Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Sylwia dziekuje za komplementa:) Aby do rana...a potem do gina:( Spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko przylazłam z pracy...dawaj do gina...a tam sie okazalo,że pomyliłam dni:(Miałam wizyte wczoraj:O:O:O Zamiast spać to ja siedze... Teraz dopiera ma na 1 czerwca:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kropelko zakręcona jestes :) jak sie ta pierwsza z dwucyfrowej zmienia to radosc przeogromna u mnie ta 6 za nic nie chce spasc niestety Sylwia to super ze z raczka ok widze ze tryskasz energia i tak trzymaj ja nadal sie borykam z ta rwa a w zwiazku z tym ze nie moge usiedziec na miejscu to to leczenie sie ciagnie a rezultast słaby :( z dieta ok zadnego pieczywa słodyczy i owoców dzis jajeczka dwa śniaanko późne rybka niestety smazona bo taki sandacz smakuje najbardziej obiadek jogurty i kefir podwieczorek oczywiscie sałata z winegretem rzodkiewki i ogórki kolacyjka taki mam zamiar :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mania zkrecona jestem jak słoik:) Szamam własnie obiadek.Najulubieńsze i najsmaczniejsze warzywka z patelni.Oczywiscie z imbirem i słonecznikiem.To ostatnio dadaje do wszystkiego. Słuchejcie,wczoraj czytałam artykul o facecie który schudł 120 kg. Normalnie rewelacja.A ważyła bagatelka...220kg:O I jakos nie pisali o operacji na skóre,a po zdjeciach nie widac,zeby cos sie facetowi fałdowało. Gubił to przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tyle piszecie o ujędrnianiu skóry że też sobie kupiłam kremik :) U mnie to na brzuchu jest masakra mam obwisłą skórę i ogromne rozstępy po ciążach będę z tym walczyć !!!!!:) Następ y cel postawiony przed sobą !!:) Codzienna pielęgnacja skóry i ćwiczenia Ja zaraz lecę pobiegać :) mania masz rację rozpiera mnie energia ale tym razem postawiłam na siebie swoje pasje i swoje pragnienia całe życie robię coś dla innych a ja nigdy nie miałam czasu dla siebie czas to zmienić Kropelko jesteś zakręcona ale pozytywnie a to najważniejsze !!!:) Pozdrawiam !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w kraju smutno powódź mam nadzieje ze was nie dotyczy modle sie zeby ten deszcz ustał kurcze ciagle tragedie w naszym kraju ja wczoraj chyba z nerwów pochłonelam dwa banany i to 0 20 oj ...........:( a tak ładnie mi szło w tym domu słodycze ciasta normalnie chyba specjalnie na pokuszenie ja nie mam problemu ze skóra moze dlatego ze ciagle siedzi tam tłuszczyk ale widocznie moja skóra jak guma jest dzis gotuje fasole po bretonsku mam zamiar jej nie tknac ale zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczescie opadow brak.Takie tam kropienie. Dzis nawet pogoda sie poprawila i slonko pieknie swieci. Pozalewało od cholerki tej naszej Polski. Przykro mi,ze takie żywioły ludzi dosiegaja. Jakos sie zwleklam z wyrka.Jutro juz po nocce mam wolne. Mam juz grafik na przyszły miesiac...wiec chyba jednak przedłuża mi umowę. Ale musze poprosic o male modyfikacje,bo z powodu nadgodzin mam az 5 dni wolnych pod rząd,a teraz to mi takie długie wolne nie potrzebne.Zwariuje w domu,lepiej rozłoże to sobie w czasie i jakos zleci i ten czerwiec. Kurdesz,ja juz o czerwcu,a to jeszcze maj. Zaraz ide sie przejśc,bo to najlepiej mi zrobi...obudze sie do konca,a potem jak dam rade to jeszcze choc z godzinke poodpoczywam przed praca. Wszamalam dzis drożdżówkę do kawki,ale mialam bardzo ochote na jakieś pieczywko. Ale to byl mój pierwszy posiłek od wczoraj,od godz.18-stej,wiec jakoś to przezyje. Mam w domu ful rzodkiewek.Takie świeżutkie...uwielbiam,a i fajnie zapychaja żoładek.:) Pozdrowionka trzymajcie sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Nadeszła ta chwila i noszę już ciuszki 44 :):) a startowałam z 52 a dzisiaj to mi szczęka opadła jak córka zabrała mi legginsy i tunikę i poszła tak do szkoły :) W końcu przyszła @ i powinna spadać waga Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline30
