Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Mania, u mnie chyba nie zobacze takiego specjau, ale moze kiedys... wiesz, jednak nie połoze sie jeszcze, bo szkoda mi lezec, nie mam tv i byłoby mi bardzo smutno, a tu przed kompem zawsze sie czym szajme (znaczy mam tv, ale przestal odbierac, pewnie cos przy antenie sie poluzowało, ale nie wiem, kto to moglby sprawdzic) jeszcze tu posiedze... kupie sok malinowy, bo mi kolezanka radzila inne radza piwo grzane z dodatniem no zobaczymy.. tymczasem siedze otulona w mieciutki kocyk Kropelko zazroszcze spaceru, ale sama nie wyjde bo mnie cos w nodze boli- juz ktorys dzien boli mnie kostka...jakbym miala spruchiala kosc wycierpiałam sie na to w dziecinstwie- pamietam rózne masci i płacze po nocy wspominalas o bolu w kregoslupie ja nigdy na nic nie narzekalam, a teraz....wysiada mi uklad kostny przez te otyłosc juz tak ze dwa lata boli mnie biodro teraz coraz bardziej jakby- zaczynam czuc juz drugie????!!! masakra dzis tez czuje kregoslup poprostu zrzucenie kilogramów- obowiazkem Kropelko, a to ile wazysz? bo mi sie kojarzyło, ze tyle co Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane my juz po zabawach...ale nie tak dlugo jakby mozna bylo. Jakis baran latal tam na paralotni...po ciemku...i sobie zabawe zrobil..latal tak nisko nad glowami,ze corka tak sie wystraszyla,ze wolalam juz wracac. W jednym momencie nawet rzucilam sie na syna i na snieg..na lezaco,bo lecial na nas. Palant jeden. Nikt mu nie bronil latac..a co mu przeszkadzalo kika osob taplajacych sie w sniegu!!!!??? Aniaminka...toc ja do Mani to mam daleka droge...kobietko...u mnie dzis 84 kilo zywej wagi:O Tak czasami patrzylam na opisy wymiarow innych...to jedna babeczka z ta sama waga miala w bioderkach 120 cm. troszke mi do niej brakuje...bo ja mam 112,5(na dzień dzisiejszy) A wiec waga...wadze nie równa Mania ja to do morza mam bardzo blisko...ale za rybkami nie przepadamJedna jaką toleruje...to dorsz...i to najlepiej filet....a i jeszcze paluski rybne. Mnie zapach ryb odpycha na kilometry....mam tak od zawsze:( Prze z te wariacje na sniegu to sie zrobilam glodna...musze sobie cos wypic Zarz pjeszcze czeka mnie przygotowanie jedzenia dla męza.Glodny po pracy bedzie....a ja bede cierpialaaaaaa:( Porobilam kilka fotek na sniegu Baba prawie 38 lat...a takie wariacje....ale jak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane my juz po zabawach...ale nie tak dlugo jakby mozna bylo. Jakis baran latal tam na paralotni...po ciemku...i sobie zabawe zrobil..latal tak nisko nad glowami,ze corka tak sie wystraszyla,ze wolalam juz wracac. W jednym momencie nawet rzucilam sie na syna i na snieg..na lezaco,bo lecial na nas. Palant jeden. Nikt mu nie bronil latac..a co mu przeszkadzalo kika osob taplajacych sie w sniegu!!!!??? Aniaminka...toc ja do Mani to mam daleka droge...kobietko...u mnie dzis 84 kilo zywej wagi:O Tak czasami patrzylam na opisy wymiarow innych...to jedna babeczka z ta sama waga miala w bioderkach 120 cm. troszke mi do niej brakuje...bo ja mam 112,5(na dzień dzisiejszy) A wiec waga...wadze nie równa Mania ja to do morza mam bardzo blisko...ale za rybkami nie przepadamJedna jaką toleruje...to dorsz...i to najlepiej filet....a i jeszcze paluski rybne. Mnie zapach ryb odpycha na kilometry....mam tak od zawsze:( Prze z te wariacje na sniegu to sie zrobilam glodna...musze sobie cos wypic Zarz pjeszcze czeka mnie przygotowanie jedzenia dla męza.Glodny po pracy bedzie....a ja bede cierpialaaaaaa:( Porobilam kilka fotek na sniegu Baba prawie 38 lat...a takie wariacje....ale jak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi coś nawala,czy tu na forum cos nie teges.... wysylam wiadomosc...ona niby znika....potem kolejny raz wysylam...i jednak to co wczesniej wyslalam jest...a nie bylo o ludzie:O Teraz to sie wycfanilam i zanim wysle tekst to go sobie kopiuje,zeby nie bylo..zonka No i popijam sobie.....cieple mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja tez mam tyle w biodrach, a waze ponad 90, ale cos mi sie nie chce wierzyc, zeby ktos z waga 120 kg miał tyle