Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Wesołych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, umiarkowania w jedzeniu przy stole, a przynajmniej szybkiego powrotu do rygoru diety po świętach oraz złapania wiatru w żagle po wyczynach biesiadnych! czytam topik od dawna i wszędzie tam, gdzie odnajduję własne problemy z utrzymaniem wagi składam szczere życzenia pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i szybciutko bo mało czasu WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWUSZKI MIŁEJ RODZINNEJ ATMOSFERY PRZY STOLE WSZYSTKIE POZDRAWIAM WAS MOJE KOCHANE DO USŁYSZENIA PO ŚWIETACH BAWCIE SIE Z CAŁYCH SIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J tak na chwileczke Kochane wesolych i spokojnych swiat wam zycze Buziaki dla wszystkich👄 Wymeczylam tort.jak znajde czas...oczywiscie jak maz wyjedzie...to wkleje wam swoje dzielo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ha!!! A ja swiątecznie przejechałam 6km. na rowerze!!!!!!!!Szkoda że codziennie tak nie mogę,bo wiadomo :dom,praca,działka...Ale jutro też pojadę,i tak często jak się da ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam wasze świętowanie :) My już po świętach :) wczoraj byliśmy u teściowej na obiedzie a dzisiaj teściowa i ze szwagrem i szwagierka przyjechali do nas na obiad w sumie było miło tylko ta szwagierka o matko co za grzebieniasta baba :( Ale z M doszliśmy dlaczego ona mnie nie lubi bo jestem jej przeciwieństwem ja jestem wysoka i szczupła(teraz ) ona jest niska i bardzo bardzo przy kości ja wesoła ona wiecznie naburmuszona Dziewczyna porostu mi zazdrości ze ładnie wyglądam i rzucałam fajki a ona nic nie zmieniła Nawet słówkiem nie skomentowała mojego wyglądu Zołza :) Szkoda mi tylko szwagra ON TAKI FAJNY WESOŁY FACET MĘCZY SIĘ Z TAKĄ BABĄ MÓJ m MA CHOCIAŻ RAZ DO ROKU PORÓWNANIE JA A TA ZOŁZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki i po świetach a tyle przygotowań a tu raz dwa i dziś do pracy no i leje deszcz podsumowanie świąt było bardzo ale to bardzo miło rodzinnie i tłoczno dobrze że mam zmywarke:) z jedzeniem oczywiście przesadziłam jeżeli chodzi o ciasto bo poza ciastem to było ok bez pieczywa majonezów ale to ciasto porażka ale takie pyszne mi wyszło a jeszcze szwagierki przywiozły też pyszności same ale było też sporo space4rowania czyli ruch też był oj trudno święta to świeta Sylwia nie przejmuj sie ta zołza i tak w niczym ci nie dorówna a mąż niech patrzy porównuje i dziekuje że mu sie taka extra żonka trafiła Kropelko jak tam po imrezce pewnie udana wyrwij sie troszke z mężowych ramion i napisz co i jak Barbla u mnie zamiast rowera był space ale też długaśny Aniaminka zmieniłaś nick ????????? dorota 33 gratulacje piknie chudniesz ja dziś mam sporo pracy w dokumentach bo nie zakończony mam marzec z powodu świąt wiec dzis ostro pracuje mam nadzieje że nie skusza mnie resztki świateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia z tuszą
Witajcie ! przepraszam za mieszanie ale...przeczytałam że... mania2 Masz zmywarkę,tak? Czy do zmywarki można wkładać takie zwykłe formy do ciasta,takie co to na straganie kupimy,metalowe?? czy tylko silikonowe? o czym wiem Ciężko będzie jeśli nie da się metalowych forem wkładać! :( Przymierzam się do zakupu zmywarki na 3osobową rodzinę ale myslę nie o 45 tylko 60? Jesli możesz...jaki model masz? Dziekuję za odpoweiedz i przepraszam za wtracenie się do topiku!(którego bądz co bądz i tak czytam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Na chwilke obecna nie rozpisze sie. Męża juz nie mam od wczoraj...godz.13:( Musze sie troszke z tym znow oswoic. Impreza bardzo sie udala.Rodzice zadowoleni .Nasluchali sie pochwał,ze maja tak zgrane i zorganizowane dzieci. A to pamiątka po imprezce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7be1566ba1749687.html Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko po prostu arcydzieło nigdy bym takiego nie zrobiła jesteś wielka chyle czoła to znów sama bidulko no cóż takie życie Tusia a propo zmywarki ja wkładam wszystkie blachy nie myje tylko jakiś