dorota -napisz mi prosze jak ten cel osiagnelas? ja jestem zdesperowana,musze schudnac chce przejsc na zdrowe zywienie,glodowki odpadaja bo wiem ze nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mam nadzieja ze wszystkie z nas powódź omija oj straszne rzeczy w naszym kraju Kropelko rzodkiewki kocham i moge je jesc namietnie wogóle dobrze bo juz wiecej warzyw mozna kupic i pojesc witaminek bez strachu dla figury Dorota 1975 świetnie bardzo sie ciesze z sukcesu tak trzymaj ja dietke trzymam tak w 99 procentach bo cos tam zawsze napsoce ale cóż taka jestem co tam u reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to sie stało,ale moje menu to jakies troszke dziwne:) Normalnie 2 galki lodow,,kilka ciasteczek...oraz właśnie spilam sobie redds'a:D Zaraz zabieram sie active....bo z nóg mnie zwali buziaki sle dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko dzięki za komentarz :) Dorota gratuluję sukcesów !!!!:) Mania ja to TV nie mogę oglądać tak mi szkoda tych Ludzi Ja to mówię może trochę nie ładnie ale Mówię że ten na górze przypomina nam o swoim istnieniu w taki sposób ..... Ja zaraz lecę pobiegać ..... Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki pytam niesmialo czy moge do was??? bylam na innym topiku ale on umiera........... potem chcialam cos swojego zalozyc ,ale weszlam przypadkiem do was i milo poczytac , podobne kg :D ja ladnie chudłam az do wyjazdu na swieta do anglii tam pofolgowałam ,potem komunia synai przytylam do 97 ... znów walcze od poniedzialku a z kimś zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki:) Kupilam w zeszlym tygodniu wage...nowiuska nie smigana....na bateryjki...ale co za cholera,w rożnych miejscach pokazuje zupełnie inne wartości. Wiadomo lepiej stawiac tam,gdzie ta waga najnizsza,ale żeby pokazywala takie róznice...nawet w granicach 5 kg:O Pomyslalam,ze z Eldomu,to bedzie ok,a tu takie szopki. Najlepiej stawiac w jednym miejscu i miec choc świadomosc tego,czy spada czy sie podnosi ta moja waga. Musze gdzies sie zwazyc i wtedy bede wiedziała w ktorym miejscu u mnie w domku pokazuje najdokladniej:D:D:D To sobie mam dzis wolne i mam ogromna ochote na jazde rowerkiem.Juz od wczoraj mnie trzyma,moze mi sie uda. Zaraz myje głowe i chyba sobie pochodze,zawsze to aktywne wykorzystanie czasu,a przy okazji jakies zakupy zrobie. A tak w ogóle centymetrowo bardzo OK. Wszystkie ciuszki,jakie zalegały w mojej szafie jakis czas,bo takie jakies sie skurczyły...sa juz dopbre,a nawet luzniejsze niż kiedys. Czyli centymetrów ubywa,a to najbardziej cieszy...waga nie koniecznie potrzebna Kamis witamy w naszym gronie i chwal sie swoimi sukcesami,bo przeciez nam głownie o sykcesy chodzi. Sylwie naprawde uroczo wygladasz w nowej fryzurce,bardzo mi sie podoba.Laska nebeska:D;) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
mam 30 lat:) i mowcie co chcecie ale jakos nie wierze że po kremach macie piekna skóre...aa....i japisalam o osobach ktore maja powyzej 30 kg spadku...chociaz kolezanka ma 27 lat i schudla 15 kg i ma obwisly biust i razem ze mna zbiera na operacje.....wlasnie otworzylam sobie drugie konto na zbieranie kasy i planuje operacje na poczatek przyszlego roku:)...zamiast kase wydawać na kremy zbierajcie na coś co wam pomoże:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przywitanie :) milo mi no i wy sie juz znacie a moje laski z topiku strajkują:((( musicie mnie przygarnąć ja od rana płatki fitness teraz serek wiejski i troszke kefirku ...w domu niewiem co jeszcze sobie naszykuje dzis.......hmmmmmmm pewnie cos na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kropelko z tymi wagami to tak jest musi byc chyba idealnie równe podłoze zeby było ok ja tez musze wage uruchomic albo nabyc nowa fajnie ze ciuszki ponownie sie przydaja to strasznie cieszy prawda Kami witaj zdawaj relacje co i jak ja wczoraj troszke wieczorkiem przegiełam ale u nas wieczorem zaczyna sie toczyc zycie wszyscy w domu wyleguja sie na kanapach obzeraja i potem nie dziwne ze ja na cos sie skusze pogoda do kitu nie da sie spacerowac ale co do sytuacji w kraju to zamykam buzie i nie narzekam tam ludzie traca dorobek zycia a ja narzekam ze nie da sie spacerowac zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) U mnie z dietką trochę na bakier ale mam dużo ruchu to i więcej spalam :) Wczoraj do wieczora w ogródku dzisiaj miałam zamiar też ale kropi niby z cukru nie jestem ale często dokucza mi ból pleców to chucham już na zimne CIEKAWAALA jaką klinikę reklamujesz że tak bardzo namawiasz do operacji? Z moją skórą nie najgorzej chudnę teraz powoli to się skóra kurczy :) maybelline30 stosuję dietę 1200 kcal ,5 posiłków dziennie piję czerwoną herbatę nie jem chleba białego ziemniaków fastfoodów i makaronów Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa Ala widze,ze bardzo troszczysz sie nasze dziwczynki. Ale kazdy zrobi jak bedzie chcial. Pamietaj jednak,że kazdy ma inna skore . Mysle,ze jeżeli ktos sie zawiedzie na kremikach,to penie zacznie odkladac na zabieg. Pozdrawiam Kama jak na razie u nas nikt nie strajkuje...my jestesmy otwarte na nowe osoby.:) Wrócilam z miasta i kupłam sobie nie planowane butki Jestem w szoku,bo wystarczylo mi,ze ubralam je i od razu sie w nich zkochałam.A nie należe do osób,ktore tak szybko decyduja o kupnie ciuchów i butów. Mała koturna,to dla mnie tez nowośc i kremowy kolorek...w sam raz na cieple dni do spódniczki. Bardzo jestem zadowolona. Musze cos zjeśc,bo jakos glodna jestem. Co u was kobietki słychac??? Dorocia,Mania,Sylwia,kolejna Dorotka...gdzies sie Barbla zagubiła,Asiek...jak po imprezce..jak torcik?? Pytam tez o cała reszte koleżanek,których nie wypisałam,bo juz sie pogubiłam kto z nami jest...prosze o wybaczenie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogięło mnie bardzo...wszamałam pół zapiekanki...a naszamałam sie jak świnka:) Ale nic to...na kolacyjke w planie tylko actiwia ze słonecznikiem i orzeszkami włoskimi.Mniamusne to jest. U mnie pogoda piekna,aż chce sie wyjśc i chyba zaraz robie wypad z domu... Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednak nie usiedziałam w domu. Zreszta po zastanowieniu sie i pochodzeniu w nowych butkach po domu,doszlam do wniosku,ze podejde je wymienic na wiekszy rozmiar. Nogi troszke przemeczone sie zrobily i czulam dyskomfort.Ale teraz juz jest ok.Dobrze ,ze je wymieniłam,mam spokojna glowe Ja to dzisiaj prawie sama pisze...ale jakos mam dziś wene i potzrebuje se pogadac( w tym wypadku popisac) No i tak Mania,nie ma co narzekać,ta powódz to tragedia dla tysiecy ludzi:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś ....... rano płatki fitness serek wiejski kefir jabłuszko tost z 2 kawałkami polędwicy i plaster serka zapieczone w sandwichu bez masła to na tyle ......wiecej nie jem ale ide z dziewczynami do pubu ..jakies piwko wypije i sie poruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka hejka ja jestem :) u nas ok...jedynie kalisz zalało troszke z tych miast w pobliżu... ja 2 piętro takze chocby nawet nie dojdzie ale faktycznie...zwywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zmienie stopkę jak spadnie poniżej 95 bo teraz jest 97 ..po miesiacu przerwy i objadania sie ...ale juz wzielam sie za siebie miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ten toscik to mógl byc rano...na wieczór najlepiej skup sie na białkach. Wyczytane przeze mnie w wielu miejscach...ja taka madra to nie jestem:) A w PUBIE to pilnuj sie kobietko🖐️ I baw sie dobrze Ja sobie darowałam juz activie...poprostu tak sie napchalam na obiad,że szok...wcisnęlam tylko banana...to wystarczy Wiecie,bardzo mnie wkurzaja moje kostki.Zawsze mialam je dosc obfite...taka moja uroda,ale mnie to juz wnerwia.Wyglądaja jakby były caly czas spuchniete.No w sumie to tez,bo to juz rodzinne. Pozostaje mi sie z tym pogodzic:( hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie odzywałam się bo neta nie było przez tą pogodę kropelko torcik był cudowny jak znajde kabel do tel to pokażę ci zdjęcie imprezka tez udana teście się nie spodziewali więc zaskoczenie było:) ja ostatnio ciągle jeżdze z mężem w trasę bo przez te powodzie boj ę się go samego puścic coś strasznego co się tutaj działo na szczęście nas to nie dotyczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia..pieknie,bardzo mnie cieszy twój sukces.Życze sil dalej Asiek super,czekam na fotke pozdrawiam z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×