Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

toscik byl o 17 po pracy w pubie piwko i tance az mnie dzis nogi bolą i na wadze mniej ;) od rana z szefowa pojechalam na zakupy znów wyszpongałam nowa bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
mam wrażenie że wy to jakiś klub wzajemnje adoracji grubasek:> zamiast chudną ci myślec zeby lepiej wygladac wspieracie sie wzajemnie żeby sie lepiej poczuć po kolejnym kg:) autorka widze olała temata, nie dziwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
kropelka ile ty masz lat? buty jak dla 50 letniej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kropelko śliczne te Twoje buciki :) ja kupiłam sobie takie http://www.allegro.pl/item1040209639_r816_najnowsze_trendy_modne_buty_sandaly_39.html Ta pomarańcz przypomina mi pewną osobę ,no cóż pewnie nie może znieść naszej wytrwałości i sukcesów :) w jednym ma rację wspieramy się :) Pozdrawiam Pomarańczo życzę mniej jadu a więcej uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani pogoda dziś zapowiada sie dobrze,raczej bedzie piekna wczoraj dzien,po pracy,spedzilam dosc aktywnie.Rowerek,pograłam z synkiem w badbinktona....ale to wszystko przy okazji grila. To pierwszy w tym roku Dorocia buciki bardzo ładne.Ja niestety z powodu moich kostek musze miec inny fason,bez paseczkow.Takie wycięte najlepiej wysmuklaja noge. Ciekawa Ala nie wydajesz sie byc typowa pomarancza i tak jak sa rózni ludzie tak i ich gusta.Wiec i tobie dziekuje za ocene moich butków.. A na forum,szczególnie w takim temacie chodzi właśnie o wsparcie:) Dzis tez po 14 mam wolne i mam zamiar dosc aktywnie spedzic reszte dnia Pozdroiwonka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dorota gratuluję sukcesu !!! Mi podobają się obie pary butów :) Ja wczoraj cały dzień przechodziłam cały dzień w swoich szpilkach jaka radość była jak je zdjęłam wieczorem :) Ja miałam wczoraj swój mały sukces zdałem maturę ustną z angielskiego mój bałam się jak cholera teraz tylko muszę cierpliwie czekać do wyników pisemnej :) wczoraj trochę razem z grupą świętowaliśmy :) ale tylko trochę :) na dzisiaj nie mam żadnego planu wiem tylko że idziemy z dzieciakami do do parku bo im obiecałam :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki zabieram sie za poranne ćwiczenia...taka pora najlepsza..a i naladuje sie przed praca...mam nadzieje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Dorotka brawo 20 kg łał jestes wielka oczywiscie nie chodzi o wage butki super Kami jak bluzeczka Kropelko buty super romantiki prawie i pewnie wygodne przez ten koturn ja mam bardzo podobne a nie mam jeszcze 50 tki :) Sylwia gratki na pewno pisemna tez ok mozecie oblewac ja wczoraj w szpitalu musiałam robic tomograf i kroplówke wziełam oj ten mój kregosłup sypie sie i tyle po weekendzie jak zwykle przesadziłam ale tak z umiarem ale wiecie jak to jest proszone obiadki ...................... biore sie osro do pracy bo papierów stos przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ty kobieto oszczędzaj te swoje plecy,bo to nie ma żartów. Z kregosłupem trzeba uwaąc,bo jak siądzie to masakra. Juz sie wypocilam. Lepiej sie czuje,ale jakos od wczoraj mam dola. Oczywiscie wiedzialam ,że mnie dopadnie,ale bardzo tego nie lubie. Juz chce byc w pracy i zająć głowe robota,wtedy czas inaczej leci. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja wczoraj akywnie na rowerku :) ale zjadlam loda..z polewą ale to on byl..... dlaczego tak cięzko dietowac jak tyle pyszynych rzeczy wkoło....... zycze milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota 1975