pozłacanych rzeczy bo złoto sie sciera ja mam aristona ale już od ponad 6 lat wiec jakiś stary juz model ale chodzi bez zarzutu i pieknie domywa musza byc tylko dobre środki ja mam 45 i na co dzień wystarcza czasami musze dwa dni naczynia zbierac żeby włączyć ale jest za mała na duże impreazy i jakieś wieksze garnki ogólnie zmywarka jest super kupuj i sie nie zastanawiaj a i zapraszam na nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dziekuje bardzo:) Swieta minęly i ten czas kiedy miala męza zlecial w mgnieniu oka. Te przygotowania do świat i rocznicy zabraly nam troszke wspólnego czasu. Na imprezce bylo bardzo fajnie.Rodzice zadowoleni. Niespodzianka bardzo sie spodobala. Sama sobie zrobilam niespodzianke i swojemu mezowi. Planowalam ubrac spodnie,ale moja corka i siostra namowily mnie na sukienke. Powisiala sobie troszke w szafie...do czasu aż pieknie sie znow w nia zmiescilam...no i wskoczylam w to cudo;):P Bawilismy sie super..wytancowalismy. Nogi jeszcze do wczoraj wieczora mnie bolały A dzis trzeba bylo wskoczyc w szara rzeczywistość:( Znów czeka nas odliczanie czasu i szukanie czegos aby ten czas szybciej płynal. Mam nadzieje ze pogoda w koncu sie nam rozwinie i wtedy łatwiej bedzie wychodzic z domu. Musimy znow z siostra zawitac na ćwiczenia,bo karnecik sie konczy a tam nam jeszcze kilka wejsc zostalo. Z jedzeniem to nawet,nawet...tak jak u Mani..bardziej do ciasta ciągnelo. Wczoraj to na wieczór mnie pieklo w gardle.Zawsze tak mialam jak zjadlam wiecej. A wiec dziś powrót do spokojnego i umiarkowanego jedzenia...choć ciasto jeszcze jest i trzeba go wszamac. Pozdrowionka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i sobie wczoraj nie pojeździłam,cały dzień padało u nas..... Ale to nic,nadrobię kiedy indziej ;) Sylwia ta twoja bratowa zołza jedna nie moze z zazdrości dobrego słowa wydusić,jak patrzy na Ciebie to ją szlag jasny trafia,a że ciągle miała Cię na oczach to i humor jej nie dopisywał ;p.Biedny brat się nasłuchał po powrocie do domu........Nie przejmuj sie durną babą,kłuj ja dalej w oczy..;p(nie żebym była złośliwa). Mania święta święta i po swiętach! Takie duże święta to są tylko dwa razy w roku,więc można sobie pozwolić na odstepstwa od diety! Potem łakocie wyspacerować i już wracamy na właściwe tory ;) Kropelko musiała byc super impreza!! Jak ja lubię takie niespodzianki rodzinne!!! A tort!!!!!!!!!!!!!!!!Istne cudo!!!!!!!!!!!! Ależ Ty masz talent!!!!!!!!!! A ukochany M wróci szybciej niż myślisz! Czas szybko zleci! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko piękny tort!!!!!!!!!!!! :) Ja to w tych sprawach jestem beztalenciem Moja teściowa nie może przeżyć że ja nie umiem piec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciemno na dworze i ponuro mam nadzieje że to nie bedzie kolejny deszczowy dzień Kropelko super że świetnie spedziliscie czas no i brawo za sukienke która już nie jest za ciasna :):):):) ja też ciągle ostatnio wyciągam ciuszki które wreszcie pasuja moje ciasto też sie jeszcze ostało ale wczoraj chociaż mnie ciągnęło jak diabli to nie poległam Barbla jak tam twój ogród bo nój ma się świetnie nawet nie ma tak dużo strat po zimie a wszystko zaczyna rosnąć jak szalone Sylwia ja też takiego cuda jak Kropelka nigdy bym nie wytworzyła wczoraj nie uporałam sie z cała praca wiec dziś kończe i może jakiś fajny spacerek w Nałęczowie jak nie bedzie lało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee co z wami dziewczyny pisać bo nas wyrzucą z forum nie macie sił po świątecznych leniuchowaniach :) Kropelko wiem że nie masz weny i pewnie tęsknisz okropnie ale napisz coś wiecej reszta dziewczyn też meldować co i jak ja jutro razem z mężem lece ale jeszcze nie wiem gdzie bo to taki prezent na imieniny troszke przyspieszony ale pewnie tak musiał wykupić gdzie lece nie wiem mam sie dowiedzieć na lotnisku oj ten mój mąż wariat zawsze takie głupoty wymyśla nie wiem że mu sie chce czyli dziś pakowanie i załatwianie wszystkiego przed wylotem jeszcze synowie nie widza bo dopiero dowiedziałam, sie przed chwilą czyli weekend pełen szaleństw mnie