupy i odzyskać pieniądze. Co najważniejsze prawdopodobnie będziecie tak jak ja mile zaskoczona ich jakością i zostaniecie ich stałymi klientami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, byle nie w rozlewni AMBRA, jedno wielkie G****O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sami widzicie, a ja na rozlewni perfum zapachowiec.pl nigdy się nie zawiodłam, trwałe, piękne zapachy! zdecydowanie mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie spróbuję w ,,zapachowcu", bo ja rownież NIE POLECAM AMBRY. Albo śmierdzi, albo cuchnie spirytusem, zapachy gorsze niż z bazaru, Komu pasują śmierdziele, bardzo proszę, ja już im podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy z rozlewni na zapachowiec.pl i te na pewno są warte polecenia. Długo się utrzymują i są w świetnej cenie. A do tego jest duży wybór zapachów zarówno damskich jak i męskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zamawiałam One Shock od CK przez stronę prouroda24.pl i naprawdę przyjemny zapach, drogerię znam już dość długo, często u nich kupuję choć perfumę to akurat pierwszy raz w życiu, bo głównie produkty pod make up sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna konkurencjo. Uprzedzamy, że łatwo z znaleźć źródło komentarza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na zapachowiec.pl i są świetne. Zamawiam także dla moich bliskich i zawsze słyszę, ze są zadowoleni. Długo się utrzymują, są w dobrej cenie i duży wybór zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na goia.pl od dawna, po wypróbowaniu wielu różnych wiem, że te są najlepsze. Jestem z nich bardzo zadowolona i mogę polecić bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o trwałe perfumy to tylko ze strony zapachowiec.pl jest szeroki wybór zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie ja zakochałam się w zapachu Hugo Boss- Boss orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona Zapachowiec.pl trwałe perfumy, każdy znajdzie coś dla siebie oraz dla kogoś bliskiego.. :) ja osobiście polecam Kenzo - Jungle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stronę zapachowiec.pl perfumy są trwałe, ja kupuje Giorgio Armani- Si- długo się utrzymują są wydajne :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na zapachowiec.pl i nigdy się nie zawiodłam. Perfumy są trwałe i pięknie pachną cały czas. Dzięki temu w jaki sposób są tworzona nie ma mowy o wydobywaniu się alkoholu, a z tym kiedyś już się spotkałam. Te są świetne i warte uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lane perfumy polecam zajrzeć na zapachowiec.pl perfumy są świetnej jakości na prawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na zapachowiec.pl jestem bardzo zadowolona z tej strony, weszłam raz, wchodzę ciągle...szybka wysyłka, i dobrej jakośc***erfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wszystko zależy od firmy. Zamawiam na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Perfumy są trwałe i w atrakcyjnej cenie a do tego mają duży wybór zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy z goia.pl jednym słowem super trwałość w super cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto, ale ważne jest pochodzenie perfum. Zaopatruję się w lane perfumy z zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam już kilka różnych flakoników i każde świetne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do kupowania perfum z rozlewni, potem koleżanka poleciła mi stronę zapachowiec.pl Zostałam tak oczarowana trwałością zamówionych perfum, że teraz regularnie się u nich zaopatruje. Moje ulubione to : CK Eternity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram tylko GOIA.pl najlepsze lane perfumy pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
ja jednak wolę oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam w nowym sklepie www.perfumylane.com. Zamówiłam kilka sztuk próbek po 10 ml . Zapachy niemal identyczne z oryginałami ale to co najważniejsze to ich trwałość. Np Zapach Angel nr139 jego zapach unosi się cały dzień - piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam lanych perfum, oryginalnych tylko na wieksze wyjscia i jest to naprawde wystarczajace. zapachy praktycznie takie same jak oryginaly. trwalosc troche mniejsza ale w takiej cenie to jest pestka. ALE UWAGA, niektore firmy bardzo rozcienczaja perfumy, od siebie moge polecic angelove.pl bo zamawialam tam juz dwa razy i dostalam perfumy w dobrej jakosci i do tego próbki gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie kupujcie od zapachowca bo wszedzie spamują a ich jakosc jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam na próbę kilka flakoników z Ambry. Okropne. Wszystkie. Nie warto kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oryginalne perfumy zamawiam na http://nuty-zapachowe.pl/ i polecam, niższe ceny i szybka przesyłka,oczywiście same perfumy także są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×