Witajcie:) U nas dzisiaj brzydko co chwilę kropi a mi się nic niechce oprócz jedzenia:( Kami nie martw się lodem dieta ma być naszym nowym stylem życia a nie umartwianiem ciała i duszy ja nie wiem co mi się stało nigdy nie przepadałam za lodami a od 2 m-cy jem codziennie lody ale podobno organizm do strawienia lodów zużywa dużo energii i nie jest tak żle :) Przygotowuję powoli obiadek niedługo wszyscy zjawią się w domu a mąż pojedzie do pracy ehhh ciągle to samo nawet nie mogę się pocieszyć że do wakacji blisko bo niewiadomo jak z urloem :( Pozdrawiam Gdzie podziały się dziewczyny barbla dorota 33 aniaminka i pozostałe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 1975, ja jestem. czytam Was (aniaminka to ja), ale przestałąm tu pisac, bo miałam problem z waga, to znaczy z jedzeniem. jak to u mnie bywa wygrywały slodycze i znow kilogramy, ktore zrzucilam powrociły. takze bujam sie w okol 90 raz pod, raz nad teraz nad nia widze, ze macie swietne efekty, pisze teraz o Was, czyli o 2 Dorotach bardzo pieknie reszta dziewczyn, to juz raczej szczupla była od poczatku pozdrawiam i cały czas czytam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilans na dzis płatki jablko jeden big milk ( 100 kcl) tortilla z kebabem ;) ...bylam na imieninach u szefowej... koniec jutro moze znów marsz moze nie bedzie padać....oj w sumie nie duzo zjadlam ale ta tortilla kaloryczna choc z suróweczką... ale byla pyszna wesele 10 lipca ...zeby chociaz 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo czyli aniaminko witaj a gdzie ty byłas dziewczyno jak miałas wpadki z jedzeniem to tym bardziej trzeba pisac ja to co chwile cos zawalam ale twardo pisze bo mi tu raźniej męczyc sie z ta dieto życiem :) K ropelciu eeeeeeee jaki dół ....nosek do góry i to zaraz oj wiem ze ci ciezko ze tesknisz ale czas leci juz coraz mniej zostalo dorota ty chyba wywołałas aniaminke krzyknij głosniej moze reszta usłyszy:) kami bilans wydaje sie byc ok ja sie dzis oszczedzałam bo sukienka w której mam w sobote wystapic jest tylko tylko wiec zero podjadania musi lezec świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja dzisiaj wcześnie wstałam po piątej :) o 8ej mam pierwsza jazdę :) Dziękuję kobitki za wsparcie Chłop mnie tak nie wspiera jak WY:) mania uważaj na siebie !!!! na pewno będziesz pięknie wyglądała w tej sukience :_ aniaminka wrrrróóóóóćććććć do nas !!!! kami fajnie żer waga spada kropelko Trzymaj się dziewczyno !!!!!!:) Ja ostatnio mam dobry humor i pełno energii mam nadzieję że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA Już PO PIERWSZEJ JEŹDZIE BYŁO SUPER !!!!!! instruktor jest świetny a to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dopiero dziś zostałam podpięta do cywilizacji, przez te powodzie nie miałam wogóle internetu na dodatek choroba mnie rozłożyła i czuję się okropnie buciki są super obydwie pary ja mam podobne do kropelki i tez nie uważam że to fason na 50-letnia babke sylwia gratuluję matury reszta też napewno zdana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis od rana sandwich z serkiem zółtym jogurt activia z płatkami kinder beunno!!!!!!!!!!!!!!!!! ale tak mi sie słodkiego chcialo kefirek jabłuszko.... niewiem jeszcze co zjem na obiadokolację...moze pomidorka ze szczypiorkiem z własnej hodowli mi dzis przyszla kolejna bluzka z allegro :) nakupilam bluzek na krótki rękaw...a tu zimno prawo jazdy to istna katorga juz bym wolala mature pisac 2 razy niz zdawac prawko.......... no ale mam i jezdzę juz 9 lat:) a jutro cisnę na warszawę po towar !!!!!! moja stopka narazie bez zmian... bo jeszcze nie zeszlo na 95 ale jest coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo taki sandwich to chyba gora 250 kcl actiwia 207 ...cholera troche duzo jablko 50 beuno 250 .....i kefirek ale po kefirku to nie mam zaparć........ dziewczyny a wy co wcinacie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie kanapki (bo mnie najbardziej zapychają a jedna kromka chleba ma 120 kcal (duża) do tego serek (bieluch ze szczypiorkiem ma najmniej kcal) zamiast masła i pomidor, ogórek, papryka lub jakaś chuda wędlinka, na obiad zależy co jest ale chude mięsko ze surówka albo same ziemniaki ze surówką czasem jakaś zupka kolacja przeważnie kanapka od czasu do czasu skuszę się na coś słodkiego ale pilnuję kcal żeby nie było więcej niż 1200 przeważnie wychodzi niewiele ponad 1000 czasem mniej dorota gratuluję spadku wagi ja właśnie wszamałam loda bo mni eteściowa skusiła ale co tam dziś niewiele zjadłam a jeszcze rowerek muszę zaliczyć:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja rano zjadam 3 wafle ryżowe z wędliną drugie śniadanie coś słodkiego :( obiad to mięso i surówka potem kanapka albo owoce O matko ile ja jem Mam dzisiaj duży spadek nastroju ale jak tu mieć dobry humor jak mąż na wyścigi z dziećmi go psują :( Wieczorkiem jeszcze do krawcowej na przymiarkę żakietu szyję sobie tak na ostatnią chwilę bo chciałam żeby idealnie leżał :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleoniepatra* wracaj,każdej z nas zdarzaja się potknięcia zawsze warto próbować od nowa a niepowodzenia potraktować jako utrwalanie nowej niższej wagi od tej większej wyjściowej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge no
hehe grubasy zamiast sie obżerać i siedzieć na necie idzcie na spacer..sadło wam się wiąże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness43142
sorry dziewczyny ale jak poczytałam was troche to sie niemiłosiernie ciesze ze waze 51 kg:)...... ..... nie obrazcie sie ale żeby ważyć prawie 100 kg???...jak można sie tak objadać? nie czujecie wzroku na ulicy? przecież to aż nie pasuje żeby kobieta tyle ważyła;/...wybaczcie ale jestem rok po porodzie , mam 27 lat i jakbym ważyła tyle co wy to bym z domu nie wychodziła;/.... ...marnujecie sobie życie, zamiast na plaże to wy wiecznie na forum kafe i odchudzanie, i tak wkółko z tego co widze...ja rozumie, że wasi mężowie mówią wam, że jesteście piękne ale ......powiem wam co mi kiedyś kumpel 41 letni powiedział- "nie rozumie kobiet, wytapiruje sie, fryz, makijaż, sukienka nowa ALE CO Z TEGO SKORO WAŁY TŁUSZCZU POD TYM WIDAĆ" i tego sie ukryć nie da." ...idzie lato a wy tylko kafe i kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe kafe idzie lato a ty pomarańcz na kafe no jak mozesz!!!! hahah nikt tu cale dnie nie przesiaduje wskakuje jak mam czas z wieczorka czasem w pracy bo tam sie nudze najbardziej i po to jest forum i kafe zeby tu byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness43142
...pomarańcz jestem bo nie mam tu konta i nie bede specjalnie zakładać a że prawde pisze to inna sprawa...dziewczyno ważąc 110 kg - bo taki masz z tego co widze start jak zejdziesz do 80 to bedziesz wygladać jak oflapnięta skóra;/...zbieraj już na zabieg usunięcia nadmiaru...czy ty naprawde uważasz, że samo schudniecie cie wyleczy?... ..ja zdaję sobie doskonale sprawe,że wy macie tu klub wzajemnej adoracji jednak nie zaprzeczyłas mojemu wczesniejszemu postowi...ja nikogo nie obrażam, ja piszę prawdę...jak mozna sie doprowadzić do takiego stanu? dlaczego na słowa krytyki reagujecie agresją? chyba forum jest od tego żeby każdy wyraził swoją opinię a nie tylko TY..... ...a wogole nie jesteś autorką tematu co sie rzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dobrze czasem swój temacik odwiedzić......cięzko było i wierz mi pomarańcz, że nie specjalnie sie spasłam ale nie ważne...co do operacji niestety masz racje, ja mam juz kase odłożoną, mąż wie..pierwsze co zrobie to piersi...wczoraj ogladałam rozmowy w toku nawet..ja akurat robie bo mi wiszą;/....fajnie, że topic zyje..moje kilosy leca..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×