nie wiem, moze.... ja nadrabiam "gora" Kropelka, wrzuc jakies fotki, jak mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka ja pisalam,ze kobitka miala w biodrach 120cm ważąc 85 kg. Ja kiedys tez tyle mialam...ale to po ostatniej ciazy.Bylo chyba nawet ponad 120cm??:(A wazylam wtedy cos sporawo....bo ponad 90kg. Podejrzewam,ze przy wadze 120 kg...tych centymetrow w bioderkach jest wiecej Aniaminka chetnie bym ci pokazala fotki...ale nie tutaj na forum. Zazwyczaj mozna zajrzeć na NK....podaj mi prosze swojego maila papa szykuje sie do spania...bo jutro pobudka o 4.30. Poczekam tylko na męza z cieplym szamankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa sorki, sorki z tymi wymiarami pokrecilam cos fajnie zaraz dam maila a ja zastanawiam sie, czy isc palic, bo mi akurat wygasa, a miał na dworze... ale wam marudze ale nie lubie zimna, tym bardziej, ze mam dreszcze chyba zrobie herb- i potem pojde... moj mail-- sweethaert@wp.pl zawsze musze dodac, ze taki błedny zapis jest moim mailem własnie ktos dawno mi zakładal i juz tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja w biodrach mam 102 cm, zato w pasie 93cm, poprostu masakra z tym moim brzuchem, a bylo 123cm w biodrach i 114cm w pasie, Kropelka-zabywy w sniegu to super sprawa, i ile kalorii spalonych w trakcie, Aniaminka-mi na przeziebienie pomaga mleko z miodem i czosnkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ..te rozmiary zależa od budowy. Ja ma jakos po rowno rozlozone i w pasie mam 85. Aniaminka wysłalam juz ci wiadomośc Dobranoc babeczki spokojnych snow papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kropelko dziekuje, sprawdze i napisze ale napisze juz chyba jutro brak sił bede sie jutro ratowac- mlekiem piwem sokiem czym sie da :D Dorata- ja, kiedy miałam sto w biodrach, w pasie miałam 77 ogólnie tez jestem brzuchaczem, bo jestem jabłkiem ale najlepsze mam @@ wstyd przyznac, ile mam cm dzisiaj ale Twoje wymiary- pieknie spadły Wow!!!! to daje nadzieje super!!!! Dorota- czy Twoje menu jest zawsze takie, jak kiedys napisas? np kolacja zawsze taka nikczemna, typu kefir??? i juz nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ostatnio pilam kefir zeby wage ruszyc, dzis byly warzywa z patelni, truskawki i szklanka kefiru, czesto jem twarozek z warzywami, czasem rybke z warzywami,albo jakas salatke, a jesli jest rosol na obiad, to na kolacje miesko z warzywami, jesli niechce mi sie nic przygotowac to zjem tez kanapke z pelnoziarnistego chleba z jajkiem i wedlina. mozesz jesc to co lubisz, ale jak dla mnie sluzy jak jem bialko wieczorem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje no, bo juz sie bałam "brzmi" pysznie ja tez stawiam na białka, jednak ale nie wyłacznie białka.. wszystko jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, niesamowity wynik jak sie zmienił Twoj rozmiar a z tymi centymatrami, to miałas na mysli obwod brzucha, a nie w talii, prawda? a czy ze skora wszystko dobrze czy do tego cwiczysz? i jak wczesniej doszłas do takich kilogramów, to znaczy z czego najbardziej musiałas zrezygnowac? lubisz sodycze, tak, jak ja? jesli mozesz mi odpowiedzec na te pytania to dzieki a co mówia znajomi na róznice w wygladzie? w kazdym razie super czy patrzysz na kalorie, jesli chodzi o diete? czy raczej stawiasz na białka...? i pomyslec, ze mozna bylo od wrzesnia tyle schudnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka- jakies 3,5 roku temu wazylam 84 kg, potem ciaza jedna , zaraz druga, zakaz slodyczy w trakcie bo cukrzyca ciazowa, no to po urodzeniu trzeba bylo sie najesc do syta, nie pomyslalam tylko ze jak zaczne nie bede umiala skonczyc jesc slodyczy, to moj nalog. tak dobilam do 117,9kg, mialam problemy z bolami glowy i cisnieniem, tak przyszlo opamietanie, z rozmiaru 50/52 zeszlam na 42, choc spodnie sa juz ciut luzne. nie cwicze, caly czas o tym mysle, chyba cos sobie kupie do cwiczen to moze wtedy znajde czas, chodze na dlugie spacery z moim dzieciaczkiem, takie 3 godziny, jak jest pogoda to nawet 3X w tygodniu. te centymetry to mierzone w tali, mam straszny