Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kallla.

Lane perfumy

Polecane posty

Gość wisienkanatorcie91
Ja uważam, że perfumy z rozlewni są także trwałe, tylko trzeba umieć mądrze wybrać rozlewnie :) ja zamawiam na zapachowiec.pl i jestem zadowolona, nie narzekam na brak trwałości, a nawet i projekcja jest bardo wysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka888
Przelewane perfumy nie oznaczają czegoś gorszej jakości wręcz przeciwnie, pięknie pachną i utrzymują się na skórze przez długi czas. Równiez zamawiam z www.zapachowiec.pl i jestem zadowolona jakością tych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję lane perfumy na "odlewkiperfum.pl", nie stać mnie na oryginalne perfumy w opakowaniach po 100 ml. , poza tym nie lubię długo używać jednego zapachu, bo mi się po jakimś czasie zapach znudzi. To są na pewno oryginały, bo czasem wącham oryginały u koleżanki, która dorywczo pracuje w perfumerii i nieraz do niej idę , gdy chcę poznać jakiś zapach. A co do firmy to jestem bardzo zadowolona. Jak zamawiam perfumki, to jak wysyłam zamówienie w czwartek, to mam je już w poniedziałek. Jak zamówienie przekroczy 200 zł., dostawa jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin76678
Faktycznie perfumy z zapachowiec.pl nie odbiegają od oryginałów. Przekonałem się o tym zamawiając niedawno Hugo Bossa Szarego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banantruskawka
moja mama zamawia z zapachowiec.pl ja nie bylam przekonana do takich rozlewni, ale dostałam od niej Armani Code, którego używałam w oryginale, i powiem wam, że zmieniłam zdanie, przynajmniej o tej rozlewni, teraz juz zamawiam u nich, bo są tańsze niż te oryginalne, a pachnąą tak samo długo i nie różnią się (sprawdzałam na dwóch nadgarstkach jedne i drugie jednocześnie - taki teścik mały ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają z galeriazapachow.pl zamawiam tam od dłuższego czasu :) i zamówiłam koleżance na urodziny Priscille Presley Indian Summer, bo wiem, że nigdzie tego zapachu nie ma, a ona go uwielbiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię zamawiać perfumy z www.goia.pl Solidna perfumeria internetowa, zapachy trwałe. Zamawiam od kilku miesięcy różne zapachy i nie zawiodłam się. Polecam próbować u nich tzw. Super Hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu wielu opinii na temat perfumerii internetowych postanowiłam zamówić z zapachowiec.pl i to był strzał w dziesiątkę. Obecnie używam Bruno Banani - Bruno Banani Woman i już się nie mogę doczekać aż przyjdzie zamówienie, bo wczoraj zamówiłam kolejne dla rodziny. Polecam tę perfumerię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że kupowanie lanych perfum to dobry pomysł pod warunkiem, że kupujemy ze sprawdzonego źródła. Kupuję na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Jakość wysoka a cena bardzo atrakcyjna. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lane perfumy zamawiam zawsze na zapachowiec.pl i używa ich cała moja rodzina. Nikt się nie rozczarował, wręcz przeciwnie. Już się nie mogę doczekać kolejnego zamówienia, które zrobiłam przed chwilką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę żenujące są już te wpisy Pana od Goia.pl i zapachowca marketing robiony pełną gębą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy na mililitry zamawiam zawsze na zapachowiec.pl i są świetne. Można zaoszczędzić pieniądze nie tracąc jakości. Ostatnio zamówiłam Giorgio Armani - Emporio i jak zawsze rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla siebie, znajomych zamawiam z zapachowiec.pl i zapachy bardzo trwałe, dobre jakościowo. Sprawna przesyłka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanie warto ale tylko ze sprawdzonych źródeł. Z polecenia koleżanki sprawdziłam goia.pl i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Perfumy są trwałe i w świetnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie, to moja siostra i jej przyjaciółka poleciły mi rozlewnię odlewkiperfum. pl . W zasadzie każda zamawia sobie osobno, ale czasem zdarza się i tak, że wszystkie sobie zamawiamy, to robimy wspólne zamówienie, bo jak jest powyżej 200 zł., to koszty wysyłki firma bierze na siebie. Kiedyś chciałam kupić lane perfumy u nas w Galerii Handlowej, ale poprosiłam ekspedientkę o popryskanie nadgarstków zapachami, które znałam, ale niestety, to była porażka. Euphoria może i trochę przypominała oryginał, ale tylko przypominała, natomiast Lady Milion, to było coś całkiem innego, niz znany mi oryginał. Nie wiem, czy to była rozlewnia Nicole, czy Mistral, ale na pewno u nich nie kupię. Tylko w "odlewkiperfum.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lane perfumy to tylko z zapachowiec.pl. U mnie goszczą tylko z tej rozlewni perfumy bo są rewelacyjne. Zapachy są praktycznie nie do odróżnienia od oryginalnych, a z trwałością także nie ma problemu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Yves Saint-Laurent - Black Opium i kiedyś z ciekawości i polecenia koleżanki zamówiłam ten perfum na zapachowiec.pl i to był strzał w dziesiątkę :D Teraz zamawiam wszystkie perfumy z tej strony i są rewelacyjne a cena świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez kilka lat kupowałam oryginalne, a teraz poznałam zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Perfumy są trwałe i jest duży wybór zapachów, jedyna różnica między nimi a oryginałami to cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto, bo są znacznie tańsze, a równie przyjemne dla nosa... ;) sprawdź stronkę zapachowiec.pl tam mają spory wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupować lane perfumy ale ze sprawdzonych źródeł. Przetestowałam i mogę polecić te z galeriazapachow.pl bo są warte uwagi. Gama zapachów jest bardzo duża a ceny bardzo atrakcyjne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam wiele lat tylko oryginalne perfumy aż do czasu kiedy poznałam zapachowiec.pl. Teraz kupuję tylko tam i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaiłam się do oryginalnych, ale poznałam lane z zapachowiec.pl i nie kupuję już oryginalnych, bo po prostu się nie opłaca. Zamawiam z tej strony moje ulubione perfumy, które są trwałe i zapach nie różni się od oryginalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lane perfumy na pewno z zapachowiec.pl. Dzięki procesowi tworzenia długo się utrzymują, a zapachy nie do odróżnienia od oryginalnych. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto przekonać się do rozlewni perfum. Zaopatruję się na goia.pl i jestem bardzo zadowolona. Perfumy pachną jak oryginalne, są bardzo trwałe i w dobrych cenach. Można wybrać różne pojemności co daje możliwość przetestowania kilku nie wydając dużej ilości gotówki. Kupuję od dawna mój ulubiony Versace - Bright Crystal ale także testowałam inne zarówno damskie jak i męskie i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pełni mogę potwierdzić powyższe komentarze odnośnie perfumerii goia.pl Zapachy są bardzo trwałe i bardzo zbliżone do oryginałów. Jeśli ktoś jeszcze nie korzystał z usług perfumerii to gorąco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam zamawiać na goia.pl, zdecydowanie najtrwalsze, a ceny zadowalające :D (moje ulubione Hugo Boss - Orange :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama zamawia na zapachowiec perfumy dla siebie i dla taty :) i szczerze powiem wam, ze one się długo trzymają :) i nie są drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dużo zależy od źródła. Kupuję z galeriazapachow.pl i jestem bardzo zadowolona. Są to perfumy trwałe i w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto, ceny dużo niższe a trwałość bez zarzutów! Ale sprawdzone tylko na zapachowiec.pl ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×