czeka a z dieta ok wczoraj zgrzeszyłam tylko dwoma kawałkami pysznego serniczka ale poza tym było skromniutko i malutko pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mania to super niespodzianka cie czeka.Milego lotu i pobytu gdziekolwiek to bedzie. Ja sie spalam przez ta tesknote i z nerwow,ze znow tak mam wyciskam sie ćwiczeniami. Brzuszkuje i pedaluje...ale jak narazie tylko nogami. Juz pomalutku przymierzam sie do jazdy na rowerze.Uwielbiam to. Niesty musze teraz samotnie ..Wczoraj poszlam na spacer.Nastrój do bani..glownie przed @@@@i musialam wyjsc zeby sie nie czepiac byle czego swoich dzieci.Pochodzilam prawie 2 godzinki..potem pocwiczylam.Takie nastroje sa mi zupełnie zbedne.Musze przed tym uciekać. Wypilam sobie jeszcze na wieczór lampkę ulubionego Sheridan's...ale bez towarzystwa to i to ulubione nie smakowało:(...a nastroju i tak nie poprawilo...wręcz odwrotnie.Wiec machnęlam sie do wyrka,nie bylo sensu sie meczyc. Dzis juz tez cwiczenia zaliczone i zaraz do pracy. Dzis juz mnie zlapalo@@@ wiec mysle ze nastrój bedzie "zwyzkował". W głowie mi sie kreci...ale to szczegół. Oj te ciasta to kusza. U mnie jeszcze w lodówce jest i tak ciagnie. Wszamalam kawalek tortu...szkoda sie go pozbywać:) Ale do pracy tacham tylko kefir i to koniec dzisiejszego jadła. No i faktycznie kobiety meldowac sie i chwalic postepami...To motor dla kazdej z nas...sukces innych Pozdrawiam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloenieparta*
witam własnie musze jechac, bede za kilka godzin, napisze co u mnie pozdrawiam, pa Dorota 33, napisz!!!!! co to za tajemnica za tym chudnieciem sie kryje, oczywiscie zartuje, ze tajemnica, ale lubie czytac ludzi, ktorzy robia cos dobrze pozdrawiam jeszcze 1 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Aniu- jak juz kiedys pisalam ze swojego jadlospisu wyrzucilam: biale pieczywo, ziemniaki i slodycze, slodkie napoje, jem duzo warzyw i owocow, ryby, kurczak gotowany lub pieczony bez skory, orzechy, na sniadanie najczesciej jem platki pelnoziarniste z mlekiem+ 1 lyzka siemienia lnianego i lyzka otrab, 2sn- to owoce, obiad to przedewszystkim duza ilosc warzyw gotowanych na parze z ryba lub kurczakiem, ale tez jem np. golabki, rosol z makaronem jesli jest akurat na obiad, kolacja to najczesciej cos bialkowego np. kefir,twarog i owoce. moze to wyglada na monotonne ale tak nie jest, poprostu podaje co najczesciej jem, nie cwicze ale duzo spaceruje, pije duzo wody i roznych herbatek ziolowych np. mieta, zielona herbata, czerwona, pokrzywa. milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaadf
Woow trzymam za was wszystkich odchudzajacych się kciuki. Mi udało się zrzucić 8 kg i to był już dla mnie duży sukces. Mam nadzieję że każda z was dotrwa swoich postanowień. mi sie to udało dzieki chitininowi extra. polecam to każdemu sprawdzić kto się odchudza. to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, dziekuje, proste, ale imponujace mysle, ze jesz 3 posiłki dziennie? ciekawe, jak to wyglada kalorycznie, tez sadze, ze niewiele jest tego szczegolnie zaimponowało mi gotowanie warzyw i miesa na parze poza tym niesamowity ten wynik w swietle tego, ze nie cwiczysz jakos szczegolnie pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu- cztery posilki, 1i 2 sniadanie, obiad i kolacja, kalorycznie roznie ale najczesciej ok 1400 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, to naprawde bardzo ładnie chudniesz ja chyba nie schudne na 1400 kcal ale moze to kwestia tego, ze jesz wszystko takie prawidłowo przygotowane, jak te warzywa i mieso na parze... w kazdym razie świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- napewno dasz rade, skoro wczesniej jadlysmy duzo wiecej kalorii to przy tych 1400 sie chudnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Po świętach jest mnie o kg więcej:( Swięta minęły mi w łóżku bo byłam chora :( Na razie waga uparcie stoi mimo powrotu do diety Zaczęłam ćwiczyć na razie po 10 minut mam nadzieję że wytrwam:( Pozdrawiam i gratuluję wszystkim sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×