brzuch, skora rozcignieta, pelno rozstepow, ale spowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..ide szamac zupke...mleczna Dzis w pracy wszamalam tylko 2 krazki ryzowe...tak jakos nic innego nie wzielam.. Ciezko bedzie...jak rano nie zjem to pootem bardziej glodna sie czuje. Dorotka pieknie gubisz kiloski i trzymaj sie tak dalej. Sporo ci przybylo po ciazy A ja jak bym miala tyle w biodrach to bylabym przeszczesliwa U mnie róznica miedzy pasem a biodrami to 28 cm.. Jakbym miala te 102 w biodrach to w pasie byloby74....normalnie rewelka Ale dlugo mi do tego...i pewnie i tak tego nie osiagne:O Pozdrowionka Aniaminka ...i jak dostalas foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kropelko, ale Ty ładna jestes! narazie tylko tyle pisze, bo obejrzałam te zdjecia takie malutkie, bo wczoraj je dostałam - a musze najpierw zapisac, wiec na tym drugim z rodzina jeszcze Cie nie zobaczyłam, bo za male ale to pierwsze- piekne o matko!!! w sumie myslałam, ze jestes duzo starsza- wczesniej moze mi sie jakos tak z Mania zlało- sory- bo juz nie pamietam, ale Mania wspominala chyba, ze ma wiecej, niz 40 lat ale moge sie myslic no w kazdym razie- super!! Kropelka- ponoc roznica pomiedzy biodrami a talia wynoszaca 30 cm to najbardziej pozadana przez mezczyzn chodzi o te instynkty poszukiwania najlepszej matki nie wiem, na ile to prawda... czyli niemal ideal ale ja mysle, ze mlodzi chłopcy i mezczyźni nawetza dziewczynami linijkami szaleja, byleby szczupla była.. Dorota- dzieki za odpowiedz a wiec słodycze- pytam, bo ja jestem im wierna jak pies i co? teraz nie jesz? nie tesknisz za nimi? w kazdym razie sukces niesamowity a rozmiary? kurcze, ja nie wiem, jak wy to robicie, ale ja mam zawsze wieksze, niz reszta spolecznosci piszesz, ze przy wadze 117 nosilas 50/52 a ja to samo nisiłam przy wadze 102 nawet mam jakis ciuch, na ktorym smie byc napisane 54 brrrrrr moze to dlatego, ze mam duze piersi ale mimo wszystko....gdybym ja wazyla 117 to nosilabym....a jaki jest najwiekszy? 60? pewnie jeszcze sa wieksze, bo mamy przeciez te amerykanki, angielki.. no- katar na calego! bede grzac piwo:) zapomnialam o mleku soku czosnku, ale jeszcze moge wyskoczyc do skleiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka dziekuje za mile slowa. No ideal to bedzie jak dotre...do 90-60-90 Ale to nie osiagalne i wlasciwie nie moj typ:) A ty tak nie smigaj po sklepach tylko do wyra z goraca heratka. polecam cytrynke. Z 2 plasterki cytryny z odrobina cukru i to zalac goraca woda...dobrze wymieszac. Pychotka i bardzo skuteczne na przeziebienia Ja nie rezygnuje ze slodyczy...bo cholerka potem sie rzuce na slodkie z przesada. Pewnie gdyby nie to to i moze wiecej by zlecialo. Ale ja kiedys tez wcinalam slodkie i lecialo z wagi...ale bylo duzo ruchu wlasnie ide nadrobic...pobrzuszkuje papa Mania gdzie cie kobietko wcięlo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaminka poszly kolejne...najbardziej aktualne. Czekam na rewanż:):):) A jażeli chodzi o wiek...to jeszcze nie dobiłam 40-stki.....ale duzo mi nie zostalo....w tym roku w lipcu koncze 38 latek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Szlag mnie trafi z tą Kafeterią!!!!!!! Wczoraj posta wysmarowałam że heeejjjj! I co ? psinco!!!!!Znowu jakieś prace serwisowe i posta wcięło..... Aniaminka-zdrowia życzę.Chyba sezon na przeziebiena w pełni bo w koło wielu "usmarkanych" chodzi.... Kropelka-w tego durnia to trzeba było śniegiem walić może by odleciał :) Wczoraj chodziłam ponad godzinę po dworze,miałam kilka spraw do załatwienia,więc mi zeszło. A dzisiaj poszłyśmy z córą na działki i też godzinę maszerowałysmy.Piękna pogoda,przyjemnie było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny witajcie ruch tu sie zrobił NO WŁAŚNIE JA JESTEM NAJSTARSZA PO PROSTU STARA MAM 42 LATA BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU masakra jakaś ja mam w biodrach jakeś 102 chyba ale i w biuście też mam sporo moge wam przesłać jakieś fotki bo NK nie posiadam mąż mój ma tylko bo ja to ciągle nie mam czasu czasami korzystam z jego nk maila aniaminki mam kropelko porosze twój to wyślę ja też poprosze o wasze Dorota no pełna podziwu jestem dla twojego samozaparcia brawo dziewczyno Kropelko dlaczego mówisz że nie osiągniesz takich wymiarów jeśli zechcesz to jest to wykonalne aniaminka ma racje różnica 30 cm pomiedzy pasem a biodrami jest jak najlepsza mam nadzieje że czujesz sie lepiej może te cyrynki malinki pomogły Kropelko ja też kończe w lipcu tylko NIESTETY 42 :( U MNIE DZIŚ DZIEŃ ZAKUPOWY kupiłam sobie żakiecik spodnie no i bluzeczkę bardzo seksowną to chyba w zemście za te lata straszne a i kupiliśmy nowe krzesła do kuchni wybierałam chyba ze cztery godz później przez cała droge do domu jeczałam że są okropne a teraz wyglądają ślicznie :):):) oczywiście pokłóciłam sie z mężem 5000 razy nie wiem dlaczego mnie jeszcze nie rzucił :) straszna jędza ze mnie dzisiaj jak na razie mało jedzonka bo mało czasu KROPELKO tego z paralotni trzeba było zciągnąć na ziemie i nauczyć rozumu bo tacy bezmózgowcy to nic nie rozumieją pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ty "ryczaca" czterdziestka jestes.Po 40 zycie sie zaczyna:);) Moj adrek kropelka34@poczta.onet.pl Jak dostane od ciebie to wysle swoje:) A ten latajacy..to chyba bedzie i tak miala nauczke,bo akurat dzis moj maz opowiadal o tym naszemu kumplowi..mechanikowi.On mowil,ze jego znajomy,ktory zreszta tam dzis byl jest prezesem klubu paralotniarzy.Kiedy uslyszal w jakim miejscu on latal...to zorientowal sie kto to mogł byc...beda konsekwencje. No prosze jaki przypadek dobra leca...na spacerek z mezem potem dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! A ja właśnie spożyłam kolację:starkowałam jałko,dodałam mały jogurt naturalny i kilka rodzynek i doprawiłam łyżeczką cynamonu.Wiecie ze dobre było!!! Kiedyś czytałam o tym w necie ale jakoś do mnie nie przemawiało.A dziś dotarło ;) Bo zapchać się czymś trzeba.... Mania ja tez mam 42lata(wrzesień) I jakoś tego nie czuje...;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla to jadlysmy prawie to samo z tym ze ja starlam jablko, dodalam ser bialy i posypalam cynamonem, te centymetry to rozkladaja sie tez na wzrost, ja mam 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek skończył sie kawka u znajomych...i jak dla mnie lampka czerwonego winka teraz szykuje sie do snu,bo znow wczesna pobudka no i jeszcze moze male co nieco....z małżonkiem. Aniaminka doszly foty? J apodalam inny adres niz sama wysylalam...ale mam dwa..Jak cos nie pójdzie na ten co podalam...to dac znac...dopisze drugi. Kobietki...42 lata toc to sama mlodośc...kobiety w kwiecie wieku..i za to ile werwy. Ja teraz mam w sobie wiecej zycia i energii anizeli jakies 10 lat wstecz Dzis nadrobilam dodatkowymi brzuszkami...czyli stan na dzisiaj...250 sztuk:) Brzucho nie zmalalo...ale robi sie twardsze...mniejsza galaretka;) Aniaminka jak sie czujesz po tych dawkach domowych specjałow na przeziebienie? Mania tos sobie pieknie humorek poprawiala..takie zakupy..no,no. Pstryknij sobie fotki w nowym ciuszku..i na maila:0 Barbla ten cynamon to dobry dodatek..zarowno smakowy jak i spalajacy.Cynamon rozgrzewa:) Dorotka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko mam problem wysyłałam ci foty ale wyszłty mi jakies błędy w twoim adresie sprawdż czy doszło aniaminka do ciebie powinno dojść daj mi znać no i oczywiście poprosze o twoje no w nowych ciuchach to nie wysyłam bo jeszcze nie zrobione barbla to rówieśnicami jesteśmy Kropelko teraz przeczytałam że masz jakiś inny adres to może podaj bo tamte chyba nie poszły jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania...mowisz...i masz.. kropelka72-34@tlen.pl na ten adres na bank pójdzie dobranoc babeczki mykam do wyrka ktos tam na mnie czeka;);) 🌼🌼🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam dziewczyny tylko przeczytałam topik wypiłam piwko grzane z miodem, nie mam sily katar i w ogole ide sie połozyc moze jeszcze wroce za godzine ale raczej nie jutro bede pisac, wiec odpisze i jutro sprawdze poczte, bo dzis jestem trup dziekuje bardzo za fotki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×